0:4
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice 0:6
12. Jessica Kabelková, 15. Barbora Lovíšková, 44. Simona Korbelářová, 48. Michaela Mechlová, 55. Lucie Želízková, 60. Lucie Krýslová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 196; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 24 - Monika Šolleová 15; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:4;
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
59:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:6).
59:59
59:00
Začala poslední minuta třetí třetiny ve velmi vyrovnaném duchu.
56:58
Hosté mají větší převahu nad kontrolou míčku.
54:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #55 Lucie Krýslová (0:5).
54:38
Hosté využily dalšího protiútoku.
54:16
Poslední dvě akce domácích skončily v rohu na hrací polovině hostů. Hosté jsou důraznější v obranném pásmu.
51:58
Hosté začínají více chybovat, ale pořád zvládají chyby v rozehrávce hasit než dojde na střelu od hostů.
50:03
Domácí jsou teď střelecky aktivnější, ale střely končí mimo.
48:25
Nakonec se povedlo hostům zkrotit skákající míček, který dělal ve středu hřiště problém.
47:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:4).
47:04
Hostům se dlouhá příprava střely vyplatila a jedinou střelou za přesilovou hru zvyšují svůj náskok.
45:46
Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
45:46
Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
43:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:3).
43:31
Korbelářová trestá špatnou rozehrávku domácích z křížku.
42:16
Oba týmy se rozehrávají. Hra je vyrovnaná, ale v porovnání s druhou třetinou o trochu pomalejší.
40:01
Hosté si vybojovaly úvodní buly třetí třetiny.
37:51
Domácí si své střely a přihrávky dlouze připravují.
36:28
Vyloučen hráč #55 Lucie Krýslová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka.
36:28
Domácí si zahrají první přesilovou hru.
33:09
Hra je velmi vyrovnaná a momentálně bez žádné větší převahy jednoho z týmů.
32:00
Domácí přiostřily v soubojích na tělo. Hosté získávají výhody.
30:53
Šance hostů 3 na 2 po pomalejším střídání končí střelou mimo.
30:00
Dnešní utkání sleduje 196 diváků. Děkujeme!
28:41
Hra je ve druhé třetině velmi vyrovnaná.
25:28
Hosté uklidnily situaci zaběhnutím na oblast křížku u jejich branky a oba týmy střídají po odmakaném střídání.
23:11
Dlouhá přesným výhozem posílá domácí do velké útočné šance, ale hosté zakročily a ujímají se vedení míčku.
22:06
Domácí mají převahu na míčku, momentálně i střeleckou pro první střídání.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získaly hostující hráčky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:14
20:00
19:00
Začala poslední minuta první třetiny. Na hrací polovině hostů.
18:46
Velká šance domácích končí promáchnutím střely.
17:34
Domácí hrají v plném počtu.
16:46
První kostrbatá střela v přesilové hře končí chycená Dlouhou, ale po jejím výhozu jsou na míčku zase hosté.
15:34
Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky.
15:34
Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
14:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:2).
14:40
Lovíšková zametla pavučinu v rohu branky Dlouhé po krátké a rychlé kombinaci se spoluhráčkami.
14:02
Beránková jedovatou střelou prověřila Dlouhou.
12:42
Hosté právě propálily prázdnou bránu. Skóre zůstává.
11:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Jessica Kabelková, asistoval #8 Lucie Vernerová (0:1).
11:25
Hosté po přesné dorážce do prázdné poloviny brány se ujímají vedení.
10:23
Hosté svoji rozehrávku na křížku u domácích nejprve podcenily, ale situaci obrátily a zakončily střelou.
08:19
Hosté drží domácí více pod tlakem. Domácí úspěšně blokují a kazí přihrávky hostů.
06:17
Vzájemnou obíračku na středu hřiště pro sebe získaly hosté, ale po odpískaném faulu je útočná akce přerušena.
04:44
Hosté přečetly rozehrávku domácích a zakončují protiútok střelou mimo hřiště.
03:53
Střela hostů se odrazila o tyčku branky ven z hřiště.
02:26
Střela z chomáče hráček předbrankovém prostoru hostů končí v rukou Šolleové.
01:47
Převaha hostů na míčku.
00:35
Domácí neváhají a po získání míčku zkouší ihned střelu, která končí těsně vedle brány.
00:01
Úvodní buly získaly hostující.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Vendula Beránková, Kateřina Seemannová, Lucie Želízková, Lucie Krýslová, Michaela Mechlová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Nelly Baumgartner, Tereza Hlaviznová, Zuzana Hubáčková, Lucie Cholinská, Gabriela Vaculová