1:1
4:1
- : -

FbC Barracudas Slaný - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:2
4. Petr Chvojka, 4. Vojtěch Teslík, 16. Petr Chvojka, 19. David Mistrík, 29. Adam Nolč, 45. Adam Nolč, 60. David Mistrík, 60. Petr Chvojka, 60. Jiří Rafaj - 40. Martin Strejček, 51. Josef Jupa; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Jiří Šimon 35 - Jiří Vybíral 26; po třetinách: 4:0, 1:1, 4:1;
Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Gratulujeme soupeři k zasloužené výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 14:14
60:00
59:59
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #20 Ondřej Richtr (9:2).
59:35
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #96 Lukáš Reymar (8:2).
59:25
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #77 Vojtěch Teslík (7:2).
58:28
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
53:17
Vyloučen hráč #4 Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
50:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #9 Jakub Zalubil (6:2).
49:02
Vyloučen hráč #20 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
47:39
Vyloučen hráč #5 Michal Kučera družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
44:26
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #50 Adam Nolč, asistoval #33 Lukáš Chadima (6:1).
44:15
Vyloučen hráč #9 Jakub Zalubil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
43:16
Vyloučen hráč #93 Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:12
40:00
39:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #22 Jaroslav Rybka (5:1).
37:51
Vyloučen hráč #4 Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hrubost.
34:54
Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
28:18
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #50 Adam Nolč, asistoval #93 Jiří Budil (5:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:11
20:00
18:01
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #93 Jiří Budil (4:0).
15:55
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #20 Ondřej Richtr (3:0).
15:06
Vyloučen hráč #88 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
03:52
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #3 Jiří Rafaj (2:0).
03:26
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #61 Petr Chvojka, asistoval #93 Jiří Budil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Jakub Zalubil, Lukáš Kaprhál, Jan Jupa, Martin Strejček, Jaroslav Rybka
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Jiří Šimon; hráči v poli: Jiří Budil, Ondřej Richtr, Vojtěch Teslík, David Mistrík, Jiří Rafaj