2:0
2:0
- : -

Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:0
14. Milan Meliš, 23. Martin Šindelář, 26. Milan Meliš, 49. David Šimek, 60. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 19 - Karel Hodík 40; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:0;
Komentář domácích Beneš Luděk (Trenér):
Komentář hostů Podhráský David (Trenér):
60:01
Tatran ovládl první domácí utkání v derby s rivalem z Jižního Města v poměru 5:0. Hráči utkání byli po zásluze vyhlášeni oba gólmani.
Ode mě je to pro dnešek již vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
59:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (5:0).
59:31
Prázdná branka čekala jak na podnose pro Kreysu. Pečetí tak pátou branku do sítě Chodova.
59:08
Chodov to znovu zkusí v šesti.
58:48
Desetinami vteřin se posouváme zápasem v rámci tečovaných autů.
58:16
Němeček trefuje boční síť.
57:56
Lavičce Chodova tečou nervy.
56:52
Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
56:52
Hodík to stihl zpět na hřiště, ale Skřivánek zbořil všechny včetně mantinelu a téměř i pořadatelského stolku.
55:23
Němeček po souboji zlámal čepel florbalky.
55:13
O první přestávce házeli diváci míčky na hřiště, teď jim jeden přistál do hlediště.
51:00
Na zápas si našlo cestu 195 skvělých fanoušků. Děkujeme za podporu!
50:23
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
50:23
Němeček dává k dispozici první přesilovku Chodovu, když hrál příliš hrubě.
49:34
Meliš z půlky trefil Dufka.
48:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #88 Martin Šindelář (4:0).
48:53
Šimek po delší době přinesl další radost domácím fanouškům.
47:21
Havlas do připraveného gólmana.
46:39
Beneš sprintem přes celé hřiště zakončil do chráničů Hodíka.
46:01
Slunečko natlačil Čelakovského do mantinelu.
44:27
Hodík vynuloval Hanákovu sólovku.
43:48
Florbalky se vzájemně dostávají do častého kontaktu.
42:50
Kreysa měl čepel nakloněnou až příliš od země.
42:16
Vávra osamocen nepřekonal Jurca, který si na něj dostatečně dlouho počkal.
41:42
Čermák po proběhnutí brankovištěm skončil na zádech.
40:30
Šmíd proháněl Beneše, ale neměl šanci.
40:01
Týmy jsou zpět na svých původních stranách, a buly náleží Tatranu.
39:49
Hodík natažený přes celou šířku branky zamezil gólu.
38:52
Kafka trefil boční síť.
37:50
Jurco se štěstím drží čistý štít.
36:24
Tatranu v zakončení chybí jistá dávka lehkosti, mnoho situací zbytečně přehrává.
35:20
Jurco napodruhé dobře zasáhl proti střele.
34:58
Hdík využil svoji výšku a natáhl se pro míček u mantinelu.
34:12
Meliš se zamotal mezi mnoho hráčů na malém prostoru.
32:17
Hodík uhasil krizovku.
31:14
Meliš jen těsně mimo, Hodík si pro míček došel.
30:29
Z volného úderu trefil Čermák pouze boční síť zvenčí.
28:24
Kreysa skončil v klinči mezi Komárkem a Podhráským.
27:52
Kafkovi na krosu scházel spoluhráč.
27:27
Míček proskákal až k zakleknutému Hodíkovi.
26:47
Beneš napálil Voštův blok.
25:49
Němeček zkušeně nasadil housle clonícímu obránci, Havlas přihrávku poslal do autu.
25:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (3:0).
25:02
Jako přes kopírák s první přesilovkou se prosazuje stejné duo i ve třetí. Jen tentokrát stihli využít přesilovku o poznání rychleji.
24:38
Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
23:12
Vošta se sám prokličkoval na Jurca, ale byl zablokován. Lavička Chodova se dožadovala vyloučení/nájezdu, ale rozhodčí situaci viděli jinak.
22:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář bez asistence (2:0).
