4:3
1:3
0:0

FBC Česká Lípa - GC System Bulldogs Brno 6:7pn
5. Štěpánka Haklová, 21. Daniela Jandačová, 24. Michaela Mazurová, 28. Adéla Měchurová, 37. Michaela Mazurová, 55. Štěpánka Haklová - 27. Natálie Hodová, 33. Lucie Němcová, 38. Karolina Bartoňková, 47. Karolina Bartoňková, 51. Adéla Mikšlová, 58. Kristýna Veselá, N Klára Pilařová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:5; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Ada Červinků 27 - Lenka Richterová 28; po třetinách: 1:0, 4:3, 1:3, 0:0;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Další zápas, který jsme bohužel nedotáhli k tříbodovému zisku, ale věřím že ten čas přijde a zápasy začneme zúročovat pro náš prospěch. Děkujeme soupeři a přejeme jim šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér):
Těžké utkání, první třetina spousta vyloučení za špatná střídání, druhá už byla lepší a třetí gradovala. Víra v bodový zisk nás dotlačila k vyrovnání a obrat dokonán v dovednostní soutěži. Pěkná atmosféra, děkujeme za vřelé přivítání pana recepčního a soupeři.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #3 Klára Pilařová a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #22 Michaela Mazurová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #16 Kristýna Veselá a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #19 Karolína Zikmundová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva GC System Bulldogs Brno hráč #27 Karolina Bartoňková , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 2:5
65:00
64:12
Oba týmy bojují z posledních sil o míček.
62:46
Brno si udržuje míček u svých hokejek.
61:40
Bulldogs Brno rozehrává na polovině hříště.
57:05
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #27 Karolina Bartoňková (6:6).
55:53
Česká Lípa přebíhá na stranu Brna.
54:54
Timeout GC System Bulldogs Brno
54:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #33 Barbora Hedánková (6:5).
54:20
Brno opět útočí na branku České Lípy.
52:56
Hedánková zabránila střele na bránu od Brna.
51:14
Hanzlíková vystřelila neúspěšně na branku Brna.
50:24
Timeout FBC Česká Lípa
50:24
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #73 Adéla Mikšlová, asistoval #24 Kristýna Mlčoušková (5:5).
49:21
Brno rozehrává u branky Lípy.
47:35
Brno se snaží proběhnout k brance svých protihráček.
46:18
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #27 Karolina Bartoňková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (5:4).
45:46
Měchurová provedla skvělý tah na bránu.
45:31
Vyloučen hráč #33 Barbora Hedánková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
38:53
Týmy bojují ze všech sil a souboj o míček je velmi vyrovnaný.
37:45
36:52
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #40 Alexandra Šípová (5:2).
36:52
Brno hraje opět v plném počtu.
35:20
Brno se i přes oslabení drží u branky České Lípy.
35:05
Vyloučen hráč #72 Natálie Hodová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
33:26
Brno střílí neúspěšně na branku České Lípy.
32:10
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #29 Lucie Němcová, asistoval #3 Klára Pilařová (4:2).
32:10
Česká Lípa hraje v plném počtu.
31:49
Vyloučen hráč #40 Alexandra Šípová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
27:34
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #31 Adéla Měchurová, asistoval #10 Daniela Jandačová (4:1).
26:18
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #72 Natálie Hodová, asistoval #5 Karolína Vaněčková (3:1).
26:18
Buly vyhrává tým Bulldogs Brno.
25:01
Brno rozehrává u své branky.
23:37
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #10 Daniela Jandačová (3:0).
23:21
Brno střílí na branku České Lípy.
21:30
Česká Lípa rozehrává u své branky.
20:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová, asistoval #27 Anna Köhlerová (2:0).
20:00
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:7
20:00
18:10
Vyloučen hráč #10 Natálie Lukášová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
18:00
Jandačová vystřelila na branku Brna.
16:43
Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
16:06
14:31
12:54
Brno hraje se čtyřma hráčkama v poli.
12:31
Vyloučen hráč #8 Karolína Václavíková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
11:46
Česká Lípa utočí neúspěšně na branku Brna.
10:51
09:34
Brno rozehrává na polovině a přebíhá k brance protihráček.
07:40
Brno rozehrává u branky České Lípy.
05:43
Brno drží míček u branky České Lípy bez jediné střely.
04:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová z trestného střílení (1:0).
03:58
Měchurová poprvé vystřelila na branku.
02:42
Lípa drží míček u branky Brna.
01:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů GC System Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Karolina Bartoňková, Nikol Kovárníková, Kristýna Veselá, Adéla Mikšlová, Klára Pilařová
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Ada Červinků; hráči v poli: Daniela Jandačová, Michaela Mazurová, Anna Köhlerová, Alexandra Šípová, Štěpánka Haklová