1:1
1:0
0:1

FbK Orlicko-Třebovsko A - Hornets Brno ZŠ Horní  4:5p
1. Jiří Vaňous, 6. David Čížek, 28. Vojtěch Šmíd, 45. Vojtěch Šmíd - 13. Tomáš Rak, 19. Adam Obertan, 20. Daniel Havel, 38. Matyáš Weinstein, 62. Tomáš Havlíček; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 21 - Tomáš Limberg 27; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:0, 0:1;
Komentář domácích Typl Jiří (Trenér):
Velmi vyrovnaný zápas, kdy jsme si soupeři střídali převahu jak na balonu, tak i v šancích. Kluky musím pochválit za bojovný a dobrý výkon. Bohužel nás sráží naše chyby pramenící z nezkušeností a velké naivity. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
Nezachytili jsme úvod utkání, kdy nás soupeř potrestal za chyby. Postupně jsme náš výkon zlepšili, z čehož pramenily i pěkné branky. V některých pasážích jsme byli zbrklí a nabídli soupeři brejkové situace, které umí potrestat. Chci dnes poděkovat komplet celému týmu, co tu dnes vybojoval vítězství! Díky soupeři, rozhodčím i divákům za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
61:48
61:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #99 Lukáš Chudíček (4:5).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:59
Po třetí třetině stále nerozhodnuto, podle nových pravidel bude následovat prodloužení. Bude se hrát 5 minut, 3 na 3 hráči.
55:17
Emoce lítají vzduchem.
47:24
Utkání v hale sleduje 82 diváků, děkujeme.
44:04
FbK OT v úvodu třetí třetiny vstupuje do vedení, nadále sledujeme vyrovnanou dynamickou hru.
44:03
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
37:29
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #27 Matyáš Weinstein, asistoval #48 Adam Obertan (3:4).
37:29
Tým Hornets Brno využívá přesilovky a dostává se do vedení.
36:03
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:29
Utkání se začíná vyhrocovat.
31:28
Vyloučen hráč #99 Lukáš Chudíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
29:04
Hornets po inkasovaném gólu dostává příležitost dostat se do vedení.
29:03
Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
27:44
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #39 Jakub Hrdlička (3:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:10
20:00
19:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #48 Adam Obertan (2:3).
18:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #48 Adam Obertan, asistoval #20 Daniel Havel (2:2).
16:52
Hra je vyrovnaná, přelévá se ze strany na stranu, oba týmy mají spoustu šancí.
12:18
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #84 Dominik Sláma (2:1).
11:39
Tým domácích se stává obětí sekání poblíž střídačky soupeře a v zápětí dostává ve vlastní přesilovce gól.
11:38
Vyloučen hráč #20 Daniel Havel družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
06:38
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #61 Vojtěch Šmíd.
05:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #14 David Čížek, asistoval #30 Tomáš Langer (2:0).
00:55
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #6 Matěj Tesař (1:0).
00:55
OT využívá zmatku soupeře a dostává se do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Dominik Hude, Matyáš Weinstein, Daniel Havel, Adam Obertan, Tomáš Rak
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Patrik Jurco, Vojtěch Šmíd, Štěpán Kapoun, Jan Horák