1:1
1:3
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Tatran Střešovice 3:4
14. Patrik Suchánek, 31. Jan Natov, 60. Adam Hemerka - 36. David Šimek, 48. Ondřej Němeček, 58. Tomáš Hanák, 58. Martin Šindelář; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 14 - Lukáš Kříž 17; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:3;
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:52
Suchánkova rána z dálky jako poslední pokus, ale brankář hostí i tuto šanci chytá.
59:48
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Adam Hemerka, asistoval #43 Michal Sládek (3:4).
59:46
Hemerkův pokus od mantinelu překonává Kříže.
58:53
Vyloučen hráč #22 Dominik Beneš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
58:53
Na závěr ještě přijde přesilovka pro hosty v čase, kdy vyprší trest Šindeláře.
58:45
Kříž ukázkově čape Suchánkovu gólovou ránu.
58:00
Bauer mimo branku, domácí zkouší dvojitou přesilovku.
57:49
Další šance pro Tatran.
57:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář bez asistence (2:4).
57:28
Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:28
Šindelář hned po buli trefuje dvoubrankové vedení pro svůj tým.
57:24
Vzhledem k neuznání výzvy trenéra následuje vyloučení pro mladoboleslavský celek.
57:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (2:3).
57:23
Vyloučen hráč #27 Petr Koláčný družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry.
57:23
Hanák se dostal až před Bauera a zakončil přesně, ale domácí lavička si ještě bere možnost přezkoumání situace.
57:23
Branka po přezkoumání videem potvrzena, hosté tedy jdou necelé 3 minuty před koncem utkání do vedení.
56:51
Na závěr oslabení možnost ke vstřelení gólu do Křížovi branky, jenže Tomašík nahrávku přeběhl.
56:10
Středočeši zatím úspěšně brání toto oslabení a nedovolují soupeři dostat se do vedení.
55:03
Po seknutí do soupeřovi hokejky od Natova bude následovat početní převaha hostí.
54:53
Vyloučen hráč #88 Jan Natov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
54:42
Natov po návratu na superligové palubovky prokazuje rychlost a znovu krouží na útočné polovině.
54:16
Havlas pohotově vypálil a chybělo jen málo.
53:55
Hemerka z téměř nulového úhlu vůbec netrefuje branku.
53:13
Natov si dovolil kličku mezi dvěma protihráči, pak ale míček vrací vlastnímu obránci.
52:45
Souboj u mantinelu dopadl rozehrávkou pro domácí, a tak i možnost dostat skóre na svou stranu.
52:02
Dominik Beneš zastavuje možnost Čermáka na vedení hostí.
51:22
Na druhé straně rána Natova sraženo mimo.
50:49
Souhra hráčů Tatranu po mantinelu zakončená pokusem Němečka z dálky.
50:00
Tlapák nedokázal včas zkrotit balónek a odpaluje pouze do protějšího rohu.
49:20
Tomašík zkusil nenápadnou přízemní střelu.
48:44
Další dvě akce Bolky dokázali zblokovat hosté.
48:20
Natov pouze do připraveného Kříže, stejně tak dorážka z čepele Bíny.
47:34
Na domácí střídačce vidíme sedícího Šebka, který nejspíš utrpěl zranění v tomto zápase.
47:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #37 Matěj Havlas (2:2).
47:01
Němeček překonává Bauera, čímž jako správný kapitán vyrovnává skóre utkání.
46:51
Hanák se dostal do vyložené šance, ale míček mu sjel.
46:14
Kříž opět úspěšný tentokrát proti pokusu Grubera.
45:44
Bauer si počkal na odražený míček od mantinelu a do akce tím pádem jde jeho tým.
45:09
Suchánek z bezprotřední blízkosti míří pouze do Kříže.
44:53
Dvě velké možnosti pro hosty k vyrorvnání nekončí gólem.
43:59
Zoufalý sám před Křížem netrefuje mezi tři tyče.
