2:2
2:2
- : -

SOKOLI Pardubice - ACEMA Sparta Praha 5:6
11. Martin Zozulák, 35. David Žáček, 38. Lukáš Kučera, 48. Martin Zozulák, 58. Martin Zozulák - 13. Jiří Curney, 16. Robert Košir, 29. Jiří Curney, 37. Jakub Kolstrunk, 53. Josef Sedláček, 56. Robert Košir; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 1216; zásahy brankářů: Martin Haleš 12 - Viktor Hejna 14; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:2;
59:59
Poslední střelu utkání měl Pakosta, bohužel do brankáře Sparty.
59:10
Timeout SOKOLI Pardubice
58:56
Střelu Prixe zblokoval Pruner, jinak by to byl zřejmě gól.
57:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #21 Ivo Teichman (5:6).
57:25
Čepice by mohly létat na hřiště, domáci Zozulák završuje hatrik.
57:08
Sokoli v 6.
55:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #10 Josef Juha (4:6).
55:39
Sparta využila situaci 2v1, a navyšuje vedení.
55:31
Míček se trochu překvapivě dostal až ke Kučerovi, ten pouze do tyčky.
55:22
Střela do tyčky hráč #18 Lukáš Kučera družstva SOKOLI Pardubice .
53:46
Curney přečetl přihrávku Šmída a dostal se až do zakončení. Haleš lapil.
52:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #81 Matěj Čermák (4:5).
52:23
Čermák našel přihrávkou zpoza branky Sedláčka, který trefil pravý wingl domácího brankáře.
51:05
O "humornou" vložku se postaral jeden z rozhodčích, při couvání upadnul.
50:01
Sokoli momentálně hrají bez Pakosty, který se na lavičce snaží zastavit krvácení z nosu. Na centru první formace ho zatím nahradil Žáček.
47:59
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #47 Adam Šmíd (4:4).
47:59
"Mistr tesař se někdy utne", aneb Křenek namazal Šmídovi, který předložil finální přihrávku, kterou Zozulák uklidil do brány.
47:03
Důležitý blok Žáčka, který schytal ránu Zouzala z pozice na středu.
46:21
Střela do tyčky hráč #81 Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha .
46:10
Vzdušná přihrávka Buriana nenašla Zozuláka, ale Pakosta se dostal do zakočení o otočky. Pouze do Hejny.
44:08
Kučera minul po přihrávce Teichmana.
43:22
1216 diváků sleduje toto utkání, kde právě Sparta přišla o míček. Domácí rozjíždí postupný útok.
41:43
Košir vyhnal Bartoše až k vlastní brance, na vině byla nekvalitní přihrávka.
40:30
Burian důrazně odstavil hráče Sparty, ale za cenu faulu za volný úder.
40:00
40:00
Poslední perioda je tady. Otočí domácí zápas?
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
39:32
Domácí nevyužili početní výhodu. Chybělo více střelby, té tam moc nebylo.
37:16
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Ivo Teichman (3:4).
37:16
Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:16
Několik údalostní najednou. Gól Kučery po přihrávace Teichmana. A zároveň Kuchyňka postrčil radujícího se střelce gólu, a již sedí na trestné lavici.
36:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #40 Jiří Curney (2:4).
36:45
Sparta nakonec přešla na útočnou polovinu, kde Curney našel Kolstrunka přihrávkou přes celém obr. pásmo.
36:16
Velmi velmi postupný útok první řady Sparty.
34:46
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #21 Ivo Teichman (2:3).
34:46
Domácí Žáček napravil své minulé zaváhání, a únik po levé straně zakončil přesně do brány.
33:10
Ve velké šanci Žáček, zakončení ze středu nevyužil ke gólu.
28:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney z trestného střílení (1:3).
28:13
Šmíd fauloval Kolstrunka, který už se chystal na zakončení. Sudí proto nařidili tresné střílení, které Curney proměnil střelou nad levou ruku Haleše.
26:50
Hostující Košir se prohnal pro pravé straně až do zakončení v blízkosti brankaře, ten míček chytil.
25:45
Haleš chytá střelu Curneyho ze středu.
23:57
Střela do tyčky hráč #15 Martin Zozulák družstva SOKOLI Pardubice .
23:50
To se změnilo v poslední minutě, kdy první formace domácích zamkla Spartu. Zozulák se uvolnil na středu a orazítkoval tyč.
22:35
Začátek přináší spíše rozháranou hru, ani jeden tým si napřipravil dobrou šanci na zakončení.
20:00
20:00
Začíná druhá perioda. Bude k vidění aktivnější, a hlavně atraktivnější hra?
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
19:58
Sparta dohrála třetinu na míčku. Pro znalce florbalu: připomínalo to Superfinále 2022.
18:06
Hosté drží míček, evidentně chtějí dohrát periodu v klidu.
15:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #29 Radim Křenek (1:2).
15:50
Hosté využívají další přesilo. Přesní přihrávka Křenka, střela z první od Košira, a Sparta otáčí skóre.
15:03
Vyloučen hráč #15 Martin Zozulák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
12:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (1:1).
12:56
Sparta využíva přesilovku. Curney odskočil na střed, a po přihráce Košira se nemýlil.
12:43
Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
10:06
Po přihrávace Šmída nejprve Zozulák vyprášil nohy brankáře Sparty, z následné dorážky už se ovšem domácí radují.
10:05
09:00
3. řada Pardubic rozvážně kombinovala na vlastní polovině. míček ovšem nakonec ztratila, a oba týmy prostřídali.
08:12
Kučera zblokoval nebezpečnou střelu hostujícího Prunera.
07:08
Ztráta míčku v podání Buriana ve středním pásmu, Sparta chybu nepotrestala.
05:24
Ve velké šanci Křinka, ale Hejna chytá.
03:11
Protiútok Sparty zastavil Pakosta na hranici velkého brankoviště.
01:43
Po střele Kučery upaloval dopředu Juha, domácí obrana ho zastavila ve středním pásmu.
00:22
Domácí začínají na míčku, rozehrávají postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Radim Křenek, Jakub Kolstrunk, Jiří Curney, Matěj Čermák, Josef Sedláček
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jakub Burian, Martin Zozulák, Přemek Pakosta, Adam Šmíd, Lukáš Prix
00:00
Dobré odpoledne z Enteria Arény, kde se dnes uskuteční eventové utkání mezi Sokoli a Spartou. Oba týmy už se připravují na hrací ploše, hlavní tribuna se pomalu zaplňuje.