1:1
1:4
- : -

Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:8
8. Samuel Řezáč, 9. Matěj Pezda, 35. David Křižák, 57. Vojtěch Petřík - 7. Samuel Alter, 17. Matěj Šmerda, 20. Jan Bura, 36. David Slončík, 41. David Slončík, 48. Jan Sitora, 56. David Slončík, 60. Filip Szemla; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 23 - Vojtěch Galia 13; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:4;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Po dlouhé době jsme se těšili na první zápas sezóny. Kostrbatý začátek prolínaly pěkné momenty a my bohužel v zápase nenašli herní konstantu. Celkové skóre nakonec určil kvalitní důraz v předbrankovém prostoru ze strany soupeře a celkový větší drive a chut' po gólu. Děkuji soupeři za utkání a divákům za pěknou návštěvu.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Těžký vstup do sezóny, rozjížděli jsme se jako parní válec. Nahecovaný dobře připravený soupeř nám ze startu utkání nedával moc prostoru. postupně se naše souhra zlepšila a vyústila v solidní tempo ve třetí třetině. Z ostrého startu si odnášíme velkou porci zkušeností, které budeme muset dále zúročit. Nakonec slušné utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 4:8
60:00
59:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla bez asistence (4:8).
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:52
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #52 Tomasz Grycz (4:7).
56:34
Domácí to zkouší znovu bez brankáře.
56:34
Petřík zužitkovává u tyče přihrávku Grycze a vykřesává ještě malou naději.
55:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (3:7).
55:27
Slončík trefuje prázdnou klec a završuje hattrick.
55:21
Hráči Torpeda jsou v šesti.
55:11
Timeout Torpedo Havířov
52:48
Škůrek znovu ve slibné šanci, výhodnější mohla být přihrávka na Bujáka.
51:58
Urbančík zleva, Galia rukou zasahuje.
50:01
Domácí mají posledních deset minut na zdramatizování utkání.
47:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #15 Tomáš Rucki (3:6).
44:02
Křížák sám před brankou, svou střelu bohužel namířil jen doprostřed branky.
41:22
Na druhé straně Pezda oklamal Galiu, k překvapení všech však minul prázdnou branku.
40:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #91 Nikolas Vizváry (3:5).
40:24
Vítkovicím vyšel vstup do třetí části náramně. Slončík zužitkoval svůj důraz před brankou.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
38:30
M.Buják našel na křídle Škůrka, hostující obránce stačil jeho pokus zablokovat vysoko nad.
37:01
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
35:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:4).
35:19
Radost netrvala dlouho. Slončík po přihrávce Fukaly nedává Kolkopovi šanci a vrací Vítkovicím vedení.
34:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #11 Samuel Řezáč (3:3).
34:47
Tentokrát domácí přesilovku využívají. Křižák přesnou střelou do protipohybu Galii vyrovnává.
34:16
Vyloučen hráč #20 Jan Bura družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:16
Další přesilovka pro Torpedo.
32:38
Kolkop opět zachraňuje domácí.
32:19
Oba týmy už jsou v plném počtu, skóre zůstává neměnné.
30:16
Vyloučen hráč #65 Alex Foltyn družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:10
Torpedo za první minutu přesilovky vyprodukovalo jen Řezáčovu střelu nad.
29:13
Vyloučen hráč #13 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
28:50
Hráči Torpeda teď mají výhodu.
26:11
Foltynovu střelu na poslední chvíli zahasila hostující obrana.
23:39
Kolkop teď vytáhl neskutečný zákrok po pohotové střele Slončíka.
22:57
Hezká kombinace v podání domácích, Waliczek se však ke střele nedostal.
21:44
Další chyba v rozehrávce domácích, Szemla těsně vedele.
21:02
První minutu byli v držení míčku převážně vítkovičtí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:12
20:00
19:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #22 Samuel Alter (2:3).
19:30
Torpedo teď vyrobilo v obraně trestuhodnou chybu v rozehrávce, Bura po přesné kombinaci nekompromisně zakončuje.
16:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #13 Filip Szemla (2:2).
16:59
Kouzlo domácího brankáře je alespoň prozatím odčarováno, Šmerda ho ze
středu prostřeluje.
15:50
Hráči Vítkovice několikrát nebezpečně zakončovali, pokaždé to bylo z pravé strany, nejprve Peterek a poté dvakrát Slončík. Kolkop zatím skvělý.
14:27
Domácí teď ulevují obraně a jsou nastěhování na polovině Vítkovic.
13:00
Vítkovice jsou častěji na míčku, domácí obrana je zatím pozorná a hosty nepouští do vyložených šancí.
10:12
Střela z jedničky nadělala Kolkopovi velké problémy, následně už stačil míček ze skrumáže sebrat.
08:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:1).
08:03
Pezda se nejlépe orientoval v předbrankovém prostoru a posílá domácí do vedení.
07:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #88 Vojtěch Petřík (1:1).
07:22
Petřík naservíroval míček Řezáčovi a ten zamířil do zcela odkryté klece.
06:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #13 Filip Szemla (0:1).
06:39
Szemla sehrál nahoru na Altera a ten přízemní střelou překonává Kolkopa.
04:45
Domácí teď skvěle zakombinovali. Škůrek našel před brankou zcela osamoceného Bujáka, Galia byl však na místě.
03:51
Další pokus z křídla, Kolkop znovu zasahuje.
02:44
Novotný na druhé straně z pravé strany, Kolkop pozorný.
01:32
Střela Urbančíka byla zblokována.
00:42
První zahřívací střídání máme za sebou, naskakují druhé formace.
00:01
Úvodní buly utkání pro rytíře z Vítkovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Vojtěch Galia; hráči v poli: Dan Peterek, Filip Novotný, David Slončík, Lukáš Fukala, Nikolas Vizváry
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tobiáš Zipser, Vojtěch Petřík, David Křižák, Alex Foltyn, Samuel Řezáč