43:36
Martin Beneš mohl v oslabení vyrovnat, jenže přestřelil branku.
43:05
Přesilovka boleslavského týmu zatím bez pokusu o navýšení vedení.
43:03
Střela do tyčky hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
42:01
Domácí zkouší další přesilovku po zákroku Čermáka na Seiberta.
41:41
Vyloučen hráč #32 Martin Čermák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:30
Šindelář z blízkosti bráněn Seibertem, což se hráči Tatranu vůbec nelíbilo.
40:41
Němeček dostal míček až na útočnou polovinu, ale tam o ně přichází a z následné šance označil masku Kříže Tokoš.
40:03
Do poslední hrací části vstupují vítěznou buli hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
38:58
Tatran stále pokračuje ve hře na míčku a snaží se vytvořit šanci na vyrovnání ještě před koncem druhé hrací části.
37:49
Hosté v kombinaci na útočné polovině, ale příliš prostoru teď mladoboleslavští neposkytují.
37:08
Hanákovu nahrávku na Beneše zastavil Hemerka.
36:42
Domácí se teď nepřesnými přihrávkami zahnali až za vlastní branku.
35:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #32 Martin Čermák (2:1).
35:59
Čermák na Šimka, který od mantinelu dokázal přesně trefit vzdálenější část branky Bauera.
35:31
Natovův pokus zamířil pouze do rohu .
35:04
Martin Beneš se vytáčel do střely, ale proti němu úspěšný blok Koláčného.
34:42
Punčochář znovu vytáhl míček po mantinelu až za branku Tatranu.
34:24
Havlas sportovně vrací míček domácím, kteří mohou rozehrát.
33:18
Suchánek zkušeně rozehrál na svého obranného parťáka Seiberta, jenže tomu poskočil míček a měl co dělat, aby situaci stihl zachránit.
32:38
Natov na Beneše, kterému sjel míček z čepele v rozhodující moment.
32:15
Punčochář se proháněl po mantinelu na útočné polovině, ale stopku této akci vystavil Havlas.
31:08
Kreysův výběh blokuje mladoboleslavský obránce.
30:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #17 Jakub Bína (2:0).
30:33
První pokus dokázal Kříž vytěsnit mimo, ale na ránu Natova už nestačil a domácí jdou do dvoubrankového náskoku.
30:18
Rozehrávka v podání Meliše, který vypálil z dálky mimo branku.
29:31
Míček na čepelích pražského týmu, ale po nepřesné kombinaci další zákrok pro Bauera.
28:49
Dva zákroky mladoboleslavského gólmana zajišťují i v tuto chvíli vedení domácích.
27:59
Sládečkův pokus trefil pouze prvního blokujícího hráče.
26:45
Šance na obou stranách, nejdřív štěstí pro domácí v brankovišti Bauera, následně znovu výborně Kříž.
26:04
Krebner ve správný čas vyběhl proti přihrávce hostí a získal míček pro svůj celek.
25:28
Tokošův backhand se odrazil za branku střešovického týmu.
24:52
Ukázkový zákrok Kříže proti šanci Suchánka.
24:19
Natov nejprve kličkou oklamal Šindeláře, pak střelu napálil vysoko nad branku.
23:30
Tentokrát Sládek tečoval míček před Křížem, který však nedovoluje soupeřům navýšit jejich vedení.
22:50
Sládek se snažil dostat na střed, jenže v tomto pohybu mu zabránil kapitán hostí.
22:24
Gruber ukázkově zkrotil skákavý míček, ale únik po mantinelu zastavil Piskáček.
22:00
Kreysa backhandem orazítkoval Bauerovu masku.
21:39
Suchánek od mantinelu nedokázal zamířit přesně mezi tři tyče.
21:08
Meliš vytlačen napadajícím Bínou až na vlastní polovinu.
20:49
Martin Beneš dostihl Punčocháře, který se hnal do vyložené šance.
