1:1
1:0
- : -

Torpedo Havířov B - Šumbark - KTG Bruises Opava B 4:1
3. Martin Varta, 12. Pavel Rajdus, 13. Martin Varta, 36. Milan Pasterny - 20. Daniel Chládek; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 0 + Tomáš Řeháček TT + 4:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Řeháček ?, Luboš Lípa ? - Matouš Seidler -4; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:0;
36:00
35:53
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #6 Milan Pasterny, asistoval #9 Martin Varta (4:1).
34:28
Vyloučen hráč #60 Jakub Jagusztyn družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za vysoká florbalka.
33:22
Timeout KTG Bruises Opava B
26:12
Vyloučen hráč #99 František Kvasnička družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #12 Luboš Lípa družstva Torpedo Havířov B - Šumbark
24:00
Vyloučen hráč #39 Tomáš Řeháček družstva Torpedo Havířov B - Šumbark do konce utkání - technický trest.
24:00
Vyloučen hráč #39 Tomáš Řeháček družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2+2 minuty za špatné vybavení.
24:00
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Rainer družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za špatné vybavení.
24:00
24:00
19:21
Branku družstva KTG Bruises Opava B vstřelil #10 Daniel Chládek, asistoval #60 Jakub Jagusztyn (3:1).
12:30
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #9 Martin Varta, asistoval #13 Pavel Rajdus (3:0).
12:00
12:00
11:52
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #13 Pavel Rajdus, asistoval #6 Milan Pasterny (2:0).
02:29
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #9 Martin Varta, asistoval #27 Aleš Pekárek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů KTG Bruises Opava B: brankář: Matouš Seidler; hráči v poli: Petr Hřivňacký, Daniel Chládek, Filip Hoblík, Šimon Benš, Lukáš Rittman