- : -
Švédsko U19
Česko U19

Švédsko U19 - Česko U19 3:4pn
31. Arvid Äse, 34. Emil Nyh, 41. Victor Johansson - 22. Daniel Chatrný, 36. Martin Gattnar, 57. Daniel Chatrný, N Martin Gattnar; rozhodčí: Sandra Zurbuchen - Corina Wehinger; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Gustav Rosvall 21 - Adam Draslar 23; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč #6 Gabriel Kohonen , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč #17 Adam Palčinský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč #17 Victor Johansson , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko U19 hráč #12 Martin Gattnar a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko U19 hráč #8 Arvid Äse , ale gól nevstřelil.
60:00
Zahájena trestná střílení.
60:00
Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, na řadě jsou trestná střílení.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
58:51
Kelntunova střela míří mimo branku.
57:01
Petrák mohl poslat české hráče do vedení, ovšem při střele byl příliš blízko a nedokázal mířek procpat za záda švédského brankáře.
56:08
Branku družstva Česko U19 vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #29 Šimon Vavroušek (3:3).
56:08
A opět je vyrovnáno! Varoušek našel úplně osamoceného Chatrného, které se střelou na zadní tyč prosazuje a vyrovnává na 3:3.
55:32
Johansson prověřil Draslara z velkého úhlu, český brankář ale bez problému kryje.
54:09
Švédové si nevytvořili vyloženou šanci a Češi  tak zvládli druhou početní nevýhodu bez inkasované branky.
52:09
Vyloučen hráč #13 Lukáš Pobořil družstva Česko U19 na 2 minuty za hrubost.
52:09
Švédové si zahrají druhou přesilovou hru, na trestnou lavici putuje Pobořil.
51:11
Utkání se přiostřuje. Po zakončení Eliáše vyžadovali švédští hráči vyloučení nebo alespoň odpískání faulu. Švýcarská rozhodčí ale dala jasně najevno, že dává poslední slovní upozornění a následně už bude vylučovat za nesportovní chování.
50:22
Wertheim prokličkoval kolem švédské obrany a vytvořil šanci pro Smutného, úspěšnější ale byl švédský obránce, který zabránil vstřřelení branky.
50:06
Petrákovu střelu kryje pozorný Rosvall.
49:00
Äse se teď ocitl ve velké šanci, místo přesné přihrávky spoluhráči ale trefil pouze Draslara a na míček se dostali Češi.
47:52
Krásná akce Gattnara, který přesprintoval švédského obránce a dostal se do zakončení. Rosvallovi míček sice vypadl, Palčinský ho ale nedokázal zasunout do branky a následně švédský brankář zasáhl.
45:42
Veress otestoval Draslara střelou od mantinelu, nezamířil ale příliš přesně a český brankář rozehrává na obránce.
44:25
Nektří fanoušci už se radovali, Chatrného střela ale nejdříve skončila jen v boční síti a následný pokus Bohuslávka zastavila tyč.
43:42
Bohuslávek posunul na Chatrného, jeho střelu ale zblokoval Lindberg.
42:59
Vyloučen hráč #6 Gabriel Kohonen družstva Švédsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:59
Další šance pro české juniory, které čeká čtvrtá přesilová hra.
42:43
Nydenfeldt měl možnost zvýšit švédský náskok, zabránil mu ale vlastní stínící hráč, který tečoval míček do rohu.
41:42
Berglund vyzkoušel střelu z levé strany, ale mířil mimo branku.
40:52
Čeští junioři se ale nevzdávají, velmi dobrou šanci připravil Bohuslávek pro Varvouška, který z předbrankvohé prostoru trefil ale pouze brankáře Rosvalla.
40:04
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #17 Victor Johansson, asistoval #19 Jonathan Berglund (3:2).
40:04
Smolný začátek třetí třetiny pro české juniory. K míčku se dostal Johanson a už po čtyřech vteřinách překonává Draslara. Švédové tak vedou 3:2.
