1:2
0:1
- : -

FBC Liberec B - FBC Česká Lípa blue 3:5
1. Vít Janda, 8. Dominik Vondráček, 16. Jakub Válko - 5. Jakub Ulman, 7. Petr Havlík, 13. Petr Havlík, 17. Dominik Slabion, 26. Daniel Černý; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Kateřina Hanzlíková; vyloučení: 4 + Vít Janda OS:1; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Antonín Nosek 27 - Šimon Záruba 11; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:1;
30:00
Střely ve 3. části: 3:11
30:00
27:23
Vyloučen hráč #93 Matouš Budina družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:57
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #19 Daniel Černý, asistoval #77 Dominik Slabion (3:5).
25:57
Vyloučen hráč #23 Vít Janda družstva FBC Liberec B - osobní trest.
25:57
Vyloučen hráč #23 Vít Janda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:34
Vyloučen hráč #53 Michal Doskočil družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
22:06
Vyloučen hráč #4 Patrik Jonáš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely ve 2. části: 5:11
20:00
16:54
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #77 Dominik Slabion, asistoval #27 Petr Havlík (3:4).
15:39
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #47 Jakub Válko, asistoval #22 Matěj Růžička (3:3).
12:54
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #27 Petr Havlík bez asistence (2:3).
10:00
10:00
Střely v 1. části: 6:10
10:00
07:47
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #88 Dominik Vondráček bez asistence (2:2).
06:25
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #27 Petr Havlík, asistoval #20 Jiří Čapek (1:2).
06:18
Vyloučen hráč #69 Matouš Šupola družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hrubost.
04:02
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #99 Jakub Ulman, asistoval #20 Jiří Čapek (1:1).
00:37
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Vít Janda bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Beránek a Kateřina Hanzlíková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa blue: brankář: Šimon Záruba; hráči v poli: Jakub Ulman, Tadeáš Lorenc, Daniel Adam, Jiří Čapek, Daniel Černý