6:0
- : -
FBS Olomouc

Torpedo Havířov - FBS Olomouc 11:2
18. Tomasz Grycz, 19. Alex Foltyn, 33. Tobiáš Zipser, 34. Jan Zaoralek, 37. David Křižák, 43. Vojtěch Škůrek, 45. Matěj Pezda, 49. Alex Foltyn, 51. Vojtěch Škůrek, 54. Matěj Pezda, 55. Samuel Řezáč - 15. Matěj Ivo Pírek, 29. Matěj Romanovský; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 8 - Jan Blecha 18; po třetinách: 2:1, 3:1, 6:0;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Průběh zápasu ovlivnil fakt, v jaké sestavě soupeř nastoupil. My jsme se na hřišti dlouho hledali a výrazně se přizpůsobili hře soupeře. Od poloviny zápasu hra pod kontrolou s kvalitním zakončením a momenty v útočném pásmu, které snesly kritické měřítko. Potrénujeme, doladíme detaily a připravíme se na klíčové sobotní utkání . Soupeři děkuji za zápas a divákům za pěknou návštěvu.
Komentář hostů Ošťádal Matěj (Trenér):
Dnes jsme přijeli odehrát vyrovnaný zápas a dařilo se nám to polovinu utkání. Naše hloupé chyby dostali soupeře na koně a my jsme se z toho položili. Ve spojení s naší kondicí ve třetí třetině to prostě nedopadlo dobře. Děkujeme soupeři za férový zápas a gratulujeme k zasloužené výhře. Díky taky rozhodčím za skvělý výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 11:4
60:00
59:38
Vyloučen hráč #13 David Křižák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
58:20
Vyloučen hráč #77 Kryštof Brzobohatý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:18
Buják backhandovou střelou minul v dobré pozici.
56:15
Po dlouhééé době si Rusz připsal zákrok.
55:00
Olomouc rezignovala na jakoukoliv snahu.
54:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #65 Alex Foltyn (11:2).
54:02
Další krásná akce do prázdné branky, domácí hráči si tento zápas užívají.
53:47
Poloprázdnou branku netrefil Večeřa.
53:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #66 Jan Zaoralek (10:2).
53:02
V ponechané výhodě trefuje Torpedo odkyrtou kasu.
52:15
Olomouc pokračuje opět v šesti hráčích.
51:40
Křižák napálil břevno.
50:50
Olomouc v již exibičním zápase zkouší hru bez brankáře.
50:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek, asistoval #61 Kryštof Rusz (9:2).
50:15
Škůrek poslal Blechu na párek a dává další branku.
49:45
Olomouc ve vlastní přesilovce úplně mimo, více šancí mělo Torpedo.
48:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #57 Tobiáš Zipser (8:2).
48:55
Torpedo se prosazuje i v oslabení.
48:17
Domácí ve čtyřech.
48:00
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Škůrek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
48:00
Uvidíme krátkou přesilovku 5 na 3.
47:40
Zatím v početní výhodě Olomouc nic nevymyslela.
46:17
46:17
Olomouc si zahraje první přesilovku.
46:15
První střela Olomouce v této třetině.
44:08
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #47 Martin Buják (7:2).
44:08
Pezda dává sedmý gól Torpeda a vypadá to, že je již rozhodnuto a půjde jen o skóre.
42:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek, asistoval #98 Petr Buják (6:2).
42:09
Škůrek se vytočil a krásnou střelou vymetl horní růžek, Blecha bez šance.
42:00
Zatím kostrbatá třetina plná nepřesností a faulů z obou stran.
40:30
Uvidíme jestli se Olomoui ještě podaři zdramatizovat zápas.
38:50
Pezdovi se zatím v tomto zápase nedaří, po několikáté mu míček při zakončení sjel z hokejky.
37:40
Volný úder ze zajímavé pozice skončil střelou do bloku.
36:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #11 Samuel Řezáč (5:2).
36:48
Přesilovka bleskově využitá, Řezáč na Křižáka, který bez problémů zakončuje do prázdné brány, krásná akce.
36:34
Vyloučen hráč #7 Petr Sova družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:34
První přesilovku v zápase si zahrají domácí.
