3:0
4:1
- : -

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice 10:3
7. Miloslav Blahuta, 14. Tomáš Mareš, 16. Karel Šavrda, 25. Jiří Křesák, 26. Adam Přib, 29. Jan Staněk, 49. Jiří Křesák, 50. Tomáš Houska, 50. Tomáš Mareš, 51. Tomáš Mareš - 10. Vojtěch Basík, 12. Vojtěch Fišer, 47. Vojtěch Basík; rozhodčí: Petr Stejskal - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jaroslav Velek ? - Vojtěch Šrámek -6, Matěj Brabenec ?; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:1;
Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí):
Pěkný zápas ve kterém jsme byly produktivnější a fyzicky lepší než soupeř.
Stále je však na čem pracovat.Děkujeme divákům za návštěvu a soupeři za utkání, přejeme šťastnou cestu domů.Strakonice Ole.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Pěkné utkání se zkušeným týmem, který byl mnohem efektivnější v produktivitě. Musíme zapracovat na naší mentální stránce a nenechat se rozhodit při prvním problému. Děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí v lize.
60:00
50:46
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (10:3).
49:38
49:09
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (8:3).
48:58
Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
48:23
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (7:3).
46:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #22 Matyáš Sirotek (6:3).
40:00
40:00
32:49
Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
28:51
Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za držení.
28:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #66 Adam Štěpánek (6:2).
28:29
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Matěj Brabenec družstva FBC Štíři Č. Budějovice
25:02
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #14 Jan Staněk (5:2).
24:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (4:2).
20:00
20:00
15:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:2).
13:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (2:2).
13:02
Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
11:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #22 Matyáš Sirotek (1:2).
10:55
Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
09:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #27 Dominik Březina (1:1).
06:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (1:0).
06:45
Mistr Blahuta využil zaváhání hostů a chladno krevně zakončuje pod víko
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Šrámek; hráči v poli: Dominik Březina, Vojtěch Prokop, Dominik Burda, Vojtěch Fišer, Vojtěch Basík