3:3
4:2
0:1

FbC Barracudas Slaný - SK Florbal Benešov 8:9p
19. Vojtěch Teslík, 24. Alois Burian, 29. Lukáš Reymar, 29. David Sachr, 48. Ondřej Richtr, 50. Alois Burian, 53. Petr Chvojka, 55. Jiří Rafaj - 4. Michal Vojtíšek, 11. Petr Tůma, 15. Ladislav Vorel, 25. Martin Šimek, 32. Jonáš Vrkoslav, 34. Miloš Vojtíšek, 52. Michal Vojtíšek, 56. Jakub Sklenář, 63. Marek Garreis; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Jiří Šimon ? - Lukáš Brož ?; po třetinách: 1:3, 3:3, 4:2, 0:1;
62:57
62:57
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #88 Kryštof Garreis (8:9).
55:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #7 Martin Šimek (8:8).
54:43
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #27 David Mistrík (8:7).
52:43
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka bez asistence (7:7).
51:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (6:7).
49:29
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian bez asistence (6:6).
47:43
Vyloučen hráč #21 Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
47:08
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #10 Ondřej Richtr, asistoval #27 David Mistrík (5:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:12
40:00
33:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #26 David Lukáš (4:6).
31:01
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Jonáš Vrkoslav, asistoval #55 Vojtěch Fortelný (4:5).
28:25
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr bez asistence (4:4).
28:16
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Lukáš Reymar, asistoval #3 Jiří Rafaj (3:4).
24:54
Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
24:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (2:4).
23:37
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #97 Alois Burian, asistoval #67 David Sachr (2:3).
23:20
Vyloučen hráč #93 Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:15
20:00
18:07
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík z trestného střílení (1:3).
17:10
Vyloučen hráč #33 Lukáš Chadima družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za špatné střídání.
14:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (0:3).
10:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma bez asistence (0:2).
09:05
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #7 Martin Šimek.
03:07
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Milan Sklenář, Petr Tůma, Michal Vojtíšek, Adam Balík, Ladislav Vorel
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Jiří Šimon; hráči v poli: Ondřej Richtr, Jiří Budil, David Mistrík, Vojtěch Teslík, Jiří Rafaj