36:16
Buják pro svého bráchu vybojoval míček. tomu se následná střela nepovedla.
35:50
Foltýn orazítkoval spojnici.
35:09
Střelu Zipsera, která už mířila do odkryté brány na poslední chvíli vyrazil jeden z obránců.
34:24
Pezda po nahrávce Tichého těsně míjí.
33:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Jan Zaoralek bez asistence (4:2).
33:14
Druhá rychlá akce a poprvé tu máme vedení o dvě branky, dvakrát za sebou teď Olomouc propadla a musí znovu dotahovat.
32:22
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #11 Samuel Řezáč (3:2).
32:22
Jeho spoluhráčum se o pár sekund později vedlo lépe a Torpedo se vrací do vedení.
32:18
Křižák minul prázdnou kasu a zklamaně kouká.
31:45
Hráči Torpeda si nyní velmi špatně nahrávají a dávají tak Olomouci šanci útočit.
31:00
Další přečíslení Olomouce, tentokrát šla střela mimo branku.
29:36
Martin Buják ve stoprocentní šanci selhal, byl úplně sám před Blechou, ale míček mu při střele sjel z čepele.
28:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #16 Martin Ambrož (2:2).
28:20
Totožná akce jako u prvního olomouckého gólu, rychlé přečíslení a zakončení do poloprázdné brány.
27:50
Několik zákroků za sebou si teď připsal hostující golman.
27:25
Křižáka ve velké šanci vychytal Blecha.
26:30
Petr Buják těsně míjí horní roh.
25:30
Hraje se nahoru dolů, ale velké šance nepřichází.
23:15
Rusz udržel svému týmu vedení.
22:43
Mantinely kolem hřište popadaly, děti z pořadatelské služby mají konečně něco na práci.
19:55
Jandákovou střelu vyrazil Blecha na břevno.
19:30
Olomouc bude mít po faulu rozehrávku v pravém rohu.
18:18
18:18
Foltýn šel sám na Blechu a byl faulován, přesto svou akci krásně zakončil, rychlá otočka Torpeda.
17:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #25 Patrik Tichý (1:1).
17:42
Nedáš dostaneš, Grycz vymetl z rychlého protiútoku horní růžek a vyrovnává.
17:30
Pírek samostatný únik po ztrátě Škůrka neproměnil.
15:17
Grycz zkoušel střelou z levé strany vyrovnat, ale trefil pouze hokejku obránce.
14:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #9 Matěj Ivo Pírek, asistoval #53 Martin Mikolajek (0:1).
14:13
Ztráta míčku znamenala přečíslení 2 na 1, které Olomouc bez problémů zakončuje.
12:45
V ojedinělé šanci se ocitl Mikolájek, jeho střela byla sražena.
11:48
Torpedo mačká Olomouc, ale velké šance zatím nepřichází.
10:45
Blecha vyráží střelu Zipsera helmou.
09:45
K teči se nikdo nepřiznal, bude následovat buly v rohu.
08:40
První zákrok pro Rusze, střela z poloviny ho nemohla vystrašit.
08:00
Nepřesná nahrávka Foltýna, po které mohla jít Olomouc do protiútoku, hosté ovšem míček hned ztratili.
07:15
Petr Buják střelou z první Blechu nepřekonal.
06:15
Olomouc zatím bezradná, Rusz v brance Torpeda se nudí.
05:05
Druhý zákrok pro Blechu po střele Křižáka.
03:24
V obrovské šanci se ocitl Martin Buják, sám před brankářem ale v zakončení selhal, pěkný zákrok Blechy.
02:00
Po dvou minutách poprvé u míčku hosté.
01:15
První střelu vyslal domácí Řezáč, ale trefil jen boční síťku olomoucké branky.
00:01
Úvodní buly tohoto kvalifikačního zápasu vyhrálo Torpedo a připravuje první útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Blecha; hráči v poli: Filip Černohous, Martin Mikolajek, Matěj Ivo Pírek, Petr Sova, Jan Jarmar
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Kryštof Rusz; hráči v poli: Jan Zaoralek, Šimon Jandák, Martin Buják, Tomasz Grycz, Petr Buják