4:1
2:0
- : -

Finance Novák FBK Jičín - Panthers Praha 10:4
3. Leona Müllerová, 7. Michaela Kacelová, 10. Gabriela Žůrková, 20. Martina Kleinová, 21. Kristýna Bachmaierová, 22. Michaela Kacelová, 24. Leona Müllerová, 39. Eva Preisslerová, 43. Kristýna Bachmaierová, 48. Kristýna Bachmaierová - 8. Viktorie Novotná, 10. Jana Pavlicová, 12. Lucie Retová, 38. Viktorie Novotná; rozhodčí: Jan Brejcha - Jakub Cigl; vyloučení: 1 + Kristýna Bachmaierová 4:2; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 9 - Kateřina Macounová 34; po třetinách: 4:3, 4:1, 2:0;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 15:3
60:00
59:59
Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
59:59
V závěru zápasu Bachmaierová běžící sama na branku neudržela nervy na uzdě a pokusila se vlastní střelu dorazit vysokou hokejkou a přitom sekla hostující golmanku do helmy, dostává na poslední vteřinu větší trest
59:45
Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za opakované přestupky.
55:06
Nyní se hra přelévá ze strany na stranu, v lehké přesile ale stále Jičín, který ale neproměňuje jasné šance
49:50
Panthers špatně vystřídaly a Jičín nyní v přesilovce 5 na 3
49:32
Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
48:40
Panthers se uchyluje k nedovoleným zákrokům.. nejdříve za zvednuté ruky rozhodčího vstřelila gól Bachmaierová, o chvilku později po faulu na Kacelovou opět se zvednutou rukou rozhodčího jen se štěstím golmanka Panthers vyráží střely Svobodové a dorážku Syslové
48:08
Vyloučen hráč #18 Dominika Tůmová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
47:56
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová bez asistence (10:4).
42:01
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (9:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:4
40:00
38:57
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #15 Šárka Smetáková (8:4).
38:22
Neuvěřitelný zákrok Provázkové
37:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #2 Kristýna Gocová (7:4).
37:00
Jičín se nyní tolik nevrací a otevírá Pantherkám prostor pro brejky.. hostující hráčky ale této nabídky nevyužívají a nepředvádějí povedenou koncovku
36:08
Pantherky v akci 2 na 0, hostující útočnice ale vyslala balonek uplně mimo branku
32:20
Preisslerová dnes již po několikáté ve velké šanci na dorážku před brankou, nedaří se ji ale balonek dobře trefit
31:40
Na housle teď zahrála i Košvancová bránící Haškové
30:40
V pěkné akci teď Egrtová, výborně vyvezla balonek přes celé hřiště a povedlo se ji i zakončit na "housle" přes bránící hráčku Panthers. Golmanka chytá
27:37
Pantherky teď chtěly vykolejit vracející se Kacelovou s balonkem na vlastní polovinu.. ta si ale bez problémů balonek pokryla a Pantherky se do šance nedostaly
26:15
Bachmaierová vybojovala balon před brankou soupeře, Žůrková v jasné šanci do odkryté branky nastřeluje tyčku
23:34
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (7:3).
23:29
Kacelová útočí na hattrick, backhandem doráží přihrávku Egrtové těsně vedle tyčky
21:35
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #48 Tereza Syslová (6:3).
21:34
Panthers jen těsně z dorážky míjí branku Provázkové.. a hned famozní gol na druhé straně - ze vzduchu trefuje Kacelová
20:53
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (5:3).
19:34
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #68 Martina Kleinová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (4:3).
18:50
Bachmaierová s Preisslerovou teď přehnaly počet nahrávek na dorážku do prázdné a Bachy z metru přestřeluje
18:37
Žůrková famózně trefuje příklepem ze vzduchu, těsně mimo
18:00
Hostující Retová vyslala tvrdou střelu na Provázkovou, ta ale s přehledem chytá
15:14
Bachmaierová teď pokazila nahrávku na osamocenou Preisslerovou před brankou hostí
14:12
Na hřišti nyní i třetí formace Jičína v čele se Sabinou Hohberg
11:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #91 Julie Faťunová (3:3).
11:00
Poskakující balonek opět těsně mimo branky Pantherek... nyní vidíme velké množství šancí na obou stranách, nestíháme zapisovat
09:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jana Pavlicová, asistoval #2 Kristýna Gocová (3:2).
09:38
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (3:1).
09:37
Po krásné akci neomylná Žůrková
08:40
Pantherky teď překvapily, střelou po zemi se prosadila Novotná
07:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #36 Viktorie Novotná, asistoval #72 Adéla Košvancová (2:1).
06:30
06:00
Panthers působí poměrně nejistě, přihrávky poskakují a na útočnou polovinu se jim nedaří dostat
05:20
Jičín má viditelnou převahu, po dalekosáhlé střele Smetákové přes půlku hřiště vyslala pěknou střelu i Zuzka Svobodová
04:20
Velká šance Bachmaierové, střela ale mířila doprostřed branky, přímo do golmanky
03:00
Nyní v šanci Panthers, akci na útočné polovině překazila Hašková
02:19
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (1:0).