2:3
0:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - TJ Sokol Jaroměř 3:8
18. Matěj Strnad, 27. Sebastian Matyas Pacan, 36. Adam Falta - 6. Tomáš Hejzlar, 10. Michal Janeček, 11. Daniel Kroupa, 13. Michal Janeček, 29. Miroslav Nepraš, 38. Milan Sucharda, 38. Jiří Lhotský, 55. Jiří Hofman; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Neumann; vyloučení: 4 + Martin Mečíř 4:3; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Jan Charouz 34 - Dušan Völgyi 4, Jiří Veinfurter 5; po třetinách: 1:4, 2:3, 0:1;
60:00
Střely ve 3. části: 5:13
60:00
59:59
Vyloučen hráč #53 Petr Jiřička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
54:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #22 Marek Hejcman (3:8).
48:40
Vyloučen hráč #44 Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:12
40:00
38:37
Vyloučen hráč #76 Martin Mečíř družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
37:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #77 Michal Nožička (3:7).
37:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #30 Jiří Veinfurter (3:6).
35:26
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #2 Adam Falta, asistoval #76 Martin Mečíř (3:5).
30:49
Vyloučen hráč #71 Matyáš Rolenec družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
30:00
Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #37 Miroslav Nepraš, asistoval #24 Vojtěch Výborný (2:5).
26:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #42 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #76 Martin Mečíř (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:17
20:00
17:24
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #71 Matyáš Rolenec (1:4).
13:01
Vyloučen hráč #20 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
12:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:4).
12:33
Vyloučen hráč #74 Jan Charouz družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za zdržování hry.
10:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #11 Michal Janeček (0:3).
09:03
06:27
Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
05:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích DTJ Trutnov: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Petr Hepnar, Matyáš Rolenec, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Tomáš Haufer