22:24
Podhráský namazal Šindelářovi, který pohotově zavěsil za Hodíka. Tatran odskakuje do dvougólového vedení.
21:52
Hodík se natáhnul jak dlouhý tak široký, ale sražená střela skončila na plachtě sponzorů.
21:19
Beneš strefil Hodíka do helmy.
20:48
Kafka z úhlu trefil hruď Jurca.
20:01
Po změně stran ve druhé třetině vybojoval míček Tatran.
19:59
Ke konci třetiny se ještě musel Hodík činit, ale skóre se neměnilo. Gólově chudá třetina tak končí 1:0 pro Tatran.
19:30
Hanák dostal zřejmě prudší přihrávku než očekával, při proskoku trefil roh hřiště.
18:52
Chodov sportovně vrátil míček Tatranu.
17:56
Tlapák nahrál Doubkovi a pak jen tak tak hasil svoji minelu.
17:24
Chodov oslabení přežil bez ztráty kytičky.
17:13
Melišovu střelu chytá po odskoku Hodík.
17:01
Zajímavá situace, bohužel pro Tatran zakončená nedovoleným zákrokem.
15:56
Meliš zamířil do obrany Chodova a gólmana.
15:24
Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:24
Jurco si na střídačce při odloženém vyloučení pobyl jen pět vteřin, Komárek sedí za sekeru.
14:32
Havlas minul branku o pár čísel.
13:13
13:13
V lehce "smolném čase" se se štěstím trefuje Meliš, který sice trefil brankáře, ale míček pak odskákal za brankovou čáru. Úvodní gól se tak přičítá domácím.
11:55
Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
11:55
Skřivánek se opakovaně provinil menšími přestupky.Tatran má k dispozici první přesilovku.
11:50
Vávra nestihl vypálit.
10:55
Kreysa po krosovce od Čelakovského trefuje hruď Hodíka.
09:57
Jurco na hranici velkého brankoviště zachytává míček.
09:06
Jurco sklapl nohy a mezi nimi i míček.
07:13
Vošta vypálil do autu.
06:40
Meliš cvičně zavěsil za Hodíka, rozhodčí totiž už předtím odpískali přestupek.
06:18
Jurco podržel bližší tyčku.
05:31
Chodov vysoko napadá rozehrávku Tatranu, čímž domácím dost znepříjemňuje pobyt na hřišti.
04:25
Čelakovský do hrudi Hodíka.
03:28
V přihrávkách domácích se množí nepřesnosti.
02:45
Havlas z výšky trefuje síť za hřištěm.
02:15
Míček se dostal na střídačku Chodova, rozehra pro Tatran.
00:57
Šimek byl až moc rozeběhlý na zakončení akce.
00:42
Hodík natáhl nohu, ale míček před ním sebral jeho spoluhráč.
00:01
Úvodní buly je v režii domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Jiří Bauer, Marek Matoušek, Lukáš Kafka, Martin Skřivánek, Marek Vávra
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Ondřej Němeček, Šimon Vavroušek, Matěj Havlas, Marek Beneš, Tomáš Hanák
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se za pár chvilek odehraje 3. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a  FAT PIPE FLORBAL CHODOV. První domácí utkání sezóny si můžete již tradičně užít přímo v hale, nebo u video/online přenosu.
00:00
Domácí do sezóny vstoupili výhrou v Riegerových sadech proti SKV Vinohrady (SKV 5:9 Tatran) a ve čtvrtečním TV utkání v Mladé Boleslavi při nervydrásajícím dramatu porazili i Florbal MB (MB 3:4 Tatran). Se šesti body se tak drží v top 3 tabulky. Hosté naproti tomu nový ročník nezahájili ideálně, kdy prohráli 7:3 proti Vítkovicím a těsně 4:5 proti Black Angels. Bez bodu tak jsou naopak ve spodní trojce tabulky. V pražském derby se tak rozhodně máme na co těšit - Tatran se bude chtít předvést doma, Chodov získat první body.