40:00
40:00
Druhá třetina nabídla odvážnější výkon od českého týmu, který dokázal ve dvaadvacáté minutě otevřít skóre. Přestože pak Švédové využili přesilovku a následně šli do vedení, Gattnarův gól zařídil opět vyrovnaný stav i po druhé třetině.
40:00
Střely ve 2. části: 8:11
40:00
39:20
Faksa se prodral přes švédskou obranu až ke sřele, ta byla ale zblokována.
37:50
Vavrouškovu střelu po zemi kryje Rosvall nohou.
37:27
Kohonen se dostal na středu hřiště k míčku a vyslal nebezpečnou střelu, které ale mířila mimo branku.
36:08
Pobořil se pokusil zasunout míček zpoza brány kolem tyčky, švédský brankář ale dobře zasáhl a následně se píská český faul.
35:21
Branku družstva Česko U19 vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #4 Michael Wertheim (2:2).
35:21
Je vyrovnáno! Povedenou českou akci zakončil po přihrávce od Wertheima přesnou střelou od mantinelu Martin Gattnar.
33:42
Další závěr před českou brankou, nikdo ze Švédů ale nedokázal zakončit do odkryté branky.
33:16
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #7 Emil Nyh bez asistence (2:1).
33:16
Tentokrát ale Švédové už do vedení jdou. Nyh si nejprve položil Draslara a následně ho dokázal bekhendem přehodit.
32:38
Švédové se mohli ujmout vedení, Kohonen ale před odkrytou bránou zamířil vysoko nad.
32:26
Petrákovo nahození skončilo vedle branky, následnou střelu Gattnara vykryl švédský bankář.
30:59
Další nebezpečný pokus Švédů, Kohonen ale trefil pouze boční síť.
30:13
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #8 Arvid Äse, asistoval #22 Oscar Magnusson (1:1).
30:13
Zatímco Češí úspěšní nebyli, Švédové využívají hned první přesilovku. Přesnou střelou zařídil vyrovnání Äse.
29:32
Vyloučen hráč #27 Filip Smutný družstva Česko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:32
Čeští florbalisté si po třech neúspěšných přesilovkách zahrají po faulu Smutného také první oslabení.
29:01
Nebezpečná střela Mikoláše, kterou zastavil brankář Rosvall.
28:23
Češi působí po vstřelené brance odvážnějším dojmem než v první třetině a vytváří si také více šancí. Většinu z nich ale dokáže zastavit švédská obrana, zákroky si připisuje také soupeřův brankář.
27:50
Bohuslávek míří mimo branku.
26:36
Nebezpečná střela Mikoláše, který vyslal nepříjemnou střelu z půlky hřiště, brankář ale nohou vyrazil míček do rohu.
25:59
Chatrného střelu od mantinelu zblokoval Hammarqvist.
24:58
Smutný si nabíhal do předbrankvého prostoru, švédský obránce ho ale ke střele nepustil. Naopak z protiútoku zahrozil Äse, kterého zastavil Draslar.
23:24
Smutný vyzkoušel pozornost švédského brankáře, který si ale se střelou bez problému poradil. Čeští junioři tak nevyužili ani třetí přesilovou hru.
23:00
Daniel Chatrný ztratil při vlastní přesilovce a musel řešit situaci dva na jednoho. Míček ale zachytil a Češi tak opět mohou útočit.
21:44
Vyloučen hráč #19 Jonathan Berglund družstva Švédsko U19 na 2 minuty za hra na zemi.
21:06
21:06
Čeští junioři se ujímají vedení! Daniel Chatrný se výborně vytočil v předbrankového prostoru a usměrnil míček nad levou nohu švédského brankáře.
20:00
20:00
Je za námi první třetina utkání, ve kterém zatím mají o něco více ze hry Švédové, čemuž odpovídá i poměr střel na branku 7:2 pro seveřany, čeští reprezentanti zatím ale velmi dobře brání, připsali si hned 11 úspěšných bloků. Svěřenci Matěje Klucha měli největší šanci v přesilové hře, ani jednu ze dvou nabídnutých ale nevyužili a do druhé třetiny se půjde za nerozhodného stavu 0:0.
