2:0
0:0
Česko WU19

Česko WU19 - Švédsko WU19 4:5pn
29. Michaela Mechlová, 37. Anna Brucháčková, 48. Anna Brucháčková, 56. Anna Brucháčková - 2. Moa Dynefalk, 16. Hanna Nordstrand, 17. Saga Emtell, 36. Hanna Nordstrand, N Cajsa Alm; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 923; zásahy brankářů: Monika Šolleová 18 - Maja Lindsjö 18; po třetinách: 0:3, 2:1, 2:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #7 Anna Brucháčková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #22 Cajsa Alm a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #2 Vendula Maroszová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #2 Emma Heander , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #5 Eva Řeháková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #27 Hanna Modigh , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #13 Michaela Mechlová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #5 Moa Dynefalk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Česko WU19 hráč #3 Kristýna Lechnerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #47 Hanna Nordstrand , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #2 Emma Heander a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Švédsko WU19 hráč #22 Cajsa Alm , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 4:3
70:00
79:59
Toto prodloužení zlatého vítěze neurčilo a jde se tak do samostatných nájezdů.
67:25
Šolleová teď našla míček mezi svýma nohama, jistá si ale nebyla.
65:59
Prodloužení už se překlenulo do své druhé poloviny.
65:23
Nebezpečná střela švédské útočnice ztečována mimo bránu.
64:46
Faul na českou hráčku přerušuje hru.
63:04
Michaela Mechlová nastřeluje tyč!
62:30
A další útěk hrobníkovy z lopaty! Naprosto totožná situace jako před chvílí - Švédky znovu promáchly. Na druhé straně ale netrefila ani Simona Korbelářová. Infarktový zápas!
60:36
Obrovské štěstí pro Česko! Jedna ze Švédek teď promáchla před úplně prázdnou brankou.
60:00
60:00
Je to tak, Česko zvrátilo skóre 0:3 a srovnalo na 4:4! Finále tak jde do prodloužení.
60:00
Střely ve 3. části: 6:4
60:00
58:30
Do konce třetí třetiny zbývá minuta a půl. Každá chyba teď bude fatální.
57:31
Švédky teď hrají velice opatrně. Sami vědí, že morální výhodu má aktuálně na své straně jejich soupeř.
55:28
Je to tam! Hattrick Anny Brucháčkové srovnává toto finále! Neskutečný výkon útočnice Bulldogs!
55:22
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #3 Kristýna Lechnerová (4:4).
54:56
Jedinečná příležitost pro Česko! Pět minut před koncem bude národní výběr hrát přesilovou hru - možná v šesti proti čtyřem.
54:55
Timeout Česko WU19
54:55
Vyloučen hráč #27 Hanna Modigh družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za hrubost.
54:23
Dobrá nahrávka Řehákové na Klubalovou. Její střela ale končí jen na hrudi švédské brankářky.
53:40
Poslední minuty se nesou ve znamená českého hledání skulinky v soupeřově obraně. Ta zatím nepřichází.
51:40
Pohled na hřiště teď svádí k domněnce, že Česko hraje přesilovou hru. Hraje se však 5 na 5, výběr TreKronor je ale viditelně rozhozený.
49:17
Češky vytáhly pressing a snaží se do rozhozeného soupeře rychle udeřit.
48:58
A další obrovská šance! Zvoní břevno švédské branky! Autorka této střely Karolína Klubalová následně zahozena za mantinel.
47:43
Máme tady kontaktní branku! Karolína Janatková zcela zaclonila výhled švédské gólmanky a podruhé v zápase se prosazuje Anna Brucháčková!
47:42
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #11 Karolína Klubalová (3:4).
46:40
Hra je velice opatrná. Švédsko nechce dát svému soupeři k dispozici žádnou příležitost ke snížení skóre, Česko zase aktivně hledá skulinky ve švédské obraně.
43:06
Janatková dostává pozdrav do obličeje. Atakovala ji brankářka Lindsjövá.
42:00
Maroszová teď dobře vystřelila a jen tak tak, že dorážka Mezerové nepotrestala zaváhání švédské brankářky.
41:03
Anna Brucháčková teď obrala o míček jednu ze švédských obránkyň, následně ale sama zaváhala a z její šance tak nebylo nic.
40:01
Máme tady posledních dvacet minut základní hrací doby a Češky okamžitě aktivně napadají.
40:00
40:00
Také duhá třetina tohoto finálového zápasu je již minulostí. Znovu v ní padly tři branky, tentokrát ale na skóre zvítězila Česká republika. Po skvělých nápadech Michaely Mechlové národní tým snížil na 2:4 a ztrácí tak už pouze dvě branky.
40:00
Střely ve 2. části: 4:7
40:00
39:42
Brucháčková faulována, Češky rozehrají ještě jeden útok.
36:12
Tak to byla velice akční minuta! Nejprve se znovu prosadila Nordstrandová, ihned po buly ale vypálila Mechlová a její pokus ze vzduchu dorazila Anna Brucháčková. Je to 4:2!
36:11
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #13 Michaela Mechlová (2:4).
35:55
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #47 Hanna Nordstrand, asistoval #9 Saga Emtell (1:4).
35:25
Moc střel na švédskou branku v této přesilové hře nedošlo, Švédky dobře brání. Nejblíž ohrožení brány soupeře byla Karolína Sigmundová, její střela ale byla moc vysoká.
