0:2
- : -
BUTCHIS

FBC Slavia Praha - BUTCHIS 3:10
12. Ondřej Otáhal, 18. Martin Fojtík, 40. Martin Fojtík - 1. Adam Drastich, 4. Matyáš Kalina, 6. Štěpán Novák, 7. Petr Novotný, 22. Matyáš Bóday, 24. Matyáš Kalina, 26. Štěpán Novák, 38. Petr Novotný, 42. Matyáš Kalina, 50. Štěpán Novák; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Novák; vyloučení: 6 + Dominik Beran OS:3; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Kabelka 3, Lukáš Rašovský 13 - Jan Hlinák 12, Eduard Vladař 18; po třetinách: 2:4, 1:4, 0:2;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Kvalitní soupeř, který po většinu zápasu dominoval. A my jsme ho do velké pohody dostaly zbytečnými tresty ve druhé třetině, poté už to bylo spíš otázka skóre. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu hodně štěstí do sezóny!
Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér):
V pozdějších večerních hodinách jsme se nedokázali úplně zkoncentrovat ke kvalitnímu výkonu, přesto jsme zvítězili výrazným rozdílem. Je potřeba pochválit soupeře za to, kolik úsilí do dnešního zápasu investoval a nedal nám žádný souboj zadarmo. Přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech v sezoně.
60:00
Střely ve 3. části: 8:9
60:00
58:10
Pecha s číslem 77 vystřelil a málem to byl gól.
55:28
Po 14 minutách se vrací Beran do hry.
52:47
Otáhal to zkusil bekhendem.
49:37
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #16 Šimon Pavlíček (3:10).
43:45
Hra začala být rychlejší. Míček putuje z jedné strany na druhou.
41:33
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (3:9).
40:56
Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
40:56
Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
40:56
Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha - osobní trest.
40:01
Sotva začala poslední třetina, vidíme tvrdé souboje.
39:48
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:8).
38:30
Regner střílel z půlky. Střela hezká, ale šla mimo bránu.
37:05
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:8).
36:30
Vyloučen hráč #88 Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vysoká florbalka.
36:14
Papež z BUTCHISU regulérně obkličkoval dva hráče a svojí střelou zakončil akci, bez gólu.
33:17
Procházka zastavil ránu BUTCHISU.
32:46
Puciow na zemi.
32:15
Svoboda z BUTCHISU sebral míček a uklidňuje hru.
29:51
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Eduard Vladař družstva BUTCHIS
29:35
Slávista Kříček se dostal do šance, bohužel se mu zachytila florbalka o brankáře a gól nevstřelil.
27:09
Vyloučen hráč #88 Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za držení.
27:00
Hráč s číslem 44 s jménem Novotný, chtěl podat florbalku protihráči. Bohužel na něj šla přihrávka, a tak florbalku odhodil. Nevadí, hezké gesto. Ceníme.
25:30
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #22 Michal Svoboda (2:7).
24:25
Pecha z BUTCHISU obehrál tři soupeře, ale ke střele se nedostal.
23:29
23:27
Otáhal měl gólovou šanci, poté hned fauloval.
22:28
Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
21:57
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #9 Matyáš Bóday, asistoval #74 Erik Papež (2:5).
19:11
Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
19:06
Fojtík se sám dostal už po druhé do šance, kde brankář ale zakročil.
18:45
BUTCHIS začíná chybovat. Fojtík se dostal sám do tažení, ale branku nevstřelil.
18:08
Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
17:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #20 Dan Kašovský (2:4).
16:43
Vyloučen hráč #12 Dominik Regner družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
11:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #17 Martin Fojtík (1:4).
10:28
Výměna brankáře domácích se vyplatila. Rašovský zachraňuje situaci.
09:23
Martin Kříček si alespoň odpočine na trestné lavičce.
08:26
Vyloučen hráč #21 Martin Kříček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky.
08:00
2 na 1 BUTCHISU nepřinesl další gól.
07:40
Procházka nahrál před brankou Štičkovi, který si míček bohužel nestihnul zpracovat a vystřelit.