1:1
1:3
- : -

TJ Sokol Dobříš - FBC DDM Kati Kadaň 3:6
1. Michael Šiška, 21. Vít Bohata, 45. Roman Šebek - 2. Marek Pokorný, 16. Marek Pokorný, 36. Marek Pokorný, 50. Jiří Prokop, 52. Mikuláš Kulík, 60. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 24 - Matěj Holeček 25; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3;
Komentář domácích Brabec Jakub (Vedoucí):
Po většinu zápasu vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Zápas se rozhodl ve třetí třetine, kdy soupeř potrestal naše dvě zaváhání, čímž potvrdil svou kvalitu.
Týmu děkuji za předvedené nasazení a doufám, že si ho přeneseme i do našich ligových soutěží.
Soupeři děkuji za zápas ve výborném tempu.
Děkuji všem divákům, kteří opět vytvořili výbornou kulisu.

Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Jak řekl kapitán - dnes jsme opravdu utrpěli vítězství. S výkonem jsem absolutně nespokojený. 2 třetiny se koukáme jaká je tu hezká hala a jak skvělí jsou fanoušci, ale s hokejkou nepředvedeme nic. Jestli chceme předvést v příštím kole tohle, tak dostaneme 30. Soupeři děkujeme za zápas, odehrál skvělý obětavý match a stejně tak děkujeme divákům za skvělou kulisu. V tomhle je radost hrát.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #12 Jiří Prokop (3:6).
57:27
Timeout TJ Sokol Dobříš
52:55
Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry.
51:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #12 Jiří Prokop (3:5).
50:22
Vyloučen hráč #23 Vít Bohata družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
49:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (3:4).
46:38
Vyloučen hráč #97 Tomáš Pavlíček družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře.
45:28
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
44:19
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #12 Jakub Brabec (3:3).
44:05
Vyloučen hráč #27 Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
35:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (2:3).
20:42
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #23 Vít Bohata, asistoval #91 Vladimír Pejla (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:9
20:00
15:10
11:06
Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
01:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #12 Jiří Prokop (1:1).
00:14
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #13 Michael Šiška, asistoval #23 Vít Bohata (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kadaň:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dobříš: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Michael Šiška, Jakub Brabec, Vladimír Pejla, Lukáš Unger, Vít Bohata