1:0
4:4
- : -

K1 Florbal Židenice - Hornets Brno ZŠ Horní B 6:7
3. Jan Adam Tuček, 18. Ondřej Sukup, 41. Filip Zelníček, 44. Ondřej Sukup, 45. Filip Zelníček, 45. Martin Peitl - 3. Štěpán Křetínský, 8. Radek Havlát, 14. Tomáš Reibl, 32. Lukáš Chudíček, 33. Štěpán Křetínský, 39. Kryštof Kopečný, 45. Matyáš Kopečný; rozhodčí: Jana Kubalíková - Iva Váňová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Pokorný ? - Jan Kölbl ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 4:4;
45:00
44:45
Timeout K1 Florbal Židenice
44:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Martin Peitl, asistoval #48 Marek Drápal (6:7).
44:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #14 Ondřej Sukup (5:7).
44:32
Jedna branka za druhou tak to mám rád.
44:09
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #43 Matyáš Kopečný bez asistence (4:7).
43:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #37 Filip Zelníček (4:6).
40:35
ŽIDENICE V 6 !!
40:22
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #59 Mojmír Pruch (3:6).
38:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #64 Kryštof Kopečný bez asistence (2:6).
32:53
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #34 Štěpán Křetínský, asistoval #64 Kryštof Kopečný (2:5).
31:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #99 Lukáš Chudíček bez asistence (2:4).
31:38
Hornets po krásné střele odskakují na dvě branky
30:01
Blížíme se do finále a všichni v napětí očekáváme co přinese poslední část.
30:00
30:00
28:50
Hrajeme nahoru dolů ale bez gólů
25:17
Židenice brání ale jejich brejky začínají kousat.
22:50
Hornetům se ani za mák nelíbí jednobrankový náskok a vymýšlejí jak svůj náskok navýšit. Zatím bez úspěchu.
20:04
Uvidíme co přinese přesilovka a pouze horní tyč právě zazvonila krásná kombinace. Fanynky se začínají probouzet a hledají jaké je vlastně skore.
19:22
Vyloučen hráč #71 Tomáš Reibl družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup bez asistence (2:3).
17:30
Brejk a vykýř jako prase :D
15:01
Máme tu druhou třetinu a s napětím očekáváme co naordinovali trenéři na obou stranách
15:00
15:00
13:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #71 Tomáš Reibl, asistoval #65 Martin Ryšánek (1:3).
12:01
Hornets přebírají iniciativu a Židenicím jakoby došel dech.
07:12
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #5 Radek Havlát, asistoval #20 Dominik Zapletal (1:2).
07:12
Ze zmatku vytěžili Hornets překvapivou střelu která našla svůj cíl mezi třemi tyčemi.
05:47
Šance na obou stranách ovšem golmani zatím další chybu neudělali.
03:00
Zápas vyrovnán a vypadá to, že se máme na co těšit.
02:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #34 Štěpán Křetínský, asistoval #43 Matyáš Kopečný (1:1).
02:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #64 Lukáš Daniel (1:0).
01:20
I Hornets zaznamenaly první známky útoku střela ovšem Mimo.
00:59
Židenice přebírají otěže utkání a vytváří tlak, ze kterého mají první střelu na bránu
00:01
ÚVODNÍ BULY PRO  Židenice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Kubalíková a Iva Váňová.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní B:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice:
00:00
Dobrý den vážení diváci , vítáme Vás u dnešního onlajnu veledůležitého utkání o přeborní nadvládu nad Brnem.