1:3
0:4
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - Panthers Praha 1:9
34. Michal Mašek - 17. Jan Kšír, 19. Antonín Ježek, 29. Vojtěch Wojnar, 33. Petr Kölbl, 37. Petr Kölbl, 47. Jan Kšír, 55. Vojtěch Wojnar, 58. Vojtěch Wojnar, 59. Pavel Daněk; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Jan Buzík ?, Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:4;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Výsledek je celkem krutý, ale asi zasloužený. Hosté hráli jako stroje a nebyli jsme schopni na to reagovat. Ačkoli jsme byli připraveni na jejich hru, nedostupovali jsme místa, kde jsme věděli, že budou hrozit. Máme hodně co zlepšovat. Z 19 střel 1 gól je strašně málo. Panthers má široký kádr a má kam sáhnout. Přeji jim hodně štěstí proti Varům. Díky všem v hale za podporu.
Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí):
Dnešní utkání můžeme hodnotit pozitivně s ohledem na produktivitu. Máme však ještě v některých činnostech mezery a musíme na nich do blížícího se prvního kola zapracovat. Děkujeme soupeře za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 4:12
60:00
58:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #25 Petr Škoda (1:9).
57:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #27 Antonín Ježek (1:8).
57:33
Timeout Panthers Praha
57:33
Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra na zemi.
57:33
Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
57:21
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
54:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:7).
49:01
Vyloučen hráč #67 Tomáš Balej družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
46:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #60 Marco Lombino (1:6).
43:16
Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #80 Štěpán Hrubý družstva Panthers Praha
40:00
Vyloučen hráč #37 Jakub Krsek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
36:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #48 Tomáš Jančík (1:5).
33:59
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:4).
32:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl, asistoval #60 Marco Lombino (0:4).
30:09
Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
28:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #65 Matěj Vavroušek (0:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:15
20:00
18:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #65 Matěj Vavroušek (0:2).
16:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #91 Matouš Hrubý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Antonín Ježek, Jan Kšír, Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Matouš Hrubý
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Patrik Vavruška, Jakub Krsek, Jan Pokorný, Daniel Škoula, Jakub Votava