19:55
Rozehrávku na konci třetiny zkusí hosté v šesti hráčích do pole.
19:21
Šebek zkusil nahrát vzduchem, ale míček končí na čepelích pražského týmu.
18:40
Kreysa z výběhu napálil svou ránu do těla Suchánka.
18:09
A další šanci blokuje nohou Tokoš.
17:46
Čermák z otočky vyslal míček pouze do protějšího rohu.
17:41
Na druhé straně vytahuje další přesný zákrok Bauer.
17:20
Nepřesné nahrávky v přesilovce nedovolili domácím dostat se do větší šance.
16:26
Suchánek se dostal před Kříže, ale blok hostí zastavuje tento pokus.
15:42
Mladoboleslavští vybojovali míček, mohou tedy využít početní převahy.
15:19
Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
15:19
Šimek teď přistrčil domácího brankáře Bauera a míří tedy na trestnou lavici.
15:15
Další blok, tentokrát dvou bránících hráčů mladoboleslavského týmu.
14:45
Zoufalý si připisuje ukázkový blok proti pokusu Čermáka.
13:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #13 Jakub Seibert (1:0).
13:59
Z kombinace na druhé straně hřiště vyprodukovali domácí první gól zápasu po trefě Suchánka.
12:34
Tomašík nepřesnou nahrávkou zkomplikoval situaci své formaci a Tatran teď v tlaku na útočné polovině.
11:42
Piskáčel z dálky nestihl přesně seřídil mířidla.
10:56
Po prvním power breaku tohoto televizního utkání se k míčku dostávají hosté.
10:21
Možnost dorážky pro Bínu, ale toho zablokoval Sládek a stav stále 0:0.
09:50
Boleslavský Beneš přízemní ránou z dálky míří mimo.
09:10
Pokusu Vavrouška chybělo k první brance utkání jen hodně málo.
08:46
Secvičená rozehra pražského týmu. Míček ze vzduchu chytá bez problémů Bauer.
08:22
Hosté nyní drží balónek na vlastní polovině a čekají na chybu v napadání úřadujících mistrů.
07:30
Hráči Tatranu teď důraně proti Punčochářovi, rozhodčí třetí zákrok vyhodnocují nadovoleně, a dávají tak míček zpět domácímu týmu.
06:39
Šebkův pokus od mantinelu míří vysoko nad.
06:15
Tokoš ukázkovou nahrávkou na Grubera, který vypálil ze středu. Kříž tuto šanci vyráží mimo branku.
05:48
Kreysa zastaven nedovoleně, další rozehrávka z rohu pro hosty.
04:43
Seibert trefuje pouze blokujícího obránce.
04:15
Po delší době v kombinaci domácí, ale nahrávku stopuje Čermák.
03:51
Havlasův pokus zblokován Punčochářem.
03:09
Hanák probíhal za brankou, příhrávou našel Němečka a Bauer zapisuje první úspěšný zákrok.
02:28
Gruber v úniku, míček mu sjel a měl plné ruce práce, aby situaci včas zachránil.
01:54
Bínova otočka kolem brány nekončí ohrožením Kříže.
01:19
Natov vyzkoušel mířidla z dálky, ale střela nedoputovala na branku.
00:19
Po faulu v rohu na míčku Tatran.
00:02
Počáteční bule ve prospěch domácích, Hemerka ihned stihán Havlasem.
00:01
Na straně Boleslavi můžeme hned na začátku vidět taktický tah, kdy na úvodní střešovicou pětici nastupuje druhá formace domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Šimon Vavroušek, Matěj Havlas, Marek Beneš, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jakub Gruber, Matyáš Krebner, Petr Koláčný, Jan Zoufalý, Martin Tokoš
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u online přenosu z utkání, které je reprízou dubnového superfinálového zápasu mezi Předvýběr.cz Florbal MB a Tatranem Střešovice.