3:1
4:3
- : -

Aligators Klobouky - TJ Znojmo LAUFEN CZ 9:7
4. Tomáš Jedlička, 5. Matyáš Zouhar, 27. Pavel Zbořil, 28. Jakub Gremmel, 34. Ondřej Lorenc, 46. Matyáš Zouhar, 55. Pavel Zbořil, 59. Lukáš Gregr, 60. Matyáš Zouhar - 5. Martin Ďuriška, 12. Jan Novák, 15. Marek Hozman, 32. Martin Pánek, 42. Jan Novák, 46. Petr Číhal, 54. Marek Hozman; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:0; využití: 0:3; diváků: 39; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 23 - Jakub Pechura 8, Lukáš Bauer 13; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:3;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
59:45
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar bez asistence (9:7).
58:14
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (8:7).
58:14
Gregr přihrával na Zbořila, přihrávka se však odrazila od nohy hostujícího hráče a Gregr skóruje do poloodkryté branky
54:01
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (7:7).
54:01
Znojmu vedení opět dlouho nevydrželo a Zbořil upravuje na 7:7
53:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #9 Marek Hozman, asistoval #79 Martin Pánek (6:7).
53:21
Rychlá kombinace Znojma a Hozman zakončuje do prázdné
53:01
Vyloučen hráč #97 Patrik Rychlý družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry.
45:55
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #40 Pavel Zbořil (6:6).
45:55
Znojmo využilo svou přesilovku, avšak Aligátoři ihned odpovídají a máme tu opět remízový stav
45:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal bez asistence (5:6).
44:40
Velkou šanci v oslabení měl Lorenc, branku však přestřelil
43:59
Hosté po pár přihrávkách ztrácí balón a domácí vyhazují
43:52
Vyloučen hráč #19 Martin Dlouhý družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za držení.
43:40
Kombinace hostů končí střelou, kterou blokuje Dlouhý
42:15
Střela z první se hostům nepovedla, vedla však k další střele, která už měla mnohem lepší parametry
41:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #14 Petr Číhal (5:5).
33:57
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #68 Ondřej Lorenc, asistoval #87 Lukáš Gregr (5:4).
33:57
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Lukáš Bauer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
33:57
Gregr našel Lorence, jeho střelu tečoval jeden z hostujících hráčů a ta zapadla přesně k tyči
33:21
Chmela na poslední šanci hasí možnost brankové příležitosti
31:50
Kluci si to teď vyměnili, Zbořil se uvolnil a přihrával Gregrovi, ten však branku minul.
31:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:4).
31:01
Hosté se po sérii střel od mantinelů prosazují a využívají přesilovku
29:25
Přesilovka pro hosty, Rychlý však domácí drží
29:21
Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
28:45
Hostující Blažek zkoušel střelu backhandem, ta však letí mimo
27:56
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #35 Viktor Kejík (4:3).
27:56
Jakub Gremmel vyřešil situaci 2 na 1 střelou do horního rohu branky a Aligátoři se opět dostávají do vedení
26:49
26:49
Kombinace Gregra se Zbořilem končí gólovým zakončením do poloodkryté branky druhého jmenovaného
20:20
Hosté ze Znojma se hned dostali do gólového úniku, avšak zakončení šlo mimo 3 tyče
14:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #9 Marek Hozman, asistoval #23 Jan Novák (2:3).
14:28
Hosté přesilovku nevyužili, avšak z následného tlaku už branka padá
12:11
Vyloučen hráč #7 Tomáš Líznar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za opakované přestupky.
11:44
11:44
Křižná přihrávka domácím obranným pásmem končí střelou z první a druhým gólem hostů
10:44
Hosté nyní ve velkém tlaku, ten končí skvělým zákrokem Rychlého
08:32
Hráč Znojma tedˇ trestuhodně netrefil poloprázdnou branku
08:01
Série střel Znojma končí v blocích domácích, míček však zůstává na jejich hokejkách
07:04
Střela Jedličky vedla k zákroku Pechury, poté následovala menší rozmíška v brankovišti.
06:24
Hra se teď poněkud uklidnila, míček drží na hokejkách hosté.
04:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #23 Jan Novák (2:1).
04:48
Znojmo však rychle odpovídá a snižuje na 2:1
04:14
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #87 Lukáš Gregr (2:0).
04:14
Situaci 2 na 1 vyřešil Gregr přihrávkou na Zouhara, který zakončuje do prázdné branky
03:33
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička bez asistence (1:0).
03:33
Trma vrma v brankovišti Znojma, kterou využil Tomáš Jedlička a posílá Aligátory do vedení
02:34
Šanci hostů měl nyní Blažek, bránu však netrefil.
01:45
Mikuláš Svoboda prověřil hostujícího gólmana střelou od mantinelu, ten pohodlně kryje.
00:55
Volný úder hostů končí výborným blokem domácích.
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Štěpán Blažek, Martin Pánek, Bohumil Piskáček, Jiří Šrámek, Vojtěch Kún
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Tomáš Hos, Pavel Zbořil, Lukáš Gregr, Matyáš Zouhar