2:2
2:2
- : -

Klub SPV Slovan Pardubice - FBK Atlas Blansko 5:8
10. Martin Wróbel, 21. Martin Pova, 39. Michal Talacko, 47. Martin Pova, 48. Roman Kábele - 9. David Čermák, 11. Milan Ducar, 13. Daniel Žilka, 16. Milan Ducar, 32. Milan Ducar, 32. Jiří Kroutil, 49. Vojtěch Fedra, 51. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Ondřej Jiránek; vyloučení: 4:6; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Evžen Vokál 6, David Nedoma 6 - Jan Opletal 21; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:2;
Komentář domácích Kábele Roman (Vedoucí):
Děkujeme soupeřům za zajímavé a napínavé utkání.
Pohár jsme chtěli hrát právě kvůli takovým zápasům.
Gratulujeme soupeři k vítězství a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Mach Ondřej (Trenér):
Klasické pohárové utkání. Potvrdilo se to, co jsme od zápasu očekávali, že soupeř bude kousat a nedá nám nic zadarmo. Do příštího zápasu se budeme muset zlepšit ve všech činnostech, pokud chceme jít do dalšího kola. Děkujeme soupeři za férový zápas a přejeme mu ať se mu v nadcházející sezóně daří.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:58
David Nedoma pěkně chytil freestyle zakončení hráče hostí.
58:59
Střelu do prázdné branky z blokoval hokejkou domácí hráč.
57:49
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení.
57:49
Hra bez brankáře domácího týmu.
57:30
Výborný zákrok Davida Nedomy při akci hostujícího týmu 2 na 1.
55:20
Velmi dobře ubráněné oslabení hostujícího týmu.
54:50
Domací v přesilovce 5 na 3 dobře kombinují, ale všechny střely zatím hosté blokují.
54:14
Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky.
54:01
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání.
53:20
Ve velké šanci byl teď Dominik Řezníček jeho střelu chytá hostující golman.
52:55
Střela hostujícího hráče ze středu šla po zemi, takže David Nedoma tuto střelu neměl problém chytit.
51:20
Nebezpečná střela hostujícího hráče s číslem 8 z dálky. Střela šla těsně vedle spojnice tyčí.
51:06
Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #6 Jan Frýdek.
51:06
Dominik Řezníček hlavičkoval před svojí branku. Bylo nařízené trestné střílení.
50:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (5:8).
49:20
Velká šance domácích nahazovaný balónek dopředu zachytil Dominik Řezníček a poslal do předu Romana Kabele.
49:05
Nebezpečná střela hostí ze středu hřiště mířila těsně nad branku.
48:20
Hostující hráč s číslem 44 naštestí neviděl volného spoluhráče a střelil z velkého úhlu mimo branku.
48:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #7 Martin Hatala (5:7).
47:50
Nebezpečný volný uder z blokovala obrana domácích.
47:26
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #33 Dominik Řezníček (5:6).
47:26
Domácí tým zabral a snižuje na rozdíl jedné branky.
47:00
Šanci hostujícího týmu zablokoval Zavoral a následně míček zahodil za mantinel.
46:20
Střelu Jana Řezníčka a následnou dorážku neskutečně chytá hostující brankář.
46:09
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #3 Tomáš Cabrnoch (4:6).
44:20
Hostí kombinují na půli soupeře, ale ke sřele se nedostávají.
43:50
Hostí tlačí soupeře, ale z protiútoku Jan Řezníček vystřelil z úhlu, ale jeho střelu brankář hostí vyráží ramenem.
43:50
Šanci 3 na 1 zastavuje hostující hráč faulem za volný úder.
42:30
Matěj Kourek šel do samostatného úniku, ale bohužel branka z toho nebyla. Brankář hostí Matěje vytlačil do úhlu a míček mu ujel.
41:03
Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #32 David Nedoma družstva Klub SPV Slovan Pardubice
40:00
40:00
Tak máme tu poslední třetinu. Uvidíme jestli domácí utkání ještě zdramatizují nebo si hostí náskok nenechají utéct. Posíláme hezký pozdrav do Lubné.
40:00
Brankařkou premiéru za A tým SPV Slovan Parubice bude mít David Nedoma.
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
39:49
Vyloučen hráč #6 Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka.
38:40
Dvě velké šance na obou stranách brankáři předvedli dobré zákroky.
38:19
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #4 Michal Talacko bez asistence (3:6).
38:00
Střelu z úhlu do odkryté branky skusil Roman Kabele, ale minul.
