7:2
4:2
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Banes Florbal Soběslav 14:5
2. Lukáš Trojáček, 7. Jan Loskot, 8. Matěj Doubek, 25. Matěj Doubek, 25. David Staněk, 30. Jakub Loskot, 32. Matěj Doubek, 37. Lukáš Trojáček, 40. Jakub Loskot, 40. Matěj Doubek, 43. Matěj Doubek, 46. Lukáš Trojáček, 58. Jakub Loskot, 59. David Kolář - 4. Adam Zíka, 29. Adam Zíka, 36. Adam Zíka, 43. Adam Zíka, 46. Adam Zíka; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Luboš Zeman 24 - Jan Nejedlý 7, Vladislav Petržilka 8; po třetinách: 3:1, 7:2, 4:2;
Komentář domácích Hrůza Jaromír (Trenér):
Dnes nám nervozita úvodního utkání v lize hodně svazovala ruce a nebýt druhé třetiny, která byla zlomovým okamžikem, tak jsme se mohli strachovat o výsledek daleko déle. Cením si týmu, že i přes neideální výkon jsme zápas dotáhli do vítězného konce, přestože oko diváka je zde zvyklé na jiný oheň. Bereme 3 body a to je hlavní. Soupeři děkuji za obětavý výkon a přeji šťastnou cestu domu. Děkuji také divákům za podporu v hledišti. Hezký zbytek víkendu všem!
Komentář hostů Dušek Jan (Trenér):
Domácí předvedli kvalitu, hodně štěstí do sezóny. Zíka nesmysl, dneska byl vohnivej.
60:00
Střely ve 3. části: 16:12
60:00
58:18
Dva rychlé goly znamejí jasnou výhru Milevska v tomto zápase.
58:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #33 David Staněk (14:5).
57:25
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (13:5).
54:20
Milevsko předvadí, že dokáže jak útočit tak i skvěle bránit. Stav utkání mluví za vše.
48:56
Milevští se stále drží na míčku a hosty si drží v hrsti.
45:33
Ve 3. třetině se se střelami doslova roztrhl pytel.
45:32
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #91 Patrik Plocha (12:5).
45:22
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #36 Jakub Malecha (11:5).
43:00
Soběslav oplácí Milevsku gol vstřelený duem Matějů.
42:59
42:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #17 Matěj Stráňka (11:3).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #69 Vladislav Petržilka družstva Banes Florbal Soběslav
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 23:10
40:00
39:52
Vyloučen hráč #17 Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
39:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (10:3).
39:20
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #66 Jan Loskot (9:3).
38:05
Skvělou milevskou taktiku před bránou bohužel Soběslav překazila.
36:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #99 Marek Čáp (8:3).
35:58
33:30
Dramatická situace před domácí brankou. kterou ale skvěle zachránil golman Luboš.
32:31
Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
31:31
Nová posila domácích Matěj Doubek si krade goly pro sebe.
31:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (7:2).
29:32
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (6:2).
29:03
Jako vždy je domácí golman velikou podporou týmu a drží hráče i v nejistých situacích.
28:52
Vyloučen hráč #36 Jakub Malecha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky.
28:11
24:39
Dvěma rychlými goly si Milevsko vydobylo velký náskok.
24:38
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #91 Patrik Plocha (5:1).
24:17
22:24
Rozehrávka před domácí brankou naštěstí nedopadla do branky.
21:11
Těsně před brankou hostů se domácí bohužel netrefili.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
18:34
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:25
Došwich i ve třech hráčích dokázali odehrát přesilovku, dokonce i útočit.
12:23
Druhý vyloučený hráč Došwihu. Domácí se sanží o drama.
12:22
Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
11:46
Milevsko se dostalo do oslabení. I tak se snaží útočit.
11:11
Vyloučen hráč #60 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky.
09:01
Milevsko si pohrává se Soběslaví. Stále hráče drží na jejich půlce.
07:26
06:27
O druhý gol z poloviny pole se zasloužil milevská kanonýr Honza Loskot.
06:26
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #33 David Staněk (2:1).
05:39
Soběslav se drží na míčku, neustále útočí na domácí branku.
03:18
Soběslav střílí vyrovnávací gol.
03:17
01:56
Došwihácká útočná lajna se probojovala až do branky hostů. Krásný první gol utkání.
01:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #22 Petr Dolejš (1:0).
00:20
Ihned v prvních vteřinách si Milevsko převzalo míček a útočilo na bránu. Bohužel střelu zablokoval brankář.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Jan Nejedlý; hráči v poli: Ondřej Kasika, Lukáš Pantoflíček, Ondřej Vácha, Michael Šťovíček, Pavel Lacina
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Luboš Zeman; hráči v poli: Jakub Kotrba, Jan Loskot, Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek