0:1
- : -
Zlín Lions

FBC SLOVÁCKO - Zlín Lions 3:4
13. Jakub Číž, 27. Jakub Číž, 30. Tomáš Otépka - 1. Jakub Haša, 23. Jan Vondřejc, 28. Lukáš Ondroušek, 51. Adam Javořík; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Číž 13 - Jan Šauer 13; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Chromek Jiří (Trenér):
S našim prvním divizním zápasem jsem velmi spokojen. Hra byla celou dobu vyrovnaná "nahoru, dolů". Ve hře se nám skvěle ukázala naše letní příprava na které celou sezónu budeme stavit. Aktuálně se musíme zaměřit na klidu v bránění, protože jsme se nechali 3x celkem zbytečně vyloučit, což nás stálo proti tak kvalitnímu soupeři hromadu sil a možná i rozdíl v konečném výsledku. Na konec bych rád poděkoval všem fanouškům za krásnou atmosféru a soupeři za perfektní zápas!
Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér):
Očekávali jsme namotivovaný tým, který na nás taky doslova vlétl. První třetinu jsme ještě nebyli nastavení na soutěžní utkání, což se změnilo ve druhé a třetí třetině. Tam jsme si vytvořili spoustu šancí, ale ty se nám nedařilo proměnit. V zápase jsme se několikrát zbytečně oslabilii a to nám bralo herní čas a narušovalo tempo. Je jisté, že se z místní tělocvičny budou odvážet body těžko.
57:16
Vyloučen hráč #21 Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
55:00
Nevařil měl krásnou střelu na branku, kterou ale minul
53:33
Tohle vyloučení Slovácku moc nepomohlo, je velmi pod velkým tlakem
53:09
Vyloučen hráč #53 Tomáš Otépka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
51:40
Buben a povzbuzující fanoušci zní halou a motivují svoje hráče
50:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #35 Adam Javořík, asistoval #74 Michal Baroň (3:4).
49:47
Hra vůbec nevypadá že by Zlín hrál přesilovku, Slovácko útoří ostošest
47:57
Vyloučen hráč #52 Jakub Zatloukal družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.

44:40
Vondřejc vystřelil na bránu, ale minul..

33:52
Vyloučen hráč #84 Michal Samohýl družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:43
Hra se začíná přiostřovat

29:52
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #53 Tomáš Otépka, asistoval #19 Marek Körber (3:3).
29:52
Slovácko se nevzdává a dorovnává na 3:3
27:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #50 Lukáš Ondroušek, asistoval #13 Ondřej Kahoun (2:3).
27:15
Slovácko střídalo a Zlín toho využil
26:06
Slovácko dorovnává na 2:2
26:05
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (2:2).
25:40
Probíhá souboj za brankou domácích
24:36
Slovácko uklidnuje hru a chystá se zaútočit
22:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #71 Jakub Haša (1:2).

12:15
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #21 Jakub Číž, asistoval #52 Jakub Zatloukal (1:1).
12:00
Vyloučen hráč #34 Lukáš Chalabala družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
11:08
Zlín Lions využívá situace a střílí na bránu
10:34
Vyloučen hráč #11 Jiří Chromek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře.