60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
56:56
Dnešní zápas se neobešel bez zranění. Martinec zůstává po ošetření hlavy na lavičce
56:01
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #68 Libor Knypl.
55:17
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
52:56
Timeout FTC Vysoké Mýto
52:56
Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
50:40
Špaček sráží Hebelku, Rtyně rychle rozehrává, ale Votroubek má na očích laser
50:01
Šimáně a Jansa se srazili. Šimáně končí na zemi
49:00
Pěkný zásah Beneše. Míček letí vzduchem, před bránou dva hráči, ale Beneš stejně chytá do rukou
47:47
Král střílí na bránu Rtyně, jeho střela jde žabičkou přímo mezi ruku a nohu Beneše
47:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Tomáš Král, asistoval #4 Jan Kajsrlík (10:4).
47:31
Votroubek nyní dostává míčkem přímo do helmy od Jansy
44:00
Kuře dostává přihrávku od Balcara, jeho střela prochází mezi nohama spoluhráče a odrazem od země se dostává nad helmu gólmana přímo do brány.
43:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #2 Tomáš Balcar (10:3).
43:16
Petera střílí, míček měl v tu chvílí ale radši jen tyč, než síť za gólmanem
42:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (9:3).
41:11
Petera střílí z otočky, jeho střelu však Votroubek vyčapal
40:15
Vaňásek střílí, jeho střelu blokuje Kábrt. Všíchni na časomíře jen sykli bolestí za něj
37:18
Hebelka Dominik opět hází Pavláka za mantinel. Není se o čem hádat, ruka na zádech Pavláka byla viditelná pro všechny
37:17
Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
36:43
Příhrávka od Ossendorfa po mantinelu na Novotnýho, ten z půlky hřiště střílí a zakončuje
36:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Jiří Novotný, asistoval #9 Jan Ossendorf (8:3).
36:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #19 David Špaček (8:2).
36:13
Kuře natáhl krok a obíhá si s přehledem celé hřiště
32:47
Opět problémy s časomírou. Zkrátka únava materiálu
32:28
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (8:1).
27:48
A síly jsou na obou stranách vyrovnané. Hebelka Dominik fauluje na středu hřiště. Protihráčův pád byl slyšet na míle daleko
27:47
27:12
Rytně se dostává opět do přesilovky. Pavlák jde na trestnou za sekání.
27:11
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
26:59
Hebelka Kamil se rozhodl zlikvidovat protihráče, svoji nahrávku nahrává na lavičku protihráčů
26:09
Šimáně střílí za polovinou hřiště, střela jde napřímo na golmana
25:20
přečíslení 3 na 1, Jansa však svojí backhandovkou odráží míč do neznámých končin
22:37
Vyloučen hráč #4 Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
22:10
Kábrt střílí na Votroubka, který nevychytává. Míček se jen tak veze po brankové čáře, ale gól to není
21:24
Vacek si bruslí na v rohu soupeře, nakonec nachází volného Jansu. Votroubek však o něm ví
19:48
Vacek dává backhand, ale Votroubek vychytává, Jansa využívá příležitosti a doráží
19:45
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #94 Šimon Vacek (7:0).
19:08
A Rtyně svoji šanci využívá
19:01
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #83 Filip Geisler (6:0).
18:27
Rtyně se dostává do přesilovky za chybu Mýta. Kluci z Mýta špatně vystřídali
18:25
Vyloučen hráč #7 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
17:48
Můžete jim zavázat oči, ale nebude to nic platné. Kábrt a Weilnelt o sobě prostě vědí vždycky, kde ten druhý zrovna je
17:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (5:0).
16:58
Je vidět že kluci z Mýta chtějí hrát, nečekají ani na píšťalku a už rozehrávají na bully
16:57
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #97 Jakub Martinec (4:0).
16:42
Kuře střílí z otočky
15:30
Zdá se, že Mikulecký ztrácí nervy. Nebojí se pro výhru i faulovat a házet přes mantinel
14:41
Adam Vejrek se pere před bránou soupeře jak lev, nebojí se obětovat i své kolena
13:40
Vaňásek střílí z otočky z půlky, Beneš vychytává
12:47
Weilnelt přihrává Kábrtovi, Kábrt z půlky střílí. Votroubek skáče do střely, míček se odráží od tyče a jde ven do hřiště
11:13
Beneš předvádí neskutečný výhoz přes celé hřistě na prázdného Martince, Votroubek si ho však moc šikovně pohlídal