1:5
0:2
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians 2:11
13. Michaela Bauerová, 30. Daniela Švejdová - 1. Karolína Mezerová, 7. Adéla Bočanová, 17. Karolína Mezerová, 20. Natálie Bartošová, 23. Karolína Mezerová, 27. Lucie Hernandezová, 27. Kateřina Strnadová, 40. Anna - Marie Divišová, 40. Lucie Veselá, 44. Natálie Bartošová, 48. Tereza Šípková; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Eva Klementová 20, Marie Topolová 16 - Kristýna Karli 8; po třetinách: 1:4, 1:5, 0:2;
60:00
Střely ve 3. části: 0:17
60:00
59:59
59:45
Hosté si už kontrolují míček a klidně dohrávají dnešní zápas.
57:15
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:14
A máme tu již čtvrtou přesilovou hru hostů.
56:35
Lytorová umisťuje míček do brány hostí, bohužel po odpískání, rozehrávka pro hosty.
55:02
Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
55:01
Hosté si dnes zahrají třetí přesilovou hru.
53:34
Na straně domácích zaznělo břevno.
52:28
Hosté jsou pořád hladoví po dalších gólech.
51:19
Topolová předvádí v bráně neuvěřitelné zákroky.
50:38
Neuvěřitelný dvojitý zákrok Topolové.
50:10
Zmatek na půlce domácích se snaží využít hosté.
47:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #15 Tereza Šípková, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:11).
47:07
Tereza Šípková se ukázala před bránou domácích a s klidem zakončila balón do odkryté brány.
45:39
Lytorová netrefila lob před bránou hostí.
43:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #46 Michaela Urbanová (2:10).
43:06
Hosté kombinací se dostali k dalšímu zakončení a opět mění skóre ve svůj prospěch.
41:42
Topolová si připisuje první zákrok.
40:01
Hosté si vytvořili slušný náskok. Uvidíme zda domácí dokáží ještě něco udělat s výsledkem.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #39 Marie Topolová družstva MITEL Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 2:17
40:00
39:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #9 Karolína Mezerová (2:9).
39:55
Hosté se dvakrát po sobě dokázali prosadit během pěti vteřin.
39:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna - Marie Divišová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (2:8).
38:07
Nebezpečná střela domácích končí těsně vedle brankové kontrukce.
36:01
Hosté jsou dnes ve výborné střelecké náladě a snaží se prosadit téměř ze všech pozic.
35:12
Tempo hry se trošku uklidnilo.
32:52
Hosté mají k dispozici standartní situaci na útočné půlce.
30:04
Kombinace Mayyi Lytorové a Daniely Švejdové končí za zády brankářky hostí.
29:43
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #80 Mayya Lytorova (2:7).
29:17
Odpálený balónek domácích končí v obličeji hráčky hostů.
27:53
Nebezpečná střela domácích z výběhu končí zákrokem brankářky hostí.
26:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #18 Klára Minářová (1:7).
26:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:6).
26:15
V posledních vteřinách přesilové hry, hosté využívají početní výhodu.
24:16
24:15
Hosté si v dnešním utkání zahrají druhou přesilovou hru.
22:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #21 Aneta Faltová (1:5).
22:56
Karolína Mezerová ladně proplula obranou domácích a úspěšně zakončuje.
21:48
Vypadá to že domácí se dostávají do stejného tempa jako hostí.
20:01
Začíná nám druhá třetina utkání. Uvidíme zda domácí dokáží dohnat náskok hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
19:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:4).
19:34
Hosté využívají přesilové hry.
18:54
Hosté se snaží využít přesilové hry, zatím bez úspěchu.
17:45
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
17:44
Máme tu první vyloučení na straně domácích.
16:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (1:3).
16:54
Nahození na branku domácích končí po nešťastné teči za zády Klementové.
15:26
Hosté stále vyvíjejí větší tlak na domácí.
13:57
Domácí se snaží dostat na útočnou půlku, ale bez úspěchu.
13:22
Klementová chytá nebezpečnou střelu z výběhu.
12:45
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (1:2).
12:44
Bauerová využila nepřesné přihrávky v obraně hostí.
11:20
Chyba domácích vyústila v další nebezpečnou situaci pro hosty.
10:23
Švejdová se tlačila do brány hostů, její pokus byl zablokován.
09:03
Klementová si připisuje zákrok.
08:53
Hosté kombinují za bránou domácích.
08:01
Hosté jsou dnes při chuti a tlačí se do branky domácích.
06:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #9 Karolína Mezerová (0:2).
06:26
Krásná kombinace hostů a rychlé zakončení posouvá skóre na dvoubrankový rozdíl pro hosty.
04:51
Tvrdý souboj za bránou hostí končí pádem hráčky Bohemians.
03:41
Bauerová se dostala před branku soupeře, tam ale o míček přišla.
01:24
Domácí se snaží srovnat skóre rychlím přečíslením. Míček ale končí za mantinelem.
00:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #94 Adéla Bočanová (0:1).
00:15
Máme tu první rychlou akci hostů, která nám otvírá skóre dnešního utkání.
00:01
Dámy a pánové, vítáme vás u druhého kola extraligy žen. Dnes proti sobě nastoupí Mitel FAMB proti Fbš Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: hráči v poli: Aneta Faltová, Lucie Hernandezová, Lucie Veselá, Adéla Bočanová, Karolína Mezerová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: hráči v poli: Eliška Pivoňková, Kristýna Vranová, Barbora Doležálková, Mayya Lytorova, Daniela Švejdová