1:9
1:5
- : -

FBC ROKYCANY - Wizards DDM SO Praha 10 2:14
27. Jiří Levý, 46. Jakub Boháč - 22. Tomáš Branžovský, 23. David Bouda, 26. David Bouda, 26. Tomáš Branžovský, 28. Tomáš Branžovský, 31. Petr Krob, 34. Tomáš Branžovský, 37. Martin Lazárek, 40. Petr Krob, 51. Vít Křivonoska, 51. Karel Smutný, 53. Martin Lazárek, 57. Martin Lazárek, 60. Karel Smutný; rozhodčí: Matěj Novák - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Martin Štochl 21, Lukáš Nesét 4 - Vít Svojše 23; po třetinách: 0:0, 1:9, 1:5;
Komentář domácích Štván Martin (Trenér):
Soupeř dnes předvedl velmi výborný, zkušený a chytrý výkon. Jednoznačně nás přehrál v protiútocích, kdy nemilosrdně trestal většinu jeho přečíslení. Do dalších zápasů budeme muset výrazně přidat. Dnes to bylo málo!
Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér):
Těžký povrch zapříčinil nepřesnosti v koncovce v první třetině. Ve druhé třetině výrazné zlepšení, kdy se podařilo soupeři odskočit na několik branek a utkání rozhodnout. Ve třetím dějství jsme si výsledek pohlídali. Máme radost, že jsme vstoupili do nové sezóny vítězně. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:03
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #13 Petr Krob (2:14).
57:54
Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
56:05
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (2:13).
52:05
52:05
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Lukáš Nesét družstva FBC ROKYCANY
50:45
50:01
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #7 Filip Müller (2:10).
45:06
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč bez asistence (2:9).
43:32
Rokycany se snaží při získání balonu zklidnit hru a držet jí pod svou kontrolou.
41:11
Vyloučen hráč #15 Jan Vašíček družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zdržování hry.
39:27
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #28 David Bouda (1:9).
38:02
38:02
Hora se provinil sekáním, tak si odpočine na trestné.
36:20
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek bez asistence (1:8).
33:08
Timeout FBC ROKYCANY
33:08
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (1:7).
31:40
Hra od domácích je zmatená a neprojde žádná dobrá přihrávka.
30:17
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #22 Martin Lazárek (1:6).
28:00
Levý sám před brankou, golman hostí připraven a míček za svoje záda nepustil.
27:12
26:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #25 Martin Fiala (1:4).
25:25
25:08
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #13 Petr Krob (0:3).
24:13
Domácí trochu polevili a hosté začínají toho využívat.
22:16
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #73 Tomáš Hájek (0:2).
22:16
Boháčovi při rozehrávce uletěla půlka florbalky a hosté využili situace a vstřelují další gól.
21:14
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #73 Tomáš Hájek (0:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:16
20:00
18:54
Oba týmy zatím pečlivě brání a nepustí soupeře k pořádným šancím.
15:00
Rozezněla se tyč u domácí branky.
13:45
Štochl si připisuje na své konto krásné zákroky, které hrozí gólem.
12:48
Zápas se začíná přiostřovat.
10:42
Vitouš prodribloval s míčkem celé hřiště a skončil v rohu u hostí.
09:23
Rokycany drží balonek na své polovině a čekají na svou příležitost.
08:05
Dorážka od Fialy neskončila gólem.
07:25
Domácí se v oslabení ubránili.
05:25
Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
05:25
Sekerou se provinil Boháč a půjde si sednout na 2 minuty na trestnou.
04:36
Šance na gól jsou na obou stranách.
03:23
Hra se přelévá ze strany na stranu.
00:40
Vitoušovu nebezpečnou střelu vyčapal brankář hostí.
00:10
Levý zkusil střelu z výběhu, bohužel bránu netrefil.
00:01
Vyhrané buly pro Wizards.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Novák a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Filip Müller, Daniel Kronďák, Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Martin Štván, Vojtěch Pekárek, Jiří Levý, Lukáš Mašek, Martin Fiala
00:00
Krásný podvečer vážení diváci, vítám Vás u prvního ligového zápasu, kde se nám představí náš domácí tým FBC ROKYCANY proti nováčku v divizi a to proti Wizards.