0:3
- : -
TROOPERS

TROOPERS - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 2:4
4. Dominik Kučera, 9. Adam Zuščák - 6. Rostislav Bolom, 29. Pavel Labaj, 34. Denis Koutný, 35. Marek Šimko; rozhodčí: Jan Barimov - Matěj Jonák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -4 - Andrej Voda ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 0:3;
36:00
35:35
Vyloučen hráč #9 Denis Koutný družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
34:00
Timeout TROOPERS
34:00
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #84 Marek Šimko, asistoval #49 Rostislav Bolom (2:4).
33:00
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Denis Koutný, asistoval #24 Pavel Labaj (2:3).
28:31
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #24 Pavel Labaj, asistoval #49 Rostislav Bolom (2:2).
24:00
24:00
21:34
Vyloučen hráč #9 Denis Koutný družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování.
20:10
Trestné střílení družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín neproměnil #49 Rostislav Bolom.
19:53
Trestné střílení družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín neproměnil #90 Samuel Svoboda.
12:00
12:00
08:43
Branku družstva TROOPERS vstřelil #39 Adam Zuščák bez asistence (2:1).
05:56
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #49 Rostislav Bolom, asistoval #23 Libor Falešník (1:1).
03:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #7 Ondřej Navrátil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Barimov a Matěj Jonák.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Petr Gabrhel, David Kašpárek, Vojtěch Mičulka, Adam Zuščák, Jakub Tylšar