3:1
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Snipers Třebíč 8:3
5. Jan Vondřejc, 17. David Vodica, 21. Lukáš Chalabala, 24. David Vodica, 34. David Vodica, 50. Vladimír Blažek, 52. Vladimír Blažek, 60. Lukáš Chalabala - 32. Adam Benáček, 33. Michal Pazderník, 49. Martin Žák; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 24 - Petr Brestovský 23, Jakub Veselý 9; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:1;
Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér):
Každé vítězství potěší a v tomto tvrdém porovnání s týmem z Národní ligy je zvláště cenné. Dařilo se nám rozrušovat rozehrávku soupeře a získat náskok, který jsme disciplinovaným výkonem udržet do konce. Díky za utkání a štastnou cestu domů.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství a postupu do dalšího kola Poháru. My se teď musíme připravit na příští týden a první kolo ligy a odstranit chyby, které jsme dnes udělali. Hodně štěstí do sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
59:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #77 Filip Horník (8:3).
56:32
Timeout Snipers Třebíč
53:19
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
51:07
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #34 Lukáš Chalabala (7:3).
51:07
Střídání brankáře. Nový brankář #9 Jakub Veselý družstva Snipers Třebíč
49:17
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #77 Filip Horník (6:3).
48:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (5:3).
48:16
Třebíč využívá přesilovku.
47:46
Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry.
43:05
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
39:20
Vyloučen hráč #91 Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
39:20
Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
35:34
Zlín pod tlakem.
33:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #88 Jan Vondřejc (5:2).
32:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (4:2).
31:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček bez asistence (4:1).
29:20
Třebíč v útočném pásmu.
23:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (4:0).
22:05
Střela Malošíka končí mimo bránu.
21:09
20:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:11
20:00
16:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #22 František Tvrdoň (2:0).
14:07
Zlín v držení míčku.
12:32
Krásný zákrok zlínského golmana Bartíka.
11:34
Zlín se snaží dostat na útočnou polovinu.
10:12
Rozehrávka Třebíče neúspěšná.
07:52
Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:17
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #91 Patrik Svoboda (1:0).