1:1
1:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3
27. Paulína Hudáková, 44. Denisa Kotzurová - 28. Andrea Břeská, 59. Natálie Balková, 60. Marie Havlíčková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 11 - Jana Christianová 32; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:2;
60:00
Komentáře trenérů a nejlepších hráček obou družstev najdete zde
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #85 Natálie Balková (2:3).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:03
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Natálie Balková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (2:2).
57:36
Vrlíková ukončuje tlak hostů výhozem míčku za polovinu hřiště.
56:04
Chodov to zkouší bez gólmanky.
55:41
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
53:37
Hezká rozehrávka Vrlíkové z obrany nakonec vedla k nebezpečné akci Káčové, která však opět přestřeluje.
51:44
Štolbová se skoro mohla chytat za hlavu, po tom co si málem dala vlastní gól.
49:53
Ostrava vyvíjí obrovský tlak a obstřeluje bránu Christianové z každé strany.
48:22
Nyní si tyčku označkovala Káčová.
46:45
Nebezpečný chumel před bránou nakonec uklidňuje Tomšová chycením míčku do svých dlaní.
44:50
Právě probíhá boj o míček za domácí branou.
43:26
Mlejnková rozeznívá tyč!
43:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #34 Veronika Káčová (2:1).
42:13
Zagórska měla vymyšlený dobrý plán, akorát realizace trošku pokulhává a bohužel ztrácí míček.
37:01
Holky z obou týmů běhají ze strany na stranu a obstřelují brány protihráček. Sledujeme opravdu atraktivní utkání.
36:04
Dnešní zápas sleduje na hale 148 diváků, děkujeme!
34:57
Domácí tým hraje v plném počtu.
34:32
Hudáková perfektně překazila útočnou akci, bohužel po pár metrech míček ztrácí a opět musí bránit oslabení.
33:59
Hosté hrají v plném počtu.
32:57
Vyloučen hráč #66 Michaela Mlejnková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
32:36
Rozhodčí opět zvedají ruku, Ostrava jde také do oslabení.
31:59
Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:28
30:46
Káčová vypálila z první, bohužel míjí bránu.
29:47
Zagórska se zmocnila míčku a dokonce se dostala i ke střele, na kterou však byla Christianová připravená.
29:28
Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
28:32
Ostrava obléhala útočnou polovinu, avšak po chybě se míčku ujímá soupeřící tým a zakládá rychlý protiútok.
27:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #18 Magdaléna Plášková (1:1).
27:13
Chodov na sebe nenechává dlouho čekat.
26:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (1:0).
24:49
Párkrát už to vypadalo, že bude Chodov otevírat skóre, ale domácí hráčky bojují zuby nehty a šikovně brání.
23:31
Hosté stále drží míček na útočné polovině.
22:17
Chodov teď zamakal a několikrát ohrozil domácí bránu.
20:48
Chodov dobře napadá a nenechává domácí hráčky rozehrát.
17:23
Góly sice nepadají, ale hraje se nahoru dolů.
15:54
Břeská se dostala k balónku a vypálila pořádnou bombu, Tomšová může být ráda, že míjí bránu.
14:08
Mlejnková v obrovské šanci, Christianová ji však opět perfektně vychytala.
12:56
Nepřehledná situace před domácí bránou vyústila ve střelu, kterou Tomčová vyráží.
11:46
Chodov uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
10:18
Nebezpečná rozehrávka Chodova z rohu útočné poloviny. Finální střela nakonec končí nad bránou Tomšové.
08:31
Prontekerová prozkoušela Tomšovou, ta je však, stejně jako Christianová, připravená.
07:15
Nyní se ke střele dostala Pudišová, Christianová je však zatím neoblomná.
05:54
Ostrava drží Chodov pod tlakem, akorát střel jsme zatím moc neviděli. Jedinou střelu zatím vyslala Sigmundová.
04:25
Pudišová tahem namířila do první protihráčky a ztrácí míček.
02:51
Škopková schytala celkem jedovatou střelu do břicha, avšak ji to nezaskočilo a nakonec vzala míček do svých rukou a běžela směr brána hostí.
01:39
Chybu Sigmundové nakonec hasí její spoluhráčka Pudišová.
00:46
Zajímavá akce Vrlíkové se Zagórskou končí pouze střelou do bloku.
00:01
Úvodní buly vyhrává pro svůj tým Skálíková E.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Daniela Frantíková, Markéta Prontekerová, Emilie Skalíková, Karolína Janatková, Barbora Fáčková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Veronika Káčová, Malwina Zagórska, Paulína Hudáková, Markéta Vrlíková