2:1
4:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:3
13. Radka Korbelářová, 21. Kateřina Seemannová, 28. Lucie Želízková, 47. Kateřina Seemannová, 56. Michaela Mechlová, 59. Radka Korbelářová, 60. Kateřina Seemannová - 2. Michaela Mlejnková, 30. Adriana Středulová, 60. Paulína Hudáková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 22 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (7:3).
59:50
Seemannová střílí k levé tyči - Tomšová už se nestíhá přesunout.
59:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (6:3).
59:21
Hudáková posílá neskutečnou bombu přesně do pravého rohu.
58:50
Obě Korbelářovic teď míjí prázdnou branku.
58:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová bez asistence (6:2).
58:36
Korbelářová ze středu pálí a trefuje se do prázdné brány.
58:10
Lehké pochybení ze strany domácích - Drbalová situaci zachraňuje.
57:50
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:30
Středulová střílí od mantinelu - trefuje pouze pravou tyčku.
57:20
Tatran v těžké situaci 6-2.
57:13
Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
56:40
Ostravským hráčkám se několikrát odkryla branka, bohužel této šance nevyužily.
56:00
Ostrava zkouší hru v 6.
55:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (5:2).
55:23
Mechlová si zatahuje míček za tělo, jde do výběhu a posílá bombu k pravé tyči.
54:34
Ostravské hráčky teď nabraly druhý dech a zatlačily domácí na obrannou polovinu a Drbalovou zasypaly střelami.
53:17
Brejk Mlejnkové a Zagórské. Mlejnková přihrává na uvolněnou Zagórskou, která se bohužel netrefuje za Drbalovou.
51:30
Kabelková po mantinelu, přihrává před branku na Gocovou. Tentokrát si může Tomšová oddechnout.
50:06
Seemannová pálí z první po přihrávce od Beránkové, bohužel  nad.
49:29
Beránková pálí od mantinelu, trefuje bohužel pouze golmanku.
48:40
Korbelářová z rohu přihrává před branku, Mechlová bohužel promachuje.
48:28
Vyloučen hráč #9 Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
46:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová bez asistence (4:2).
46:53
Seemannová běží po levém mantinelu a posílá míček do pravého horního rohu.
45:48
Ostrava na míčku a hráčky hledají prostor pro útok.
45:00
Vernerová se prokličkovala do útoku, do střelecké pozice se však nedostala.
43:37
Zagórska střílí za vysunutou Drbalovou - trefuje pouze tyčku.
43:00
Drbalová a její neuvěřitelný zákrok po střele Chúpeková z hrany malého brankoviště.
42:30
Hra se teď rychle přesouvá z jedé strany na druhou, ale ani jeden tým si nevypracoval vyloženou šanci.
41:29
Standardka Tatranu v rohu končí nahrávkou na Beránkovou na polovinu, která střílí - do bloku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:7
40:00
39:54
Lovíšková získává míček a z velkého brankoviště střílí.
39:15
Standardka Ostravy v rohu, končí střelou Středulové. Drbalová nohou vyráží.
38:20
Hermannová si připisuje další blok.
38:01
Seemannová ze středu střílí - bohužel míří moc vysoko.
37:28
Hudáková v šanci. Míček jí vypichuje Hermannová.
34:50
Mlejnková teď oloupena Hermannovou na polovině. Tatran pokračuje v tlaku.
33:48
Mechlová blokuje nebezpečnou přihrávku.
32:40
Domácí sice na míčku, ale Zagórska je velmi důrazná. Domácí ztrácí míček, čehož Ostrava okamžitě využívá.
31:33
Ostrava situaci 2-1. Drbalová čape.
30:52
Drbalová teď ustála ostavskou palbu.
29:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #42 Linda Pudišová (3:2).
29:05
Tlak Ostravy se vyplácí. Středulová ze středu střílí a její střela, mířená do pravého horního rohu, končí za Drbalovou.
28:50
Situace se teď otočila a Ostrava teď určuje tempo hry.
27:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková bez asistence (3:1).
27:08
Želízková běží a se 100% přesností pálí na vzdálenější tyč.
