1:3
3:3
- : -

Andone SK Jihlava - FBK Atlas Blansko 6:8
4. Alex Bača, 18. Vít Zápotočný, 28. Patrik Bratršovský, 46. Michal Beránek, 52. Ondřej Vyskočil, 60. Michal Beránek - 14. František Fedra, 20. Ondřej Navrátil, 28. Vojtěch Polách, 31. Vojtěch Polách, 33. Vojtěch Fedra, 48. Vojtěch Fedra, 52. Radek Kunstmüller, 53. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Jan Dušek - Josef Pařízek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil ?, David Navrkal ? - David Tenora ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:3;
Komentář hostů Mach Ondřej (Trenér):
V první polovině vyrovnané utkání rozhodla lepší produktivita na naší straně. Oproti předchozíku kolu jsme se zlepšili ve všech herních činnostech. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím a připravíme se na daší kolo.
60:00
59:38
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #19 Jakub Horský (6:8).
56:08
Timeout Andone SK Jihlava
52:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (5:8).
51:27
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #16 David Vlk (5:7).
51:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #8 Radek Kunstmüller, asistoval #4 Milan Ducar (4:7).
49:16
Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
47:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #29 Ondřej Navrátil (4:6).
45:49
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #16 David Vlk (4:5).
40:00
40:00
32:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (3:5).
30:13
Střídání brankáře. Nový brankář #84 David Navrkal družstva Andone SK Jihlava
30:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #4 Milan Ducar (3:4).
28:31
Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky.
27:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách bez asistence (3:3).
27:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #4 Tomáš Kasper (3:2).
20:00
20:00
19:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #29 Ondřej Navrátil bez asistence (2:2).
17:12
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #6 Hynek Jirků (2:1).
13:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:1).
13:10
Vyloučen hráč #16 David Vlk družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
12:34
Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
03:34
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #3 Alex Bača, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Ondřej Navrátil, František Fedra, Vojtěch Fedra, Martin Hatala
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Beránek, Vít Andrýsek, Michal Beránek, Viktor Cakl, Jakub Blažíček