33:24
Česko má velkou šanci na další snížení skóre, je tady přesilová hra.
33:23
Vyloučen hráč #27 Hanna Modigh družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za bránění ve hře.
31:01
Ve velice nebezpečné akci znovu Dynefalková. Tentokrát měla Šolleová štěstí, švédská střela jen těsně přeletěla levý roh její brány.
28:31
Česko snižuje na 1:3! Michaela Mechlová se vydala na útočný výlet a kromě obou obránkyň překonala skvělou kličkou také švédskou brankářku!
28:30
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #13 Michaela Mechlová bez asistence (1:3).
26:15
Útočné výlety českého týmu v posledních minutách vymizely a dopředu se tak znovu dostávají Švédky.
23:43
Velké štěstí, že tato přihrávka do předbrankového prostoru Švédkám nesedla, jinak by vedly už 4:0.
21:40
Šolleová vstupuje úspěšně také do druhé periody. Skvěle teď vykopla balónek před nabíhající Švédkou.
21:01
Brucháčková už pomalu zakončovala v dobré pozici, hra je ale přerušena vinou faulu její spoluhráčky Mechlové.
20:10
Druhá perioda byla odstartována a uvidíme, jak se v ní bude Česká republika prezentovat.
20:00
20:00
První třetina finále se Česku moc nepovedla. Po několika propadech se Švédky dostaly do pohodlného vedení 3:0 a s jejich skvěle chytající brankářkou Majou Lindsjö tak bude těžké ztrátu dorovnat. Druhá třetina startuje za pár chvil.
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
19:46
Další souboj švédské kapitánky se Šolleovou - tentokrát úspěšnější česká brankářka.
19:04
Po dalším neúspěšném útoku národní výběr střídá.
18:03
Češky se snažily kombinovat okolo brány soupeře, k ničemu se ale nedostaly a útočí tak Švédsko.
16:55
Česká obrana znovu zaspala a kapitánka výběru TreKronor zvyšuje vedení svého týmu již na 3:0! Monika Šolleová s jejím samostatným únikem nemohla nic udělat.
16:54
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #9 Saga Emtell, asistoval #47 Hanna Nordstrand (0:3).
15:16
První švédská lajna znovu udeřila! Tentokrát v prohozené roli, znovu se ale prosazuje duo Nordstrandová - Dynefalková.
15:15
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #47 Hanna Nordstrand, asistoval #5 Moa Dynefalk (0:2).
14:30
Velice důrazný projektil teď prosvištěl nad hlavou Moniky Šolleové.
13:45
Po delší době útočí také Švédsko, moc dlouho se ale v útočné třetině neudrželo.
12:43
Střela Brucháčkové zblokována jednou ze švédských obránkyň.
11:25
Švédská brankářka Lindsjö znovu skvěle zasahuje. Tentokrát vytěsnila střelu Radky Korbelářové.
10:40
Eva Řeháková v další velké šanci na srovnání skóre. Míček jí ale v situaci dvou na jednoho projel pod nohama.
08:55
Janatková bránila s větším důrazem než bylo třeba a Švédky tak rozehrávají z rohu útočného pásma.
07:28
A na druhé straně září také Monika Šolleová! V naprosto totožné situaci jako její kolegyně na druhé straně teď vychytala samostatný únik Švédska.
06:23
Simona Korbelářová teď byla v obrovské šanci! Úplně sama běžela česká útočnice na švédskou bránu, skvěle ale zasahuje gólmanka Maja Lindsjö.
05:42
Za prvních pět minut se Česko nedostalo do žádné akce, hned na to ale přišly dvě velké brankové příležitosti. Backhand Řehákové jen těsně přeskákal horní tyčku švédské brány.
04:45
Atmosféra v hale je znovu skvělá. Oba kádry tady mají početné zázemí fanoušků, šťastnější jsou ale zatím ti švédští.
02:44
Hra se na chvíli trochu uklidnila, než jsem to ale stihla dopsat, už se výběr TreKronor radoval podruhé - tentokrát však branka uznána nebyla. Rozehrává český tým.
01:30
Švédsko do tohoto zápasu vstupuje velice aktivně a první povedenou akcí otevírá skóre. Následně se navíc tlačí do dalších akcí, které ale zatím skvěle pokrývá brankářka Šolleová.
01:05
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil #5 Moa Dynefalk, asistoval #47 Hanna Nordstrand (0:1).
00:40
Šolleová začíná tento zápas stejně jako ukončila ten včerejší - úspěšným zákrokem.
00:01
Finálový duel byl zahájen. Míček mají na svých florbalkách hráčky Švédska.
00:00
00:00
Line-up hostů Švédsko WU19: brankář: Maja Lindsjö; hráči v poli: Juni Söderqvist, Hanna Modigh, Ella Zetterstedt, Cajsa Alm, Ebba Törngren
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Tereza Matýsková, Kristýna Lechnerová, Sofie Skalíková, Karolína Mezerová, Vendula Maroszová
00:00
Krásné odpoledne, vážení florbaloví fanoušci! Vítejte u historicky prvního finále mistrovství světa žen do 19 let, v němž bude figurovat český výběr. Juniorky pod vedením trenéra Tomáše Martiníka se za malou chvíli utkají se Švédskem o světové zlato. Přeji příjemnou zábavu.