3:1
1:0
- : -

FBC Mohelnice - Andone SK Jihlava 6:3
12. Petr Graclík, 14. Matěj Bizek, 23. Filip Heller, 24. Tomáš Pudil, 37. Radek Weidinger, 56. Jakub Weiss - 5. Tomáš Kasper, 19. Vít Andrýsek, 40. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5 + Jakub Weiss 4:4; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Jan Hampl 13 - Štěpán Vyskočil 14; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0;
Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér):
Nebýt zbytečných vyloučení, řekl bych, že jsme si dnes zápas pohlídali. Jsem spokojený s tím, jak jsme si dokázali vytvářet pěkné golové šance. Ve třetí třetině už to byla spíše blamáž plná vyloučení na obou stranách. Díky soupeři a rozhodčím za utkání.
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Na první ligový zápas docela nervózní výkon, který přinesl plno individuálních chyb, a ovlivnilo průběh zápasu. Děkujeme soupeři
55:48
Vyloučen hráč #56 Michal Dohnal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky.
55:14
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #56 Michal Dohnal (6:3).
55:14
Po vychytané střele našel Hampl Dohnala za polovinou, ten přihrává na Weisse, který využívá šance a zvyšuje skore na 6:3
53:38
Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
53:38
Vyloučen hráč #50 Peter Škurla družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
53:38
Týmy si zahrají hru 4 na 4
47:08
Zápas sleduje 61 skvělých fanoušků! Děkujeme!
45:19
Neskutečný zákrok Hampla drží Mohelnici ve vedení
44:04
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:04
Sotva jedna přesilová hra Jihlavy skočí, tak Heller vyfasuje 2 minuty a jde si sednout za námi
40:30
Jihlava vstupuje do poslední třetiny s přesilovou hrou a má šanci vyrovnat skore
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:58
Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2+2 minuty za sekání.
39:09
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #88 Jan Beránek (5:3).
39:09
Jihlava využívá druhé přesilové hry a snižuje rozdíl rozdíl na 5:3
38:42
Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
38:36
Krásný zákrok domácího Hampla
36:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger, asistoval #95 Michal Vaněk (5:2).
31:45
Veselík vyslal krásnou střelu, Vyskočil však připraven a s přehledem chytá do rukou
27:38
Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:38
Jihlava si zahraje svoji první přesilovou hru
23:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #86 Jiří Valigura (4:2).
23:49
Pudil prohazuje brankáře a máme tu skore 4:2
22:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #27 Josef Veselík (3:2).
22:26
Heller vymetá pavučinku v bráně Jihlavy.
18:30
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Vít Andrýsek, asistoval #6 Hynek Jirků (2:2).
18:30
Jirků střílí, bránu netrefuje, míček se odráží od mantinelu a Andrýsek využívá velké šance a vyrovnává skore
17:15
Horský zkouší ze středu vystřelit, bránu však netrefuje
13:43
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #19 Jakub Weiss (2:1).
13:43
Souhra Weisse a Bizka dostává Mohelnici do vedení
11:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #27 Josef Veselík (1:1).
11:50
Mohelnice využívá třetí přesilovky a máme skore vyrovnané
11:12
Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
11:12
Jihlava si zahraje ve třech
10:52
Novotný netrefuje prázdnou bránu
09:27
Vyloučen hráč #50 Peter Škurla družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za zdržování hry.
09:27
Po nevyužité přesilové hře dostává Mohelnice druhou šanci, za námi na trestnou si přišel posedět hráč Jihlavy.
09:18
Za celou přesilovou hru se nic zajímavého nestalo
07:15
Vyloučen hráč #92 Vít Zápotočný družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost.
07:15
Zápotočný vyloučen na 2 minuty po faulu na Valiguru. Mohelnice si zahraje přesilovou hru.
05:40
Graclík našel Bizka na mantinelu, ten střílí, Vyskočil však připraven a chytá
04:53
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #19 Jakub Horský (0:1).
01:21
Šula střílí, Vyskočil v pozoru a chytá.
00:20
Nejezchleba zkouší vystřelit, ale trefuje obránce hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Vít Zápotočný, Ondřej Vyskočil, Jan Horský, Vít Jirků, David Vlk
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Martin Kubíček, Josef Veselík, David Nejezchleba, Michal Dohnal, Filip Heller
00:00
Vítáme Vás u 1.kola divize D mezi domácí Mohelnicí a hostující Jihlavou.Přeji příjemnou zábavu.