1:3
4:6
- : -

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Nové Strašecí 6:13
10. Adriana Kenderová, 37. Nicol Jakešová, 45. Blažena Menšíková, 52. Petra Pavlíková, 54. Petra Pavlíková, 58. Markéta Cháberová - 7. Karolína Bulvová, 8. Kristýna Kleknerová, 14. Nina Schumannová, 15. Kristýna Kleknerová, 24. Veronika Křečková, 26. Karolína Bulvová, 34. Veronika Křečková, 43. Veronika Křečková, 45. Nina Schumannová, 47. Karolína Bulvová, 53. Eliška Malíková, 60. Veronika Křečková, 60. Klára Bačkovská; rozhodčí: Václav Váňa - Pavel Šnajdr; vyloučení: 4 + Nicol Jakešová OS:3; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 12 - Nikola Nosková 25; po třetinách: 1:4, 1:3, 4:6;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Soupeřky nás bohužel přehrály v technice, rychlosti a kvalitní střelou. Děkuji za utkání.
Komentář hostů Jánský Zdeněk (Trenér):
Hra byla vyrovnanější než výsledek, nicméně jsme těžili z tutovek a dobré střelby. Děkuji zebrám za předvedený výkon. A děkuji soupeři, bojovali až dokonce i za nepříznivého stavu.
60:00
Střely ve 3. části: 8:11
60:00
59:26
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #6 Klára Bačkovská, asistoval #10 Karolína Bulvová (6:13).
59:20
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (6:12).
58:24
Domácí rozehrávají v útočném rohu.
58:03
Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
57:35
Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka.
57:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Markéta Cháberová, asistoval #85 Nikola Dědková (6:11).
53:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #36 Martina Gembecová (5:11).
53:42
Vyloučen hráč #7 Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za hra rukou.
52:56
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (4:11).
52:35
Domácí rozehrávají kousek od poloviny hřiště.
51:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (4:10).
50:08
Česká Lípa se i přes oslabení drží u branky hostů.
48:42
47:34
Hosté kombinují, ale zatím bez střely.
46:34
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #9 Leontýna Káralová (3:10).
46:26
46:24
Vyloučen hráč #3 Nicol Jakešová družstva FBC Česká Lípa - osobní trest.
46:24
Vyloučen hráč #3 Nicol Jakešová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
45:07
Hosté se ženou do útoku.
44:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #76 Blažena Menšíková, asistoval #3 Nicol Jakešová (3:9).
44:25
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #18 Nina Schumannová, asistoval #16 Kristýna Kleknerová (2:9).
44:16
43:29
Výborná střela Cháberové.
42:41
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková z trestného střílení (2:8).
42:25
Hosté stále v útočných pozicích.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
38:20
Pavlíková jde výborně do výběhu a střílí.
37:06
Vyloučen hráč #85 Nikola Dědková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká florbalka.
36:48
Bohatá získala míček u mantinelu a tak si domácí mohou vystřídat na míčku.
36:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Nicol Jakešová bez asistence (2:7).
34:55
Domácí v útočných pozicích.
33:38
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #21 Veronika Křečková bez asistence (1:7).
33:00
31:05
Domácí jsou na míčku a míří směr brána hostí.
29:58
29:15
Lahoda trefuje tyč.
27:37
Ševčíková skvěle vybíhá směrem k brance, ale její střela míří kousek nad branku hostí.
27:22
Vyloučen hráč #10 Karolína Bulvová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
27:02
Pavlíková probíhá celé hřiště, ale zakončuje nad branku hostí.
26:10
Hosté jsou už znovu v útočných pozicích.
25:48
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová, asistoval #6 Klára Bačkovská (1:6).
25:13
Gembecová přihrává Pavlíkové a ta jí míček vrací.
24:37
Domácí získali míček za vlastní brankou.
23:54
23:47
Domácí zatím brání přesilovou hru hostí úspěšně.
22:37
Vyloučen hráč #67 Aja Bohatá družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
18:05
Ševčíková získala míček a následně byla faulovaná.
17:12
Hosté jsou stále v útočných pozicích.
15:29
14:37
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová, asistoval #18 Nina Schumannová (1:4).
13:52
Domácí na míčku, snaží se jít do zakončení.
13:34
12:51
11:28
Domácí si přihrávají okolo obrany hostí a snaží se dostat ke střele.
10:49
Vyloučen hráč #11 Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za vysoká florbalka.
10:01
Domácí rozehrávají před vlastní brankou a ihned míří do útoku.
09:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Adriana Kenderová, asistoval #28 Leona Lahoda (1:2).
09:02
Domácí rozehrávají na polovině hřiště.
08:45
Dědková střílí z prostředku hřiště.
07:45
Českolipští se dostali do útočných pozic, ale střílí mimo branku.
07:18
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Kristýna Kleknerová bez asistence (0:2).
06:41
Buly vyhrávají hosté.
06:40
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #10 Karolína Bulvová bez asistence (0:1).
06:18
05:45
Hosté v útočných pozicích.
01:01
00:01
První buly dnešního utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Váňa a Pavel Šnajdr.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Veronika Křečková, Veronika Kučerová, Nina Schumannová, Kristýna Kleknerová, Petra Šteklová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Petra Pavlíková, Nikola Dědková, Lenka Ševčíková, Martina Gembecová