5:1
- : -
Česko U19

Česko U19 - Švýcarsko U19 10:2
7. Lukáš Fukala, 14. Filip Smutný, 24. Daniel Chatrný, 30. Daniel Chatrný, 31. Lukáš Pobořil, 41. Lukáš Pobořil, 44. Jaroslav Petrák, 50. Adam Palčinský, 57. Jakub Faksa, 58. Martin Gattnar - 25. Vinz Burren, 60. Linus Arnold; rozhodčí: Janne Sjögren - Thomas Ellis; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 297; zásahy brankářů: Adam Draslar 10 - Linus Aberle 12, Mathias Juon 5; po třetinách: 2:0, 3:1, 5:1;
60:00
Česko zvládlo poslední zápas EFT 2022 vysokou výhrou nad domácím Švýcarskem a turnaj tak zakončí na druhém místě. Prosadilo se hned osm různých hráčů.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:55
Česká republika tento zápas končí přesilovou hrou, ve které už se ale nic nestane.
59:52
Vyloučen hráč #2 Noah Kern družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za bránění ve hře.
59:04
Švýcaři zaznamenávají druhý čestný zásah. Linus Arnold nedal Draslarovi šanci a snižuje na 2:10.
59:03
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #11 Linus Arnold, asistoval #20 Pascal Schmuki (10:2).
57:46
Máme tady desítku, kterou zařizuje Martin Gattnar.
57:43
Branku družstva Česko U19 vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #17 Adam Palčinský (10:1).
57:19
Připomíná se také dnes střelami opomíjený Adam Draslar, který teď dobře zasahuje.
56:36
Branku družstva Česko U19 vstřelil #11 Jakub Faksa, asistoval #22 Filip Smutný (9:1).
55:14
Kern by touto sekerou přesekl pravděpodobně i tři florbalky za sebou, ta Adama Palčinského to ale nějakým záhadným způsobem vydržela. Švýcar nicméně odchází na trestnou lavici.
55:13
Vyloučen hráč #2 Noah Kern družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za sekání.
53:10
Juon se snažil rychle rozehrát na své spoluhráče, ti ale byli o dost pomalejší než jím vyslaná prihrávka.
52:29
Švýcarsko rozehrává standartní situaci a jen tak tak, že neskončila gólem. Míček proskákal nad břevnem Draslarovy brány.
50:40
Čeští junioři naopak stále nemají dost a hledají další gólové příležitosti.
49:34
Zprvu předvedl Mathias Juon velice pohotový zákrok, když v pádu vyrazil balónek z brankové čáry. Potom už mu ale nedal šanci Adam Palčinský a švýcarský zmar tak pokračuje - 8:1 pro Českou republiku.
49:33
Branku družstva Česko U19 vstřelil #17 Adam Palčinský, asistoval #12 Martin Gattnar (8:1).
46:42
Skvěle teď zasahuje brankář Adam Draslar a bere tak Švýcarsku tu jedinou přiležitost, kterou dosud za celou třetinu mělo.
46:31
Domácím se nedá upřít snaha s tímto zápasem něco udělat. Nedostávají se ale do žádných šancí.
43:37
Linus Aberle toho má už dost a v bráně jej tak střídá jeho kolega Mathias Juon.
43:36
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Mathias Juon družstva Švýcarsko U19
43:35
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Jaroslav Petrák, asistoval #12 Martin Gattnar (7:1).
43:05
Standartní situace Švýcarska z předbrankového prostoru končí pouze na bloku dobře postavené české obrany.
43:00
Hráči teď létají za mantinely, hra se trochu přiostřuje.
41:59
Česko v poklidu kontroluje tento zápas, Švýcarsko se ale stále snaží najít nějaké skuliny.
40:11
Máme tady dalšího dvougólového střelce. Hned na startu třetí třetiny se prosazuje Lukáš Pobořil.
40:10
Branku družstva Česko U19 vstřelil #13 Lukáš Pobořil, asistoval #17 Adam Palčinský (6:1).
40:00
40:00
Druhá perioda je u konce. Švýcarsko se zprvu dostalo zpátky do zápasu brankou na 1:3, český tým ale následně pokračoval ve svém tlaku a vytěžil z toho vedení 5:1. Dvakrát se prosadil Daniel Chatrný.
40:00
Střely ve 2. části: 9:4
40:00
38:40
Smutný teď promáchl v jasné přiležitosti, skóre se tak nemění.
37:59
Chatrný v dalším úniku, tentokrát ale Aberle jeho pokus kryje.
33:53
Po delší době v zápřahu také brankář Adam Draslar, který pokrývá dobrou střelu po zemi špičkou své boty.
30:54
Švýcarsko znovu vypadlo ze hry a brankář Aberle se teď může jen smutně otáčet za jedním míčkem ve své bráně za druhým. Spoluhráči mu vůbec nepomáhají a řítí se na něj samé samostatné úniky.
