0:6
1:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 2:10
8. Daniel Nicklas, 53. Ondřej Hurt - 13. Matouš Burian, 23. Jakub Hromada, 26. Jakub Hromada, 31. Jakub Renčín, 32. Tomáš Čáslava, 38. Jakub Boček, 39. Jakub Renčín, 55. Marek Fryš, 59. Filip Neklan, 60. Marek Fryš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 262; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Ondřej Matiášek 19; po třetinách: 1:1, 0:6, 1:3;
60:01
Pozápasové hodnocení trenérů a nejlepších hráčů obou týmů najdete na odkazu zde
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #77 Vojtěch Ježek (2:10).
58:54
Domácí se nestihli vrátit a po rychlé kombinaci střílí Neklan do prázdné branky
58:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #29 Vladimír Bačinský (2:9).
55:31
Vyloučen hráč #11 Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
54:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #34 Tomáš Čáslava (2:8).
53:00
Domácí korigují, Zahraj prostrčil míček na Hurta, který nekompromisně uklidil míček pod břevno
52:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #19 Adam Zahraj (2:7).
46:21
Přesilová hra domácích velmi rychle skončila, Strachota odchází vzápětí rovněž na trestnou
46:20
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
46:02
Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
38:16
Domácí absolutně nestíhají a hosté postupně navyšují své již tak pohodlné vedení
38:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (1:7).
37:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:6).
36:50
Klápa dorážel na malém brankovišti, kromě míčku však trefil i Matiáška a rozehrávat tak budou hosté
31:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #17 Matouš Burian (1:5).
30:29
Domácí v prostřední části vůbec nestíhají a Renčín po další pěkné kombinaci zvyšuje na 4:1
30:28
28:05
Hosté ani tentokrát přesilovku nevyužili
25:58
Vyloučen hráč #70 Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
25:44
Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Hromada a zvyšuje na 3:1 pro hosty
25:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #14 Martin Obuškevič (1:3).
24:51
Hosté ve druhé třetině zatím hrají prim a Váradi má tak plné ruce práce
22:31
Jakub Boček narýsoval krásnou přihrávku na Hromadu, kterému už nezbývalo nic jiného než trefit odkrytou domácí klec
22:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (1:2).
22:01
Několikrát tečovaná střela a Matiášek se musel hodně natahovat aby neinkasoval, následně na druhé straně střílel nebezpečně Straka
17:59
Vyloučen hráč #86 Adam Bouček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
13:42
Střela do tyčky hráč #93 Ondřej Hurt družstva FB Hurrican Karlovy Vary .
13:37
Hurt v oslabení trefil břevno
12:20
Hosté srovnali a nyní mají šanci dostat se do vedení
12:19
Vyloučen hráč #53 Martin Koubek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
12:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #16 Vojtěch Novotný (1:1).
11:20
Tomčo pálil pouze do bloku
09:42
Domácí se teď drželi na míčku, o další šanci je však připravil faul
07:29
Chyba hostí za brankou, kde získal míček Tomčo, který ho předložil volnému Nicklasovi a domácí útočník otevírá skóre
07:28
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #33 Ivan Tomčo (1:0).