20:00
Střely v 1. části: 7:2
20:00
19:44
Čeští florbalisté nevyužili ani druhou přesilovku, po jejím konci se naopak do úniku hned dostal Berglund, který si ale najel moc z úhlu a Draslar vytěsnil míček mimo hřiště.
18:25
Palčinského střelu blokuje Hammarqvist, neujal se ani pokus Gattnara z pravého mantinelu.
17:34
Vyloučen hráč #15 Gustav Lindberg družstva Švédsko U19 na 2 minuty za hrubost.
17:34
Češi mají před sebou další přesilovou hru, do které vstupují za hlasité podpory několika desítek fanoušků, kteří do St. Gallenu dorazili.
17:15
Výborný zásah Draslara proti Nyhovi, který měl před sebou odkrytou část branky, český brankář ale zvládl tento souboj lépe a i nadále je skóre 0:0.
15:20
Češi se dotali do nadějné situace 3 na 2, Mühfaitovi ale sjel míček, ke kterému se tak dostali Švédové.
13:40
Střela Palčinského končí u pozorného brankáře Švédska. Češi ale na míčku zůstávají i nadále.
11:38
Švédové obsadili útočné pásmo a dvakrát střílel Äse, nejdříve zasáhl Petrák, následně Draslar.
10:45
K míčku se opět dostal Guilotte, velmi dobrý obranný zákrok ale předvedl Mikoláš.
10:07
Guilotteho střela míří mimo českou branku.
08:45
Švédové už v plném počtu vystřelili z dálky, Draslar s tím ale neměl žádné potíže.
08:22
Petrák zkusil střelu od levého mantinelu, švédský hráč ale velmi dobře zaklekl a míček zblokoval.
07:25
První česká střela na branku, Chatrný zkoušel trefit mezi ruku a nohu soupeřova gólmana, ten ovšem velmi dobře zaregoval a míček vytěsnil mimo.
06:32
Vyloučen hráč #20 Kim Guilotte družstva Švédsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:02
Mühlfait zkusil vystřelit ze středu, ovšem míček mu ujel a je opět v držení švédských hráčů.
05:27
Švédové od začátku drží více míček, další pokus o střelu tentokrát mířil mimo branku.
04:21
Lindbergovu střelu z dálky Draslar viděl a bez problémů pokryl.
03:16
Švédský hráč se dostal ke střele z předbrankového prostoru, Draslar ale dokázal míček zastavit.
02:21
Smutný hledal na zadní tyči Gattnara, ten ale míček ze vzduchu nedokázal usměrnit.
01:53
Švédský útok zastavil Mühlfait, ale pouze díky faulu. Rozehrávat tak budou hráči Tre Kronor.
00:36
První střelu vyslal Wertheim, proletěla ale pouze vedle švédské branky. Z následného protiútoku se pokusili zahrozit Švédové, Draslar ale neměl příliš mnoho práce, aby uklidnil hru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Sandra Zurbuchen a Corina Wehinger.
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Jaroslav Petrák, Michael Wertheim, Filip Smutný, Adam Palčinský, Martin Gattnar
00:00
Line-up domácích Švédsko U19: brankář: Gustav Rosvall; hráči v poli: Jack Sundling, Gustav Lindberg, Kim Guilotte, Jonathan Berglund, Victor Johansson
00:00
Hezký den ze Švýcarska všem fanouškům českého florbalu. Juniorští reprezentanti zahájí svou cestu na EFT proti Švédsku. Videopřenos bohužel není organizátory pro dnešní a zítřejší utkání juniorské rerpezentace zajišten, z obou zápasů ovšem přineseme textový online přenos, kde se dozvíte vše důležité.
00:00
Hráči mají za sebou nástup a utkání za chvíli začne. V brance české reprezentace bude Adam Draslar, před ínastoupí první lajna s obránci Jaroslavem Petrákem a Michaelem Wertheimem, v útoku pak jsou Adam Palčinský, Filip Smutný a Martin Gattnar.