30:53
Branku družstva Česko U19 vstřelil #13 Lukáš Pobořil, asistoval #27 Jaroslav Petrák (5:1).
29:01
Co nezvládl švýcarský útočník, teď předvádí ten český. Daniel Chatrný se znovu prosazuje, tentokrát střelou mezi nohy přesouvajícího se švýcarského brankáře - Česko vede 4:1.
29:00
Branku družstva Česko U19 vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #10 Lukáš Fukala (4:1).
27:20
Burren teď mohl přidat svou druhou branku v tomto zápase. V souboji jeden na jednoho s českým gólmanem ale tentokrát neuspěl.
27:00
Švýcarsko změnilo svou hru a mnohem častěji je teď na balónku ve svém útočném pásmu.
24:30
Ze své první velké šance v zápase se prosazuje také Švýcarsko - Burren nedal z předbrankového prostoru Draslarovi šanci.
24:29
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil #26 Vinz Burren, asistoval #28 Mael Marthaler (3:1).
23:58
Česko se brankou v přesilové hře dostává do vedení 3:0. Přesně k bližší tyčce zakončil Daniel Chatrný.
23:57
Branku družstva Česko U19 vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (3:0).
22:47
Máme tady na reprezentační úrovni asi trochu raritní vyloučení - Jascha Haldemann si jde na dvě minuty odpočinout za hru na zemi.
22:46
Vyloučen hráč #23 Jascha Haldemann družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za hra na zemi.
20:30
Hned na startu druhé periody se do obrovské šance dvou na jednoho řítilo Švýcarsko. Hráč s balónkem to vzal na sebe a snažil se oklamat českého brankáře, kličkou ale trefil pouze tyčku brány.
20:00
20:00
První třetina je u konce. Kromě dvou gólových příležitostí českého týmu v ní zatím k ničemu dalšímu nedošlo a do kabin se tak jde za stavu 2:0 pro Česko. Švýcarsko bude muset hodně přemýšlet, jak na svého soupeře najít alespoň nějakou protihru.
20:00
Střely v 1. části: 7:3
20:00
19:20
Jeden z domácích se mohl na sklonku první periody dostat do samostaného úniku, česká obrana ale skvěle zasáhla.
18:06
Švýcaři by si o pauze měli seřídit mířidla, neboť zatím ve více příležitostech bránu netrefili než naopak.
17:22
Hra je na konci první třetiny hodně rozkouskovaná a vesměs se na hřišti nic neděje.
15:13
Český kapitán teď rozehrál kromě míčku také svého soupeře, se kterým v klinči končí na zemi. Hra ale pokračuje dál.
13:46
Skvělá souhra Eliáše a Smutného končí druhou brankou českého týmu! Švýcarský gólman byl proti rozběhnutému Filipu Smutného zcela bezmocný.
13:45
Branku družstva Česko U19 vstřelil #22 Filip Smutný, asistoval #8 Filip Eliáš (2:0).
12:20
Až teď si český brankář Adam Draslar poprvé sahá na balónek. Hned ale musel předvést těžký zákrok.
11:00
Švýcarsko se za 11 minut hry zatím nedostalo do žádné větší šance.
08:49
Další souboj českého hráče s brankářem výběru helvétského kříže končí úspěšněji pro muže v bráně. Střelu Šimona Vavrouška Aberle skvěle pokryl.
06:42
Na tenhle pokus už ale byl švýcarský gólman krátký. Střelou zápěstím do horního rohu brány se prosazuje Lukáš Fukala.
06:41
Branku družstva Česko U19 vstřelil #10 Lukáš Fukala, asistoval #24 Vojtěch Bílek (1:0).
06:11
Skvělý zákrok teď předvedl švýcarský brankář Linus Aberle! Po křižné přihrávce už jeden z českých hráčů střílel do zcela prázdné branky, jeho pokus ale narazil pouze na svižný přesun Aberleho.
05:25
První střelu na branku v tomto zápase má na starosti český výběr. Dobrá nahrávka Daniela Chatrného do předbrankového prostoru ale následně skončila pouze na betonech švýcarského brankáře.
03:57
Domácí kádr kombinuje ve svém útočném pásmu, Česko ale dobře brání a pokrývá všechny možné prostory pro nahrávku.
02:01
Hra je zatím hodně rozházená, oba kádry dělají chyby a na hřišti je tak mnoho volného prostoru.
00:45
V obrovské šanci ale na druhé straně Martin Gattnar. Jeho backhend jen těsně minul švýcarskou branku.
00:05
Poslední zápas obou týmů na turnaji EFT 2022 začal a Švýcaři se ihned tlačí do zakončení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Janne Sjögren a Thomas Ellis.
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko U19: brankář: Linus Aberle; hráči v poli: Pascal Schmuki, Jamie Britt, David Hermle, Linus Arnold, Jascha Haldemann
00:00
Line-up domácích Česko U19: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Jaroslav Petrák, Lukáš Pobořil, Adam Palčinský, Martin Gattnar, Ondřej Jankovský