0:0
2:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:3
1. Maxim Kubelka, 17. Jiří Doleček, 19. Ondřej Kroutil, 43. Maxim Kubelka, 54. Adam Kovařík - 11. Miroslav Kábrt, 14. Miroslav Kábrt, 60. David Šimáně; rozhodčí: Daniel Jireček - David Richter; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 24 - Jan Beneš 22; po třetinách: 3:2, 0:0, 2:1;
Komentář domácích Adamec Petr (Trenér):
Dnešní utkání nebylo florbalově krásné, ale výsledkově ano. Parádní výsledek nás posouvá do čtvrtého kola kde si zahrajeme těžký souboj s FBC Ostrava. Děkujeme soupeři za fér utkání a přejeme hodně úspěchů do sezóny.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:11
60:00
59:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 David Šimáně, asistoval #10 Miroslav Kábrt (5:3).
59:34
Rtyně snižuje na 3:5 a oba týmy jsou pod tlakem zbývajících minut.
57:37
Brankář hostí se vrací na své místo a Letohrad nenechal projít ani gól.
56:30
Hosté hrají powerplay bez gólmana.
54:11
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:51
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #29 Maxim Kubelka (5:2).
53:51
Letohrad se dostává do 3gólového vedení.
50:08
Hráči Rtyně začínají dohrávat a zápas se nám trochu vyhrocuje.
48:10
Letohrad atakoval Rtyni, ta se ale ubránila.
45:16
Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
44:30
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka.
44:30
Na trestné lavici se nám naromadili hráči a oslabení se vyrovnává.
43:16
Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
42:32
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (4:2).
42:32
A Letohrad skóruje v podání Maxe Kubelky.
41:44
Původní nátlak Rtyně se převrací ve prospěch Letohradu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
38:07
Brankář domácích skvěle vychytal střelu hostí.
29:44
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou.
28:29
Brankář hostí odrazil bokem ruky míček z brány.
26:53
Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:46
Letohrad úspěšně ubránil oslabení.
20:46
Vyloučen hráč #95 Jiří Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:9
20:00
18:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #12 Ondřej Kroutil, asistoval #8 Jan Skalický (3:2).
18:54
Po herním nátlaku dává Letohrad gól do šatny.
16:20
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #95 Jiří Doleček, asistoval #12 Ondřej Kroutil (2:2).
14:36
Letohradský gólman opět předvádí skvělý zákrok.
13:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (1:2).
12:32
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:20
Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
10:48
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #7 Dominik Hebelka (1:1).