1:1
2:0
- : -

FBC Draci Říčany - Florbalová akademie MB 4:3
6. Filip Nochta, 39. Matěj Tabášek, 54. Matyáš Pros, 60. David Tománek - 7. Petr Machač, 14. Petr Machač, 22. Petr Machač; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Dragoun; vyloučení: 3:7; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 12 - Radovan Kopuletý 21; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:0;
60:00
Komentář vedoucího družstva hostí: Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí v nadcházejícím kole.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:54
Vyloučen hráč #29 Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
59:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (4:3).
59:40
Timeout FBC Draci Říčany
56:32
Timeout Florbalová akademie MB
53:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:3).
52:11
Vyloučen hráč #97 Tomáš Malý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
52:11
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
47:06
Vyloučen hráč #10 Dominik Sova družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:58
Vyloučen hráč #8 Václav Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky.
41:27
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:3
40:00
38:07
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (2:3).
26:05
24:58
Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:29
Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká florbalka.
21:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #9 Vojtěch Hrůza (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
13:23
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #11 Jan Ulman (1:2).
11:52
Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
06:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #44 Aleš Tůma (1:1).
05:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB:
00:00
Line-up domácích FBC Draci: brankář: Matyáš Novotný; hráči v poli: Marek Svoboda, Jakub Vykouk, David Tománek, Vítězslav Špok, Matyáš Pros