0:4
1:1
- : -
Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér):
​V zápase jsme tahali za kratší provaz. Soupeř byl lepší. Nevyšel nám úvod do první a druhé třetiny. Přes obranu soupeře jsme měli problém se dostat. Chtěl bych tým pocvhálit za výkon a že vydželi až do konce. Potrénujeme pár věcí a věřím, že se nám úvod sezóny vydaří. Děkujeme soupeři za hru
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
V utkání jsme byli aktivnějším týmem, které měl hru téměř po celé utkání pod kontrolou. Rozhodl úvod druhé třetiny, kdy jsme si vybudovali rozhodující náskok nejprve při oslabení a i v následné přesilovce. Závěrečná třetina už se spíš dohrávala, mrzí nás zranění Holiho. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme úspěšnnou ligovou sezónu.
60:00
Střely ve 3. části: 6:14
60:00
59:59
Nejlepší hráč domácích Dominik Novák
51:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák, asistoval #88 Jakub Renza (3:9).
44:18
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (2:9).
31:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #9 Marek Švrkala (2:8).
29:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:7).
29:06
Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
29:06
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky.
23:12
Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
20:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #17 Jan Knězů (2:6).
20:03
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
19:58
Vyloučen hráč #35 Libor Domkář družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za držení.
16:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #7 Dan Kalina (2:4).
13:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Marek Boštík, asistoval #21 Marek Macek (2:3).
13:27
Střídání brankáře. Nový brankář #68 Jan Kyselý družstva FLORBAL LITOMYŠL
10:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (1:3).
07:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #35 Libor Domkář (1:2).
03:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #21 Marek Macek (1:1).
00:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Haufer a Filip Vymlátil.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Kryštof Smejkal, Tomáš Kocián, Petr Zajíček, Jan Knězů, Václav Fučík