2:3
5:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 10:6
2. Dominik Beneš, 18. Tadeáš Chroust, 19. Martin Tokoš, 32. Jan Natov, 40. Tadeáš Chroust, 41. Patrik Suchánek, 49. Jan Natov, 54. Milan Tomašík, 59. Martin Tokoš, 60. Patrik Suchánek - 13. Štěpán Slaný, 26. Radek Krajcigr, 36. Milan Tichý, 40. Václav Vavruška, 43. Jaromír Ekl, 52. Radek Krajcigr; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 755; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 17 - Daniel Jukl 31; po třetinách: 3:1, 2:3, 5:2;
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #7 Milan Tomašík (10:6).
59:00
V poslední minutě uvidíme přesilovou hru Boleslavi. Lípa jde ale do pěti bez brankáře.
58:54
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
58:54
Vyloučen hráč #29 Ondřej Kopič družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
58:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #88 Jan Natov (9:6).
58:36
Po úspěšném bloku se Tokoš vydal směr prázdná brána, kterou strefuje přesně.
58:18
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
58:18
Závar před Boleslavskou brankou. Míček nakonec končí mimo hřiště.
57:50
Česká Lípa zkouší hru v 6 bez brankáře.
55:36
Gruber nahrával na volného Tokoše před bránou, míček byl ale po cestě zblokován.
54:47
Chroust vysílá střela na Jukla, ten maskou vyráží. V držení míčku stále domácí.
53:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #88 Jan Natov (8:6).
51:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (7:6).
51:37
Volný Krajcigr si houkl na Peška, který měl míček. Peška naservíroval přímo na hokejku a Krajcigr střílí nad rameno Baeura.
51:12
Boleslav bude po faulu na Seiberta, který byl obtěžován Tichým, rozehrávat z rohu.
49:19
Po delší době si připisuje zákrok i Bauer, který rukou vyráží střelu Vavrušky.
48:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (7:5).
48:37
Z rohu hřiště Tomašík nachází volného Natova na druhé straně a ten propaluje obranu hostí i s gólmanem.
48:01
Vyloučen hráč #88 Jaromír Ekl družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
45:53
Seibert na volného Tokoše, ten střílel na prázdnou branku, ale Jukl se stihl na poslední chvíli přesunout.
45:12
Sládek na Korycha, tomu střela nesedla a přestřeluje.
44:08
Stěrbova střela do bloku Beneše a míček v držení Boleslavi.
42:10
Ekl backhandem zády k bráně prostřeluje Bauera na bližší tyčku.
42:09
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #9 Marek Dzierža (6:5).
40:22
40:22
Suchánkova střela z menšího výběhu mění skóre na začátku 3. třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
39:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #25 Jakub Gruber (5:4).
39:16
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4).
39:16
Pekárkovu první střelu Bauer chytá, ovšem výhoz se boleslavskému gólmanu nepovedl, míček skončil opět na hokejce Pekárka, který nahrál na volného Vavrušku.
37:50
Boleslav zavřela soupeře na jejich obranné polovině, nedošlo však ani ke střele.
35:54
Další rychlý protiútok Lípy, který Boleslav nestihla včas zachytit, tentokrát v podání Tichého končí gólem.
35:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #3 Jan Peška (4:3).
34:36
Natovovu střelu Jukl jen tak tak chytá a vysílá rychlým výhozem své spoluhráče do protiakce, která ale gólem nekončí.
34:01
Prudká střela Tichého z půlky hřistě trefuje Seiberta těsně před brankou.
31:51
Tomašík se na útočné polovině motal tak dlouho, až našel volného Natova před branou a ten proměnuje.
31:50
30:20
Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
30:20
Boleslavská přesilovka trvala přesně 10 vteřin, během kterých se do šance dostala Lípa a Suchánek nedovoleně zastavuje soupeře.
30:10
Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
29:10
Hra se přelívá ze strany na stranu. Řada nepřesných přihrávek kazí akce oběma stranám.
27:26
Odspískaná nedovolená vzdálenou při výhozu Bauera a tak se po delší době na míčku objeví Boleslav.
25:50
Stejná situace v podání Lípy jako před chvílí, s tím rozdílem, že tentokrát hosté neskórují.
25:04
Z rychlého protiútoku Peška nahrál na volného Krajcigra, který se nemýlí.
25:03
24:27
Boleslav usazena na míčku a snaží se vymyslet, jak dostat míček do branky.
22:50
Po zahrání vysoké hole Tomašíka, Lípa po odpískání vystartovala do akce, k zakončení ale nedošlo.
20:59
Vavruška prudkou střelou trefuje tyč.
20:11
Tichý před bránu na teč Krajcigra, pokus neúspěšný.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:7
20:00
18:40
Shození Tomašíka na Tokoše, který z velkého úhlu trefuje přesně, dává Boleslavi na konci 1. třetiny dvougólový náskok.
18:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (3:1).
17:51
Lípě se napadání vysoko ve dvou nevyplatilo, rychlou akcí se míček od Korycha, přes Sládka až konečného střelce Chrousta dostal až do branky.
17:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #43 Michal Sládek (2:1).
15:18
Viděli jsme tresné střílení v podání Slaného, který vyčkával na Bauerovu reakci, nakonec střelu prováhal, boleslavský gólman se po míčku vrhnul nohama a chytá.
15:17
Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #50 Štěpán Slaný.
14:58
Bína vyslal Beneše samotného na Jukla, překonat se ho nepodařilo.
13:15
Nadhození na Slaného před branku domácích, ani na 3x se nepovedlo Bauera zblízkosti prostřelit.
12:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #4 Milan Tichý (1:1).
12:29
Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
12:01
Slaný vysílá střelu z poloviny hriště, Bauer i přes stínění soupeřů chytá.
10:32
Sládek vyslal jedovatou střelu, Jukl sice s problémy, ale připisuje si další úspěšný zákrok.
09:06
České Lípě se daří sbírat odražené či blokované míčky a tak šetří čas.
08:30
Zatím jsme během přesilové hry viděli jednu šanci domácích, kterou ale Jukl vychytal.
07:41
Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky.
07:07
Uvidíme první přesilovou hru a to v podání domácích.
06:20
Vavruška ve velké šanci, kdy byla odkrytá skoro celá brána, Bauera si ale obtočil až moc a střílí vedle.
04:13
Pokorný se snažil mezi nohama nahrát na spoluhráče před bránou, přihrávka byla nepřesná a tak se do šance mohli dostat domácí, kteří ale následně míček před brankou též ztratili.
03:13
Po faulu na Beneše je Boleslav v držení míčku.
01:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:0).
01:10
Poté co byli na míčku usazeni hosté, se do šance dostali domácí, kdy Gruber vyvezl z míček zpoza vlastní branky až na útočnou polovinu hostí.
00:01
Úvodní bule ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Daniel Štěrba, Milan Tichý, Jan Peška, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Jakub Seibert, Jan Natov, Milan Tomašík, Martin Tokoš
00:00
Dobré úterní dopoledne, vítejte u online přenosu Livesport Superligy mezi domácím týmem Předvýběr.CZ Florbal MB a týmem hostí FBC 4CLEAN Česká Lípa.