2:0
0:0
0:1

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha 2:3p
21. Jakub Hromada, 36. Matouš Burian - 9. Jakub Kolstrunk, 18. Robert Košir, 62. Radim Křenek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 185; zásahy brankářů: Daniel Körber 26 - Martin Beneš 8; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:0, 0:1;
Komentář domácích:
Komentář hostů Vojta Marek (Trenér):
65:00
Střely v prodloužení: 0:3
61:52
61:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #22 Robert Košir (2:3).
61:52
Křenek těsně před koncem přesilovky nakonec překonal heroicky bránící BLACK ANGELS a vystřelil Spartě tři body a vítězství v jednom z mnoha pražských derby.
61:11
Bouček dokázal zblokovat střelu Křenka po krosovce.
60:01
Velkou výhodu vyhraného míčku v prodloužení získává Sparta.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 3:9
60:00
59:56
Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:56
Těsně před koncem se do nebezpečného souboje pustil Burian.
59:17
Beneš dokázal výborně zachránit situaci potom, co sparťanská obrana přímo darovala míček Jakubovi Bočkovi na čepel.
58:48
Timeout BLACK ANGELS
58:48
Blaci si vybojovali standartku na útočné polovině a minutu před koncem základní hrací doby si vyžádali oddechový čas.
56:48
Křenek vystřelil pouze do spojnice.
55:58
Boček se s jednou rukou na hokejce dostal až k Benešovi, na kterého backhandem vystřelil. Sparťanský brankář ale míček srazil za svou branku.
53:35
Jonsonovu střelu Körber vyráží svou levačkou.
52:12
Standartka Blacků z nebezpečné vzdálenosti končí jen ve zdi.
50:16
Vysokému tempu hry napomáhá parádní atmosféra, jak od domácích fanoušků, ale i od těch sparťanských.
48:31
Körber teď podržel Blacky trojitým zákrokem.
47:47
Bauman prozíravě stál na opačné straně brankoviště než jeho brankář Körber, dokázal tak zachránit svůj tým skvělým blokem.
46:36
Vyloučen hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
46:36
Radek Hanák si odpyká dvě minuty za sekání.
45:13
Beneš odbíhá z brány, bude se vylučovat.
41:15
Körber dokázal s klidem zalehnout míček, přičemž vedle něj stáli dva jeho soupeři.
40:37
Hromada po sklepnutí Obuškeviče ze středu jen těsně přestřelil sparťanskou branku.
40:01
Sparta vyhrála i první buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:3
40:00
38:56
Jakub Boček nedokázal správně trefit vzduchem letící míček.
36:36
Sparťané se snažili získat zpět své vedení, ale pod Körbera se jim míček zasunout nepovedlo.
35:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #29 Vladimír Bačinský (2:2).
35:30
Burian předvedl své zlaté ručičky! Od půlky nalétl na sparťanskou obranu a parádní kličkou do forehandu překonal Beneše.
34:33
Domácí jsou v druhé dvacetiminutovce značně aktivnější než jejich soupeři. Teď se například dostali během dvaceti sekund ke dvěma střelám, které musela Sparta blokovat.
33:09
Rychlý zmatek před Benešem, míček ale končí za mantinelem.
29:05
Körber dokázal chytit míček do obou rukou po chybě v rozehrávce domácích.
26:10
Timeout ACEMA Sparta Praha
26:10
Renčín dokázal skvěle přihrát osamocenému Neklanovi, ten ale nedokázal přesně zakončit. Sparta si v reakci na pomalejší start druhé třetiny vzala oddechový čas.
24:47
Křenek se stihl vrátit a zabránit J. Bočkovi ve vystřelení na branku.
23:36
Oba týmy spoléhají na dlouhé průnikové přihrávky za obranu soupeře.
21:36
Fryš už málem zakončoval, hra ale byla přerušena pro útočný faul.
20:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (1:2).
20:45
Po chybě švédské posily Charlieho Jonsona míček uzmul Jakub Boček, který krásně nahrál Hromadovi. Ten už s jistotou proměňuje.
19:59
Po nepovedeném výhozu Körbera se hosté dočkali ještě jedné střely.
17:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #14 Marek Zouzal (0:2).
17:50
Robert Košir vypálil od půlky a nikdo z obránců na to nedokázal adekvátně odpovědět.
17:10
Burian se parádně dostal do brankové příležitosti , kdy měl před sebou poloodkrytou branku, z úhlu trefil ale jen boční síť.
15:59
Domácí v situaci tři na jednoho nedokázali zakončit.
15:30
Blaci před vlastní brankou radši nic neriskují a rychle všechny nebezpečné míčky odpalují.
12:38
Čermák nedokázal prostřelit již ležícího Körbera.
11:54
Ježek snažící se vybojovat míček k značné nelibosti hostující střídačky drknul do Beneše.
09:57
Körber vykrývá Juhu, který se ze všech sil snažil probít před branku domácích.
08:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #4 Charlie Jonsson (0:1).
08:49
Kolstrunk chytře zpoza branky našel skulinku u tyče Körbera a mazaně posílá hosty do vedení.
07:01
Kolstrunk na druhé straně osamocen, ale přestřeluje.
06:54
Ježek v přečíslení nedokázal proměnit po přihrávce Buriana.
05:15
Radek Hanák pomohl svému brankáři dobrým blokem.
04:26
Körber dokázal dobrým přesunem zneškodnit sparťanskou střelu.
04:00
První střela domácích Beneše neohrozila.
03:16
Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
03:16
Pícha si nevybíravým zákrokem zavařil a jde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici.
01:37
Po minutě a půl atraktivní hry jsme se dočkali první střely, kterou Körber úspěšně kryje.
00:01
Úvodní vhazování zápasu vítězí Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Charlie Jonsson, Mikuláš Krbec, Jiří Curney, Jakub Kolstrunk
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Obuškevič, Radek Hanák, Jakub Boček, Matěj Boček, Jakub Hromada
00:00
Dámy a pánové, vítejte u zápisu dohrávky 4. kola Livesport Superligy mezi domácími BLACK ANGELS a hosty ACEMA Sparta Praha.
00:00
KOHO SLEDOVAT:

BLACK ANGELS: Marek Fryš - Pokaždé, když se tento mrštný útočník dostane k míčku, musí se soupeřova obrana strachovat. S úspěšností střelby 40% je jedním z nejnebezpečnějších hráčů černých andělů. V minulém zápase své střelecké predispozice předvedl na Vítkovické Dubině, kde vstřelil dva góly.

ACEMA Sparta Praha: Mikuláš Krbec - Český reprezentant v minulém zápase představil svou připravenost na mistrovství světa v Curychu, když hattrickem a dvěma asistencemi rozcupoval otrokovické panthery na kusy. Dokáže podobně vyslat Angels na onen svět?