2:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 5:3
23. Michael Kolínský, 35. Michal Cigánek, 36. Jakub Mikeš, 42. Ondřej Štěpán, 57. Jan Králík - 14. Jan Svoboda, 32. Pavel Hamrle, 48. Jan Horák; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:5 + Karel Eichler OS; využití: 3:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 24 - Ondřej Trhlík 51; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:1;
Komentář domácích:
Klasické první utkání ligové sezóny, ale tentokrát naštěstí za 3 body. Chybí nám pořádná koncovka a větší tlak a chuť do zakončení. Soupeř hrál naopak chytře odzadu a v koncovce byl nepříjemný, ale několikrát nás podržel brankář. Naopak se nám povedli přesilovky, které byly nakonec rozhodující. Díky soupeři za férové utkání a opět našim skvělým fanouškům.
Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér):
Pro mnohé hráče byl tentozápas o získávání zkušeností a určitě jsme jich dostatek nabrali. Proti více běhavému soupeři nás může těšit jen výsledek ve hře 5 na 5, kdy jsme ve svých zakončeních byli výrazně efektivnější. Víme na čem zapracovat do dalších zápasů. Soupeři gratulujeme k zasloužené výhře a těšíme se na další vzájemná utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 14:11
60:00
59:30
Probíhá poslední minuta zápasu
58:37
Vyloučen hráč #29 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nesportovní chování.
58:37
Vyloučen hráč #29 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - osobní trest.
56:28
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #63 Matěj Prčík (5:3).
54:14
Plzeň opět v plném počtu
52:10
Udrží si Písek bezchybnost přesilových her?
52:09
Vyloučen hráč #4 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
50:01
Gepardí zákrok Karla geparda Tvrdíka, díky kterému je Písek stále ve vedení
47:39
Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #18 Michal Cigánek.
47:21
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #33 Jan Horák bez asistence (4:3).
47:21
Vypadá to, že konec zápasu bude ještě zajímavý, Jan Horák snižuje na 4:3
46:19
Obrovská šance Matěje Prčíka, která skončila v rukou brankáře hostů
44:18
Hra se opět přelévá z jedné strany na druhou a diváci v obloukové hale se mají na co dívat
41:31
Tak to bylo něco, během druhé minuty Písek zvyšuje náskok na 4:2
41:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #6 Jan Králík (4:2).
35:38
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #57 Michael Kolínský (3:2).
35:38
Písek si drží stoprocentní úspěšnost v přesilovkách a jdou do vedení 3:2
34:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #57 Michael Kolínský (2:2).
34:57
Písek využil přesilovku 5na3 a vyrovnávají na 2:2
34:01
Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:10
Písek jde do početní převahy, uvidíme, zda toho využijí a srovnají stav
32:58
Vyloučen hráč #86 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
31:50
Nedůsledná obrana domácích zpříčinila gol z dorážky hostů a Plzeň jde do vedení
31:39
Timeout FbC Písek
31:39
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Pavel Hamrle, asistoval #33 Jan Horák (1:2).
22:22
To bylo rychlý, Písek během pár sekund využil početní převahy a Kolíňák zakončil do prázdné branky
22:09
Branku družstva FbC Písek vstřelil #57 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (1:1).
21:36
A máme tu první vyloučení z týmu hostů a Písek jde do přesilovky
21:17
Vyloučen hráč #86 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:50
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #95 Jan Svoboda, asistoval #94 Matouš Bešta (0:1).
11:13
Plzeň nevyužila přečíslení 2na1
10:29
Domácí velmi blízko golu, kterému na poslední chvíli zabránil zákrok plzeňského golmana
07:50
I přes pár protiútoků hostů má Písek velké množství šancí a zápas má poměrně monotonní průběh
05:00
Plzni se stále nedaří dostat do akce a Písek drží kontrolu nad začátkem zápasu
02:55
Písek se poměrně dlouho drží na míčku, ale zatím bez pořádné střely
01:13
Vítáme vás u sledování dnešního zápasu domácího Písku proti Slavii Plzeň, zápas začal v poměrně vlažném tempu, ale první střely již padají
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: hráči v poli: Jan Horák, Karel Eichler, Radek Calta, Pavel Hamrle, Lukáš Kratochvíl
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: Michal Měřička, Michal Cigánek, Michael Kučera, Jakub Mikeš, Michael Kolínský