1:3
2:5
- : -

PSKC Okříšky - Florbal Vsetín 6:12
5. Jan Račák, 18. Jan Koukal, 18. Petr Molák, 21. Martin Noháček, 43. Jan Koukal, 43. Jan Račák - 5. Viktor Knebl, 6. Ondřej Malý, 9. Jakub Húšť, 16. Ivan Zajíc, 28. Filip Mynář, 31. Robin Macek, 38. Robin Macek, 44. Robin Macek, 52. Tomáš Zubek, 54. Jiří Vaculík, 58. Ondřej Malý, 59. Marek Polách; rozhodčí: Josef Pařízek - Jiří Kučera; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Chalupa ? - Jakub Tománek ?; po třetinách: 3:4, 1:3, 2:5;
Komentář domácích Račák Jan (Vedoucí):
Dnešní zápas jsme od začátku tahali za kratší konec. Soupeř nás tvrdě trestal po našich chybách a bohužel se nám nedařilo proměnit vyložené šance, takže konec utkání byl spíše utrpením, jelikož jsme odpadli fyzicky...
Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů!
Komentář hostů Seevald Patrik (Vedoucí):
Hrozný zápas s obou stran. Některé pasáže hry byly dobré, zvláště pak když jsme hráli v pohybu a taky dobrá produktivita. Podržel nás golman, a chválím výkon navrátilce Viktora Knebla. Těšíme se na další kolo. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:12
60:00
59:09
Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Marek Polách, asistoval #99 Filip Mynář (6:12).
57:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #13 Ivan Zajíc (6:11).
53:08
Timeout PSKC Okříšky
53:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #8 Jiří Vaculík, asistoval #6 Jakub Húšť (6:10).
51:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #24 Patrik Seevald (6:9).
49:33
Petr Pojer dostal do citlivých partií.
43:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #24 Patrik Seevald (6:8).
42:16
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #77 Petr Molák (6:7).
42:12
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #48 Jan Koukal, asistoval #46 Tomáš Uher (5:7).
41:36
Vyloučen hráč #23 Ondřej Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
37:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #6 Jakub Húšť (4:7).
35:50
Hráč hostů (číslo 23) právě zlomil hokejku.
32:12
Martin Noháček pohořel v samostatném úniku.
30:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek bez asistence (4:6).
28:08
Adam Ampapa zařval ''AU'' vol. 2.
27:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #99 Filip Mynář, asistoval #23 Ondřej Malý (4:5).
24:32
Adam Ampapa zařval ''AU''
20:43
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #75 Adam Ampapa (4:4).
20:43
Ampapa našel krásně při rozehrávce Noháčka, a ten zametá do brány.
20:01
Úvodní buly v druhé části je opět pro hosty.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:14
20:00
19:40
Vojtěch Novotný v samostatném úniku trefuje tyč.
18:50
Jirka Chalupa září v bráně domácích.
17:58
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #77 Petr Molák, asistoval #52 Vojtěch Novotný (3:4).
17:33
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #48 Jan Koukal, asistoval #71 Petr Pojer (2:4).
17:33
Jan Koukal střelou nad nohu překonal brankáře.
16:47
Dosedla namydlil protihráče v obranném rohu.
15:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #96 Viktor Knebl (1:4).
12:57
Martin Noháček se svíjí v bolestech u branky hostů, drží si obličej.
08:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #96 Viktor Knebl (1:3).
05:26
04:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #10 Robin Macek (1:1).
04:37
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #99 Ondřej Dosedla (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín:
00:00
Line-up domácích KC Okříšky:
00:00
Dobrý den, vítáme vás u třetího kola poháru Českého florbalu. V utkání domácího mužstva PSKC Okříšky a Florbal Vsetín.