4:4
3:0
- : -

Torpedo Havířov - Spartak Pelhřimov 8:5
18. Martin Kutáček, 31. Dominik Folwarczný, 33. Dominik Folwarczný, 35. Jakub Mikulok, 39. Jakub Vilím, 54. Tomáš Vlach, 60. Ondřej Kučera, 60. Kamil Peřka - 4. Petr Zajíček, 21. Petr Zajíček, 25. Václav Fučík, 29. Petr Zajíček, 34. Petr Zajíček; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 150; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 22 - Libor Domkář 23; po třetinách: 1:1, 4:4, 3:0;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
První zápas v Národní lize a hned ostrá zkouška. Musím vyzdvihnout výkon Pelhřimova, který byl více jak polovinu zápasu minimálně vyrovnaným soupeřem.Dneštní vítězství nepřičítám vysoké úrovni florbalu nýbrž bojovnosti a nasazení. Pochvala patří klukům za zvládnutí krizového momentu za stavu 1:4. Děkuji divákům za návštěvu a soupeři za velice kvalitní prověrku na úvod sezóny.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Po úvodní vyrovnané třetině, která byla z obou stran plná nepřeností, jsme se díky využitým přesilovkám dostali do vedení. Rozhodujícím momentem utkání bylo uspokojení z naší strany, přestali jsme být dostatečně přesní na míčku a důrazní v soubojích a soupeř se dokázal vrátit zpět do utkání a stav srovnat. Třetí třetina byla o čekání, kdo vstřelí jedenáctou branku. Dali jsme ho sice my, ale do vlastní branky. Hra bez brankáře už znamenala jen konečnou úpravu skóre. Děkuji soupeři do za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka bez asistence (8:5).
59:29
Druhý gól do odkryté branky, je rozhodnuto!
59:25
Ještě jeden volný úder pro Spartak.
59:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera bez asistence (7:5).
59:02
Kučera proběhl vše co mu stálo v cestě a vypadá to, že dává poslední hřebíček do rakve Pelhřimova.
58:25
Timeout Spartak Pelhřimov
58:25
Spartak se bude pokoušet o vyrovnání při hře bez brankáře.
58:00
Své individuální dovednosti nám ukázal Holeš, který obehrál několik protihráčů.
57:05
Kučera zblokoval střelu Vlacha.
56:08
Na zemi zůstává ležet Šochman, snad bude v pořádku.
55:40
Další golovka, tentokrát pro Krause, skvělý Domkář podržel Pelhřimov.
55:00
Vilím měl na hokejce tutovku po přihrávce Klozy, bohužel míček netrefil tak jak by si představoval.
54:35
Torpedo má tuto třetinu plně pod kontrolou, snad to ještě vydrží.
53:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #17 Jakub Holeš (6:5).
53:18
V poslední vteřině přesilovky nahodil Vlach míček na rozhozeného golmana, který si ho srazil za záda. Hodně šťastný gól pro domácí.
52:00
Zatím Torpedo nevystřelilo, pouze nahrávky.
51:19
Vyloučen hráč #19 Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
51:19
První přesilovky se dočkalo Torpedo, velká šance na rozhodnutí zápasu!
49:42
Domkář pravou rukou chytá střelu Holeše.
48:40
Obrany jsou v této třetině neprostupné.
46:45
Zipser ve velké šanci zkoušel ještě přihrávat, tady měl zavřít oči a vystřelit.
44:55
Domácí mohli jít 2 na 1, Holeš bohužel zpracoval nepřesně.
43:10
Torpedo dobývá obranu Spartaku, zatím bez velkých šancí.
42:00
U míčku ve třetí třetině zatím jen Torpedo.
38:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:5).
38:48
Vilím střelou mezi ruku a tělo vyrovnává!
38:15
Hraje se ve velkém tempu nahoru dolů, velmi atraktivní třetina.
37:21
Další krásný zákrok, tentokrát po střele Krause.
36:44
Kloza měl na florbalce vyrovnání, Domkář opět zasahuje.
36:05
Domkář teď chytl střelu z poloviny, kterou přes několik hráčů vůbec neviděl.
35:45
Torpedo se tlačí do brány a snaží se vyrovnat.
34:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #23 Denis Kubiczek (4:5).