26:18
Chúpeková obíhá za brankou k mantinelu a pálí na Drbalovou.
26:00
Přihrávka před branku, kde Lovíšková tečuje - Tomšová chytá.
25:17
Domácí teď zatlačily Ostravu hluboko do obranného pásma.
24:00
Odražený míček a Hudáková se ze vzduchu trefuje - pouze do tyčky.
23:50
Mechlová zachytává zadovku Hudákové a pokračuje na útočnou polovinu.
23:00
Hermannová z půlky přihrává na matinel na Korbelářovou, ktará střílí z první. Tomšová se stíhá přesunout.
22:31
Korbelářová ze středu pálí - Tomšová rukou vyráží.
21:35
Standardka Ostravy v rohu. Beránková získává přihrávku a ihned přechází do protiútoku. Střílí, bohužel míjí.
20:59
20:58
Přihrávka na Seemannovou u malého brankoviště, která doťukává míček po zemi za Tomšovou.
20:01
Buly pro Ostravu, která si míček s rozvahou posílá mezi obránkyněmi.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:16
Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:00
Tatran stále na míčku.
18:37
Želízková v oslabení získává míček a s Beránkovou se přesouvají na útočnou polovinu.
18:17
Vyloučen hráč #8 Lucie Vernerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky.
16:40
Přihrávka Želízkové od mantinelu na Mechlovou, která natahuje a pálí ze středu. Těsně míjí.
15:31
Ostravská standardka v rohu. Přihrávka na půlku a na Bínovou, které střela bohužel nesedla.
12:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (1:1).
12:49
Korbelářová Simona získává míček a posílá jej před branku na sestru Radku, která posílá míček za Tomšovou a tímto gólem srovnává skóre.
12:40
Korbelářovic děvčata vytváří neuvěřitelný tlak na obranu hostů.
10:24
Ostrava v rychlém brejku v situaci 2-1. Hermannová zachytává nebezpečnou přihrávku od Mlejnkové.
10:15
Stůjová probíhá po mantinelu do útoku a nahrává před branku na Korblářovou. Ostravská obrana si s touto situací poradila.
08:50
Domácí lajna "mlaďošek" si poradila s rozehrou Ostravy a přesouvá se do útoku.
07:25
Hudáková si v rohu poradila v souboji pod tlakem dovjčat Korbelářových.
06:38
Výborný blok Beránkové po střele Kotzurové.
05:45
Chúpeková ze středu Pálí - Drbalová vyráží.
05:12
Domácí získávají míček ve středním pásmu a Korbelářová střílí.
04:41
Tlak Tatranu v předbrankovém prostoru je neuvěřitelný a Tomšová si pořádně mákla.
03:55
Drbalová si teď připisuje důležitý zákrok.
03:34
Ostrava na sekundu zavírá Tatran na polovině. Korbelářová zachytává přihrávku a střílí. Tomšová vyráží, druhá Korbelářová trefuje odražený míček, bohužel přestřeluje.
03:25
Mlejnková ze středu pálí. Mechlová blokuje tutovku.
02:31
Korbelářová získává míček na velkém brankoviště a ihned zakončuje. První střela nevychází, ještě jednou doráží. Tomšová však bezchybná.
01:54
Standardka Tatranu v rohu. Přihrávka nahoru na Hermannovou, která z poloviny střílí, její šance je však zblokována.
01:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #42 Linda Pudišová (0:1).
01:08
Přihrávka na Pudišovou, která místo střely volí přihrávku na Mlejnkovou, která zakončuje do odkryté branky.
00:40
Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
00:01
Úvodní buly pro domácí. Míček putuje mezi Beránkovou a Mechlovou. Zagórska jim rozehru pořádně znepříjemňuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Malwina Zagórska, Paulína Hudáková, Markéta Vrlíková, Michaela Mlejnková, Veronika Káčová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Lucie Želízková, Lucie Krýslová, Michaela Mechlová, Kateřina Seemannová
00:00
Vítám Vás u dnešního utkání 3. kola Extraligy žen mezi týmy PSN Tatran Střešovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Přeji příjemnou zábavu.