1:0
1:1
- : -

FBC Intevo Třinec - PASKOV SAURIANS 4:3
8. Jiří Martynek, 20. Filip Turoň, 40. Jan Mieszek, 55. Michal Martynek - 1. Martin Michna, 14. Martin Ulman, 41. Peter Šobich; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Piško 24 - Jakub Mikeska 33; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:1;
Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér):
Tak dnes to byla docela slušná šichta... Nakonec můžeme být rádi za 3 body, protože remíza by dnes byla asi spravedlivá. Bohužel se dnes moc florbal hrát nedalo a zápas spíš připomínal odpolední směnu někde na šachtě. Děkujeme soupeři za zápas, Paskov bude osvěžení ligy. Chtěl bych ještě vyzdvihnout dnešní návštěvu a atmosféru, fanoušci byli dnes fakt skvělí a hnali nás za výhrou. Děkujeme moc!
Komentář hostů Hrček Libor (Trenér):
Jsme nováčkem v této soutěži, zatímco Třinec je jedním z hlavních favoritů na postup do Národní ligy. Za dnešní předvedený výkon se nemusíme stydět. Z mého pohledu šlo o zcela vyrovnané utkání, které rozhodla jedna nezvládnutá standardní situace z předbrankového prostoru. Domnívám se, že jsme si nějaký bod odtud zasloužili odvézt. Gratuluji soupeři a děkuji všem divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:10
Timeout PASKOV SAURIANS
58:29
Zdravíme ženský tým do Dobrušky a přejeme jim hodně sil v dnešním zápase.
57:06
Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:06
Michna zalehnul Turoně a vyfasoval za to dvouminutový zájezd na trestnou lavici.
54:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michal Martynek, asistoval #35 Jan Mieszek (4:3).
54:28
Góóóóóóóóóóóóóóól!
54:26
Třinečtí rozehrávají před bránou soupeře.
51:43
50:58
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
46:45
Tak oprava, hráč Paskova si zasoutěžil v gaučingu, jenže si spletl Jirkovo koleno se svoji pohovkou.
46:35
Jirka Martynek šel zblízka pozdravit mantinel, jeho koleno tuto návštěvu moc neocenilo.
44:57
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
44:57
Tomiczek si chtěl promluvit s rozhodčími, za což vyfasasoval 2 minutový trest.
42:12
Týmy si přehazují míček jako horký brambor. Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:25
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #14 Viktor Bőhm (3:3).
39:59
Druhá třetina byla střelecky více vyrovnaná, jediný kdo ze svých střeleckých situací dokázal vytěžit byl v poslední minutě střílející Mieszek. Na vyloučení máme druhou třetinu vyrovanou 1:1, zápas se nám začíná lehce vyostřovat, a tak se všichni těšíme na závěrečnou třetinu.
39:51
Honza Mieszek ukázal nejrychlejší ruce v lize, když dal gól z prostoru brankové čáry po rychlém zpracování skvělé nahrávky od Tomiczka.
39:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (3:2).
38:06
Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
34:55
Trenér domácích Jirka Kajfosz vytahuje eso z rukávu a posílá na hřiště Honzu Kyselého.
32:20
Viki Čmielová: "Pozdrav v onlinu Natku Kawulokovou". Mezitím krásná střela Šimona Czerneka.
27:54
Hra se nám přelévá ze strany na stranu ani jeden tým si nevytváří gólové šance.
24:42
Vyloučen hráč #74 Michal Badura družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
19:35
Mikeska právě svým provazem vzal jasný gól Czernekovi z hole.
19:14
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #13 Ondřej Bajtek (2:2).
18:41
Vyloučen hráč #26 Vojtěch Daněk družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování florbalky.
18:03
Daněk střílí těsně nad.
13:33
Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:17
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (1:2).
13:17
Hosté využívají po krátké kombinaci přesilovku.
12:41
Fiedor za vyhraný debatní souboj nafasoval 2 minuty.
12:40
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
10:00
Máme za sebou prvních 10 minut hry, třinečtí se drží většinu času na balonku.
07:59
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (1:1).
07:59
Jirka Martynek po krásném výjezdu od mantinelu vymetl Mikeskovi všechny pavučiny. A že jich po té letní pauze bylo...
04:25
Posíláme do Švédska pozdravy Ondrovi Drongovi, který si místo zápasu za svůj tým vychutnává švédskou pochoutku Surströmming.
03:05
Po krásné nahrávce Turoně Martynek pálí z první gólmanovi přesně do desítky.
00:24
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #9 Adam Gejdoš (0:1).
00:24
Hosté využívají situace, kdy tým domácích zůstal ještě nohama v šatně.
00:01
Úvodní buly pro Třinec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Fojt a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů PASKOV SAURIANS: brankář: Jakub Mikeska; hráči v poli: Adam Gejdoš, Ladislav Zdržava, Martin Michna, Martin Ulman, Vojtěch Daněk
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Janovský, Ondřej Bajtek, Filip Turoň, Michal Martynek, Adam Szkandera