2:0
5:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 9:1
11. Václav Černoch, 15. Jakub Matula, 23. Václav Černoch, 30. Martin Kadlec, 41. Adam Bouška, 46. Jakub Matula, 52. Martin Kadlec, 54. Jakub Matula, 55. Martin Karpíšek - 8. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 17 - Lukáš Bauer 24; po třetinách: 2:1, 2:0, 5:0;
57:00
Zápas se pomalu chýlí ke konci a atmosféra na stadioně VUT je opravdu krásná! Martin Kadlec předvádí své kvality při velkém aplausu
55:26
Znojmo to znovu zkouší v šesti
54:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #6 Michal Šmíd (9:1).
54:56
Karpi si připisuje první zářez na pažbě!
53:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #75 Radek Novotný (8:1).
53:44
Kuba zas a znova, klobouček, vínečko a tři fíky k tomu!
52:10
Zvoní branková konstrukce po prudké střele Matuly
51:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #47 Štěpán Kouřil (7:1).
46:20
Brácha na bráchu, Brácha na mě! Celou akci do prázdné brány však zachránil skvělý Bauer!
45:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #23 Václav Černoch (6:1).
45:07
Akce jak pro oči stvořená vychází z holí Matuly a Černocha!
42:30
Dnešnímu utkání přihlíží úžasných 79 diváků! DĚKUJEME
40:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #15 Jakub Matula (5:1).
40:21
Bouška provedl ve spolupráci s Matulou další skvělou práci! Gulls si zpříjemňují začátek další třetiny
38:20
První lajna se znovu ozývá brankovými příležitostmi.
36:09
Obrovský potlesk si teď zasloužil Suchomel, který dnes podává opravdu výkon! Zatím jasným kandidátem na draft do Švédské ligy
33:17
Hra je teď v jasné dominanci domácích. Pozor si ale musí dávat na breaky Znojma, které jsou opravdu pověstné
30:40
Gullivers jsou nyní ve velkém tlaku! Štěstí teď nadvakrát zkoušel Kouřil
29:48
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec bez asistence (4:1).
29:48
Individualita, hlava hore a úžasné zakončení provádí superhvězda v mladém věku Martin Kadlec!
29:00
Krupa vytáhl další zákrok!
28:40
První lajna včele s Novotným teď předvádí učebnicovou rozehrávku, která nutí hosty býti pod tlakem.
27:00
Technika Jiřího Šrámka je dnes opravdu nevyzpitatelná. Tento rychlí centr právě předvedl velmi povedené střídání
25:40
Valeš proti protivníkovi bojuje jako lev!
25:00
S šancemi Gullivers se teď doslova roztrhl pytel a nejeden fanoušek nezůstane vsedě!
22:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (3:1).
22:25
Bouška a Černoch, to je dokonalá symbioza! Skvělý gol teď předvedli borci z první lajny
21:20
Na hale VUT většině fanoušků právě zatrnulo! Šanci hostů ovšem likviduje golman Krupa
20:00
20:00
Druhá třetina bude jistě plná zvratů. Velmi se na to těšíme!
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:40
Brněnský klub zakončuje třetinu na míčku
19:00
Jan Novák neproměňuje další samostatný únik zápasu. Tentokrát si neporadil s domácí jedničkou
18:00
Krupa je dnes opravdovou zdí v bráně domácích.
17:10
Samostatný útěk Matuly byl skvěle vychytán
16:00
Povely "STAHUJ!" teď znějí přes celou halu!
14:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #11 Adam Bouška (2:1).
14:20
Nádherná souhra Boušky s Matulou vyústila v úžasnou akci, kterou si diváci museli užít!
14:00
Hra je velmi rychlá a přerývá se doslova ze strany na stranu jako loď při krupobití
12:20
Suchomel svým hbitým tělem atleta teď rozhání rozehrávku hostů
10:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #75 Radek Novotný (1:1).
10:35
Neuvěřitelný oblouček provádí famozní Černoch! Gullivers se vrací do hry krásným golem z učebnice florbalu
08:28
Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
08:28
Bezohledným zákrokem se provinil domácí obránce, který byl po zásluze potrestán. Nyní si Gulls zahrají další oslabení
07:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:1).
07:35
První část přesilovky zvládlo Gullivers na jedničku. Z nenadání se však objevil užasný Kucharič, který uklízí do brány
06:23
Vyloučen hráč #98 Martin Kadlec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
05:00
Znojmo se dostalo do obrovské šance. Krupa však podržel svůj tým!
03:10
Ďuriška vybojoval první standartku, ta se však Znojmu nedaří dle představ a na míčku jsou znovu domácí
02:00
Štěpán Kouřil uklidnil hru týmu. Gulliverům se začátek zatím daří ovládat na svých hokejkách
01:20
Valeš od prvních minut předvádí svoji extratřídu líbeznými přihrávkami.
00:01
První buly ovládli domácí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Štěpán Blažek, Vojtěch Vlček, Marek Hozman, Jiří Šrámek, František Blažek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: hráči v poli: Alex Dokládal, Radek Novotný, Václav Černoch, Adam Bouška, Jakub Matula