2:0
- : -
Aligators

Aligators - EAV SK Jihlava 3:1
11. Gabriela Hamplová, 44. Tereza Lengálová, 45. Tereza Lengálová - 21. Veronika Krčálová; rozhodčí: Marek Loskot - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 20 - Daniela Václavková 14; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Další zmatené utkání. Utíkají nám balónky, dáváme si nahrávky do těžkých pozic. Je sice začátek sezóny, ale tomuhle se musíme, co nejdřív vyvarovat, jinak z toho budou jen problémy. Teď se vracíme do tréninkového cyklu a musíme máknout. Těšíme se na další pohárové utkání! Soupeři přejeme hodně štěstí v dalších utkáních a těšíme se na zápasy v sezóně.
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Vyrovnné utkání, kde se na začátku nedokázali dostat do zápasu a rozhodl závěr zápasu, kdy nezvládli oslabení a v závěru už nedokázali na to zareagovat. Hráčkam děukuji za hru. Děkujeme soupeři
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
44:57
Rychle využitá přesilovka a zbývá pár vteřin do konce
44:56
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #9 Jolana Peterková (3:1).
44:54
Vyloučen hráč #27 Michaela Dolejší družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
43:01
Branku družstva Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:1).
42:40
Závar před brankou nejprve vyřešila Václavková svou nohou a poté dvojblok
41:50
Před koncem zápasu tu máme i první přesilovou hru dneška
41:49
Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:11
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #14 Kristýna Běhounková (1:1).
12:08
Jihlava teď zavřela domácí na jejich polovině, tento tlak ukončují střela a dorážka, se kterými si poradila Kulíšková
10:14
Branku družstva Aligators vstřelil #11 Gabriela Hamplová bez asistence (1:0).
10:14
Hamplová už po několikáté úspěšně vyvezla balónek, tentokrát to však okořenila úspěšnou střelou pod ruku Václavkové a může se radovat z první branky utkání