37:30
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
32:46
Vyloučen hráč #87 Matěj Kourek družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
32:00
Golmanovi hostí při výhozu vyklouzl míček z ruky, naštěstí pro něj to nikdo nečekal a nepotrestal. Po chvíli na to golman hostí chytil jasnou golovku.
31:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #20 Daniel Žilka (2:6).
31:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #4 Milan Ducar, asistoval #6 Jan Frýdek (2:5).
30:12
Střelu z otočky skusil Roman Kabele. Střela byla ovšem zblokována hráčem hostí.
28:20
Hra se přelévá ze strany na stranu je hodně protiútoků a střel, které jsou po většinu času blokovány nebo jsou ze strany. Nebezpečné akce zatím nejsou ani na jedné straně hřiště.
28:00
Hosté drží soupeře na jejich půlce.
27:00
Nečekanou střelu z dálky zkusil Martin Pova, ale golman hostí střelu vyrazil mimo 3 tyče.
26:20
Druhá třetina je méně plynulá než první. Hodně faulů a emocí na hřišti.
25:00
Krátkou přesilovku hostí domácí tým ubránil a hraje se opět 5 na 5.
24:52
Hostujícímu týmu zbýva ještě minuta přesilovky. Uvidíme jestli přesilovku využijí.
24:10
Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
24:10
V přesilovce přišla chyba a taktický faul musel udělat Radek Filipi, aby zabránil střele ze zadu sekl soupeře hostí.
23:50
Šanci Kourka chytá hostující brankář.
23:20
První přesilovka domácích. Domácí zatím drží balonek a měli už několik šancí.
23:11
Vyloučen hráč #17 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka.
22:15
Protiútok domácí hostí ubránily. Hostující tým obětavuje blokuje všechny šance domácích.
21:50
Hosté drží balonek na svých florbalkách a nechtějí ho půjčit soupeři.
21:20
Nebezpečný protiútok brání Matěj Kourek.
21:00
Domací po pauze na soupeře vlítnuly a po golu mají i hodně šancí.
20:08
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (2:4).
20:00
20:00
Pomaliu se nám blíží druhá třetina. Uvidíme jestli si domácí tým řekl nějaké pokyny v kabině a skusí obrátit nepříznivý výsledek.
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
18:35
Ke konci utkání hosté tlačí soupeře a nenechají je dostat se na jejich polovinu hřiště.
17:04
Emoce jsou vypjaté. Situaci uklidňuje rozhodčí Tomáš Balachoncev
16:05
Jan Řezníček se dostal do dobré šance, ale střelu chytá hostující brankář.
15:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #4 Milan Ducar, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:4).
15:47
Nakonec obranu domácích hostí prolomily.
15:05
Zatím domácí tým výborně brání a soupeře k ničemu nepouští.
14:09
Vyloučen hráč #11 Martin Wróbel družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
14:05
Máme tu první přesilovku zápasu provinil se Martin Wrobel, když sekl soupeře ze zadu do hokejky. Uvidíme jestli hostující tým přesilovku využijí.
12:30
Hostující tým drzžel domácí na jejich půlce, přerušení nastalo po útočném faulu a domácí mají zase míček.
12:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #44 Jiří Kroutil (1:3).
11:15
Šanci a následnou dorážku chytil hostující golman.
10:15
Talacko v pravý moment vystihl přihrávku soupeře a zabránil tak gólu.
10:02
09:29
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel, asistoval #80 Martin Pova (1:1).
08:30
Po golu hosté tlačí domácí na jejich půlce.
08:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 David Čermák, asistoval #6 Jan Frýdek (0:1).
07:45
Nebezpečnou střelu hostí hráče číslo 44 Evžen Vokál vyrazil ven.
06:45
Hostující tým rychle přistupuje k domácím a komplikuje jim tak rozehrávku.
05:25
Kubant střílí na golmana hostí, ale na poslední chvili přišel blok hostujícího hráče.
04:00
Hra se přelevá ze strany na stranu hra je plynulá a na obou stranách je hodně šancí.
03:20
Evžen Vokál vychytal jasný gól.
03:00
Domácí tým měl už dobré šance. Golman hostů svůj tým drží.
00:15
Úvodní tlak hostů domácí ubránily a skusily jít ihned do protiútoku, který nevyšel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Ondřej Jiránek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Patrik Crla, Jakub Fedra, František Fedra, Vojtěch Fedra, Martin Hatala
00:00
Line-up domácích Klub SPV Pardubice: brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Martin Wróbel, Martin Pova, Matěj Kourek, Miloslav Zavoral, Tomáš Cabrnoch