34:44
Obrany jsou nyní nejspíše na dovolené, Feber zustál uplně osamocený před Domkářem a neměl problem vstřelit další gól.
33:16
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:5).
33:16
Zajíček je k nezastavení, domácí se neradovali dlouho a Spartak si vrací zpět dvoubrankové vedení.
32:32
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Dominik Folwarczný, asistoval #23 Denis Kubiczek (3:4).
32:32
Folwarczný doráží střelu Kubíczka a domácí se vrací do hry.
30:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Dominik Folwarczný, asistoval #69 Martin Kutáček (2:4).
30:11
Snad první podařená akce domácích v tomto zápase, Kutáček našel z volného úderu volného Folwarczného a ten střelou z první zakončuje do prázdné brány.
29:23
Pokračující přesilovku již Torpedo ubránilo.
28:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (1:4).
28:14
Zajíček střelou do růžku kompletuje hattrick, Spartak ještě bude pokračovat v přesilovce.
27:23
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:23
Pelhřimov bude mít přesilovku 5 na 3.
27:05
Kutáček s Feberem šli do protiútoku 2 na 1, bohužel si nepřihráli přesně.
26:20
Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
26:20
Zbytečný zákrok, po kterém si Spartak v krátké době zahraje druhou přesilovku.
26:17
Střela Řezáče zblokována.
24:58
Volný úder v rohu hřiště pro Torpedo.
24:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #17 Jan Knězů (1:3).
24:07
Střela z ničeho končí za zády Zapletálka, Pelhřimov proměňuje přesilovku a vede o dvě branky.
23:30
Spartak zatím nedokázal nic moc vymyslet.
22:19
Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
22:19
Mikulok se při snaze získat míček srazil s hostujícím golmanem a rozhodčí to posoudili jako nedovolený zákrok. Pelhřimov si zahraje první přesilovku.
22:00
Torpedo teď poprvé v delším tlaku, zatím z toho velká příležitost nepřišla.
21:32
Domkář chytá střelu Febera.
20:34
20:34
Vlach při své individuální akci ztratil míček a Pelhřimov následný protiútok nekompromisně trestá.
18:30
Pelhřimov na útočné polovině, ke střele se nedostal.
17:30
Krátce před koncem úvodní třetiny Torpedo vyrovnává, snad to domácí tým konečně nakopne.
17:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček z trestného střílení (1:1).
17:29
Feber v úniku faulován, Torpedo bude mít výhodu trestného střílení.
16:26
Holeš v tutovce selhal, backhandovou střelou se mu nepodařilo překonat Domkáře.
14:37
Hostující Vlach o kousek minul tyčku havířovské kasy.
14:20
Zapletálek si zapisuje důležitý zákrok po rychlém protiútoku hostů.
13:40
Několikátá minela v rozehrávce Torpeda, kterou Spartak nepotrestal.
12:38
Kalina střelou z půlky Zapletálka nepřekvapil.
11:20
Zajíček šel sám na Zapletálka, tentokrát se mu nepodařilo ho překonat.
10:55
Pelhřimov sportovně uznává teč, takže rozehrávku budou mít domácí.
09:55
Další zblokovaná střela, hráči Pelhřimova jsou velmi obětaví a pomáhají svému golmanovi.
09:00
Torpedo zatím nedokáže najit recept na obranu Spartaku.
07:12
Pelhřimov střelou orazítkoval břevno.
06:40
Před bránou se ocitl volný Kloza, ale nepodařilo se mu přesně zpracovat nahrávku, škoda této šance.
05:50
Řezáč s Peřkou obranu nepřekonali.
05:25
Domkář teď podržel svůj tým dobrým zákrokem.
03:27
03:27
Nedůsledek v obraně ihned potrestán, do poloodkryté brány neměl problém zakončit Zajíček.
01:29
První střelu na bránu ma již i Torpedo.
00:40
Zapletálek si připisuje první zárok, který vůbec nebyl jednoduchý. Střelou nad nohu ho zkoušel překonat Zajíček.
00:01
Úvodní buly nové sezóny vyhrálo domácí Torpedo a zakládá první útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Kryštof Smejkal, Václav Fučík, Petr Zajíček, Jan Knězů
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Tobiáš Zipser, Tomáš Vlach, Samuel Řezáč, Kamil Peřka, Jakub Mikulok