1:3
2:2
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC Štíři Č. Budějovice 5:8
1. Patrik Bělohlávek, 3. Patrik Bělohlávek, 39. Robin Davis, 49. Jakub Krise, 53. Šimon Černý - 2. Tomáš Kaňák, 20. Matyáš Sirotek, 20. Matyáš Kouba, 23. Matyáš Kouba, 37. Matyáš Sirotek, 40. Matyáš Sirotek, 45. Matyáš Sirotek, 53. Samuel Starčevský; rozhodčí: Jakub Tázler - David Hertz; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Dvořák 37 - Vojtěch Šrámek 18, Matěj Brabenec 32; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:2;
Komentář domácích:
Soupeř nás předčil v pohybu na malém prostoru , což v kombinaci s našimi nesmyslnými přihrávkami na útočné polovině na hole soupeře vedlo k tomuto výsledku.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Pro náš juniorský tým dobrá příprava na sezonu. Potřebujeme vyladit proměňování šancí a obrannou hru. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 16:19
60:00
55:49
Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
52:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (5:8).
52:13
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Šimon Černý, asistoval #69 Přemysl Machek (5:7).
48:29
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #17 Jakub Krise, asistoval #73 Jiří Beck (4:7).
47:30
Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka.
44:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:7).
42:23
Vyloučen hráč #88 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:16
40:00
39:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek bez asistence (3:6).
38:30
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Davis z trestného střílení (3:5).
36:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (2:5).
26:20
Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
22:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #78 Vojtěch Fišer (2:4).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Brabenec družstva FBC Štíři Č. Budějovice
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:20
20:00
19:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #24 Samuel Starčevský (2:3).
19:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #92 Jáchym Peprný (2:2).
15:21
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #69 Přemysl Machek.
12:07
Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
02:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #94 Matyáš Pechar (2:1).
01:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #85 Tomáš Kaňák, asistoval #24 Samuel Starčevský (1:1).
00:19
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #48 Tomáš Slavík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Šrámek; hráči v poli: Vojtěch Fišer, Jaroslav Studenovský, Matyáš Kouba, Dominik Burda, Jáchym Peprný
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Jakub Krise, David Nesnídal, Patrik Bělohlávek, Matyáš Pechar, Tomáš Slavík