0:2
- : -
TJ Turnov

TJ Sokol Koberovy - TJ Turnov 5:8
8. Jiří Havrda, 15. Adam Buriánek, 27. Lukáš Vyhlídko, 32. Jiří Havrda, 34. Jiří Havrda - 16. Lukáš Švitorka, 18. Jakub Janoušek, 18. Štěpán Pohl, 23. Jakub Janoušek, 37. Štěpán Matěcha, 38. Štěpán Pohl, 59. Lukáš Maršík, 60. Dominik Reczai; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Petr Suchomel 14 - Tomáš Starý 12; po třetinách: 2:3, 3:3, 0:2;
Komentář domácích Brunclík Ondřej (Trenér):
Dnešní utkání pro nás bylo opět hlavně přípravné, abychom pod kůži dostali zase něco ze systému. Navíc jsme hráli proti soupeři, se kterým aktivně trénujeme, takže věřím, že to bylo vzájemné. Děkujeme skvělým fanouškům z celého okolí, pořadatelům, soupeři a přejeme mnoho úspěchů v sezóně.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Dnešní trénink se povedl a už se těšíme na příští týden a začátek soutěží. V dalším kole si proti Butchis jdeme pro postup! Děkuji fanouškům a pořadatelům.

60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #15 Bohumil Plíšek (5:8).
58:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #15 Bohumil Plíšek (5:7).
58:25
Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
37:45
Čekáme na gól Koberovského srdcaře Michala Slavíka, zatím trefil tyčku.
37:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl, asistoval #9 Lukáš Maršík (5:6).
36:50
Vítáme na fanouškovské lavici bývalého hráče Vojtu Cvrčka.
36:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #65 Lukáš Švitorka (5:5).
33:49
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda bez asistence (5:4).
31:26
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #25 Michal Slavík (4:4).
30:40
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za zvedání florbalky.
29:10
Golmanovi Koberov lítal míček furt do helmy a zpátky, ale i tak vše vychytal
29:00
Zémis je na hřišti
26:19
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #93 Adam Buriánek (3:4).
24:20
Zdravíme zde našeho věrného fanouška a zároveň šéftrenéra mládeže Tomáše Fabiána, který se dnes nemohl zúčastnit kvůli třídní slučce střední školy, kterou opustil před mnoha lety, doufáme že poznal své bývalé spolužáky. Jeho hlas tu dnes chybý
22:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:4).
17:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl, asistoval #22 Emil Hejduk (2:3).
17:14
Míček se teď drží hlavně u poloviny Koberov
17:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #28 Martin Hejduk (2:2).
16:40
Levo skoro zabil Turnovského golmana

15:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:1).
15:51
Zatím je to velmi vyrovnané
14:46
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #8 Petr Frkala (2:0).
12:47
Vyloučen hráč #15 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.